Najtrudniej poznać samego siebie

Fenomen pola punktu zerowego

Fenomen pola punktu zerowego

w filozoficznie/prawdziwie/świadomie

Fenomen pola punktu zerowego. Zewsząd słychać o wielkim przebudzeniu, które to jest przejściem do innego wymiaru i gęstości. Wychodzimy z rzeczywistości 3D, zmierzając poprzez 4D, do 5D. Niewiele już w tym momencie mamy do powiedzenie, bo czas na wybór był i było go sporo. Mimo tego, że częstotliwość energii ziemskiej sama pcha nas ku zmianie naszej planety do 5D, nie każdy dozna objawienia i tzw. „wniebowstąpienia” do 5D. Dlaczego? Gdyż ci, którzy nie przejęli tej optyki zaopatrując się w świadomość i miłość, pozostaną w wymiarze 3D.

Fenomen pola punktu zerowegoFenomen pola punktu zerowego

Owszem byłoby fajnie, gdyby wszyscy zmierzali do 5D, ale tak nie jest. Wystarczy popatrzyć na naszą rzeczywistość. Większość trwa nadal w zabobonach, w nienawiści, w kłamstwie. Nadal chce sterować innymi, każdą dostępną formą nacisku i przymusu. Większość z nas jest po prostu nadal nieświadoma istniejących zmian, nieświadoma otaczającej kłamliwej rzeczywistości i nadal podlega niewolniczemu etatyzmowi. Nie wspominając już o miłości, świadomości i jedności. Często na różnych forach pada stwierdzenie, że każdy może być oświecony. Niestety nie każdy, gdyż nie każdy jest w stanie wyrwać się z alienacji. I nic w tym złego. Ci co trwają w kłamstwie rzeczywistości 3D, pozostaną w tym kłamstwie. Skąd to wiem? Bo widzę, czuję i wiem.

Może nie mieścić się to w wielu głowach, że różne rzeczywistości mogą ze sobą współistnieć i współistnieją. Miejsce, czyli nasza Ziemia, na której to wszystko teraz się odbywa, jest jedno. Natomiast wymiary mogą być różne. Podobnież jak nasze życia są różne. Nie ma jednej miary dla wszystkich, natomiast różne grupy świadomościowe, maja różne światy, które współtworzą. Podobnie jest teraz, jedne grupy są wysoko w świadomości, a jedne niżej. I nie chodzi tu o podziały fizyczne, są to podziały świadomościowe. Jedni już widzą nierozerwalną jedność ze wszystkim, inni nadal są wyalienowani, odseparowani.

Jedni już poprzez wyższą świadomość rozumieją jedność wszechświata i poprzez świadomość i miłość, dążą do pokoju. Drudzy nadal knują, jak wykorzystać, jak omamić, jak nabrać i skłamać, nie dbając o nic innego, tylko o siebie. To czysty egotyzm i egoizm, który od świadomego rozwoju różni się odseparowaniem i alienacją. Wszyscy mają szansę na zmiany, ale czy korzystają i skorzystają, to już inna inszość. Datą kluczową, jak już pisałem jest 21 grudnia 202o roku. Poprzednia data z horoskopu Majów, została źle odczytana. W tym dniu zacznie się wielka koniunkcja. Wszystkie planetu naszego Układu Słonecznego, łącznie z Ziemią i jej Księżycem, znajdą się w idealnym zestrojeniu ze sobą oraz Słońcem. Dzieje się tak co 5125 lat.

Fenomen pola punktu zerowego – Podsumowanie

Nasze słoneczko również kończy swoją orbitę, której pełny cykl wynosi 26 000 lat. Zbliżamy się tym samym do punktu zerowego w naszym polu magnetycznym. Zatem właśnie następuje restart. Nowy paradygmat 5D to harmonia, szczęście i jedność na poziomie mentalnym. To świadoma jedności, szacunek dla indywidualizmu, ekspansywności, wyższej perspektywy, wiedzy, świadomości i miłości. A wszystko, aby osiągnąć oświecenie, poprzez miłość, radość i pokój, aż do czystej świadomości Uniwersum. Długo czekaliśmy na takie zjednoczenie i jedność. Bo życie jest dla wszystkiego na tym świecie, jak również wszechświecie. I nikt nie ma prawa mu go odbierać.

PS. Pewnych rzeczy nie da się wytłumaczyć, bo trzeba czuć, aby wiedzieć. – August Witti

__________
#PunktZerowy

najnowsze z filozoficznie

Indolencja umysłowa

Indolencja umysłowa. To co piszę jest smutne i przykre, ale cierpimy na

Widzenie świata

Widzenie świata jest zależne od naszych myśli. Jeżeli szklanka jest do połowy
Mój mózg to kłamca

Mój mózg to kłamca

Mój mózg to kłamca. Nauczyliśmy się opiniować, konfabulować, oceniać. A na jakiej
Nie jesteś świadomy

Nie jesteś świadomy

Nie jesteś świadomy. Nie rozważamy zbyt wiele swoich zachowań i swego życia,
Pieprzenie we świat

Pieprzenie we świat

Pieprzenie we świat to objaw lekkości języka i myśli. Już wiesz, że
Translate »
idź do góry