Game Over Cycles

Game Over Cycles

w motoryzacyjnie/polsko/pomysłowo

Game Over Cycles to nazwa, która przykuła mój wzrok. Uwielbiam grunge, vintage, steampunk, uwielbiam i już, ale motory w tym klimacie i to produkowane w Polsce – wymiękam. We wsi Lisie Jamy na Podkarpaciu, Staszek Myszkowski tworzy perełki motoryzacji. Motocykle, które ozdabia, przerabia, stroi, konstruuje w niepowtarzalnym stylu są kultowe. Ale ich kultowość nie wynika z fanfaronady prasy, ale z wyglądu tych pojazdów.

Game Over Cycles

Game Over Cycles

Droga do celu była trudna, wyboista i pełna poświęceń. Trzeba było zebrać spory kapitał. Żeby zarobić milion, trzeba wydać pięć. Game Over Cycles Staszek otworzył w 2012 roku, po powrocie z Niemiec. Zaskoczył wszystkich.

Każdy projekt zaczyna się od rysunków szefa. Inspiracje są różne, z szerokim wachlarzem, ale zawsze ambitne. Obcy, Batman, Easy Rider, to tylko zajawki poruszanych tematów. Wszystko musi być dopasowane i w stylistyce, na najwyższym poziomie. Nie ma miejsca na niedoróbki, ale za to maszyny Staszka zdobią okładki prestiżowych magazynów, pokazów, ba, nawet filmów. Znają Staszka w świecie. „Produkt musi być tak mocny” mówi Staszek i jest mocny.

Game Over Cycles – Podsumowanie:

Każdy projekt jest najpierw szczegółowo omawiany, poparty rysunkami, każdy detal wykonywany osobno z pieczołowitością, praca nad motoryzacyjnym cacuszkiem trwa latami, ale rezultaty powalają. Podzespoły produkowane są od zera, w pracy i znoju, ich kształty nieustannie konsultowane i modyfikowane. Każdy element osobno dopasowywany, tak aby stanowił całość. Zawsze pamiętać trzeba, że nie tylko ma wyglądać. Na tym się jeździ.

Staszek restauruje również samochody – zerknij na jego stronę – www.gameovercycles.pl

PS. Polak potrafi.

____________

#Motoryzacja