Gender won

Gender won

w europejsko/filozoficznie

Gender won. Katoliccy Włosi zaprotestowali zdecydowanie masowo w obronie swoich dzieci i rodziny. Na demonstracji przeciwko „ideologii gender” w szkołach, która 20 czerwca zgromadziła w Rzymie ponad milion protestujących osób, wywalczyła uchylenie wprowadzenie gender do szkół.

Gender won

Gender won

Włosi jako gorący, katolicki naród nie pozwalają sobie na eksperymenty, a wierność rodzinnej tradycji sprawia, że protesty są masowe i świadome. Protestujący domagają się również rządowej akcji wzmocnienia roli rodziców, by bez zgody rodziców szkoła w żaden sposób nie mogła propagować i przedstawiać dzieciom innych wizji małżeństwa i rodziny. Wiąże się to wyraźnie ze sprzeciwem legalizacji małżeństw homoseksualnych i propagowania dewiacji.

Akcja dotyczy wszystkich publicznych placówek oświatowych, zarówno żłobków, przedszkoli, szkół, jak i uczelni i instytucji oświatowych. Tym sposobem większościowe społeczeństwo heteroseksualne, broni wartości rodzinnych. Odrzuca zaś chore eksperymenty dyktowanych przez zdeprawowany establishment, ku wygodzie i popularyzacji mniejszości seksualnych. Jeśli indywidualnie ktoś zechce być „nowoczesnym” i w domu być nazywanym „rodzicem jeden czy dwa”, to jego wola. Publicznie zaś robił tego nie będzie, bo nie może. Rodzina chce być normalną rodziną mamą, tatą i dziećmi. Brawo Włosi, pełen szacun!

Gender won – Podsumowanie:

Ideologia „gender” to „sierota po marksizmie”, sierota po „narodowym socjalizmie”, która ma swoje źródła w radykalnym feminizmie ateistycznym i homoideologii. Pamiętać należy, że twórcy gender, to ludzie rozpustni seksualnie. Motto gender to „jak nie żyję, jak wierzę – to będę wierzył, jak żyję” i ma dwie drogi rozwoju. Albo człowiek upadły, zrozumie zasady moralne, stwierdzi, że są dobre i będzie starał się poprawić, nawrócić. Albo jak już upadł moralnie, stwierdzi, że to on jest dobry, a zasady moralne złe. Wtedy dobierać będzie teorię, racjonalizując upadek. W ten sposób powstaje genderyzm.

PS. Gdy ze szlaku zboczysz, szlag może Cię trafić… Ale kiedy trafisz na szlak, szlag będzie nieistotny.

_______
#Gender