Germańska logika

Germańska logika

w filozoficznie/internetowo/topowo

Germańska logika. Pani burmistrz Kolonii – Henriette Reke poradziła kobietom niemieckim jak unikać gwałtów i napaści spowodowanych przez islamskich imigrantów. Kobiety te muszą dostosować się do imigrantów i po prostu uważać, ubierać się schludnie, nie wychodzić z domu, dobrze zamknąć drzwi. Wszystkie te kobiety, które padły już ofiarą napaści seksualnych i gwałtów, były same sobie winne.

Germańska logika

Germańska logika

W świetle współczesnej polityki Niemiec i ideologii politycznej poprawności, ta pani ma rację, gdyż winny jest zawsze prowokator. Dajmy na to taka kobieta, zamiast siedzieć w domu, pokornie, przykładnie zajmować się wychowywaniem niemieckich dzieci, łazi po ulicy i prowokuje swoim wyglądem europejskim, swoją kobiecością, swoimi atrybutami i bladą twarzą. A takie niemieckie dzieci na przykład? Po co chodzą do szkół, gdzie większość stanowią napływowi obcokrajowcy z Azji i Afryki? Po wpierdol oczywiście, bo przecież nie po naukę i wykształcenie, którego to nowoczesne europejskie społeczeństwo nie potrzebuje.

A taki robotnik, albo pracownik niskiego i średniego szczebla? Po co włóczy się po mieście, sklepach, dworcach i centrach handlowych? Winien skupić się na pracy i domu. Po co go ciągnie w miasto jak tam nie ma co szukać? A taka policja, po co jeździ do dzielnic islamskich i tureckich, skoro ma swoich niemieckich bandytów, ich pałować, ich aresztować, ich prześladować, a nie biednych islamskich uchodźców, którzy straciwszy swój dom nie umieją się dostosować i podobnie jak u siebie do tej pory tak i tu wszczynają burdy, wojny i terroryzm?

U nas w sumie jest podobnie. To większość społeczeństwa zawiniła, demokratycznie wybierając PIS. I co? I złamało “demokrację”, bo nie chce daleś pozwolić się okradać, prześladować, mamić i manipulować. To ohydne społeczeństwo wyrządza wielką krzywdę tej zapyziałej garstce postkomunistycznych złodziei, banksterom i korporacyjnym hienom. W obronie tej garstki protestuje już cała Europa, gdyż dzieje się im krzywda. Głupie społeczeństwo nie rozumie, że ma nadstawić drugi pośladek, policzek, czy co tam ma, oddać wszystko w podatkach i zaprosić złodziei ponownie do domów. Taka jest rola społeczeństwa NWO, a nie jakaś tam wolność i swoboda. Co się też w tych głowach urodziło, jakież chore myśli samostanowienia, patriotyzmu i demokracji? Co wy ludzie powariowaliście? Po tylu latach komunistycznej okupacji już dawno powinniście wiedzieć gdzie wasze miejsce. A wy dalej swoje! Wolności się wam zachciewa :D.

PS. Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby Pani jak gołębica Pani Reke! Gwałtu, mordunku – ot germańska logika!

______
#Logika