Najtrudniej poznać samego siebie

Germańska logika 1

Germańska logika

w filozoficznie/internetowo/topowo

Pani burmistrz Kolonii – Henriette Reke poradziła kobietom niemieckim jak unikać gwałtów i napaści spowodowanych przez islamskich imigrantów. Kobiety te muszą dostosować się do imigrantów i po prostu uważać, ubierać się schludnie, nie wychodzić z domu, dobrze zamknąć drzwi. Wszystkie te kobiety, które padły już ofiarą napaści seksualnych i gwałtów, były same sobie winne. Ot …

germańska logika.

germańska logikaW świetle współczesnej polityki Niemiec i ideologii politycznej poprawności, ta pani ma rację, gdyż winny jest zawsze prowokator. Dajmy na to taka kobieta, zamiast siedzieć w domu, pokornie, przykładnie zajmować się wychowywaniem niemieckich dzieci, łazi po ulicy i prowokuje swoim wyglądem europejskim, swoją kobiecością, swoimi atrybutami i bladą twarzą. A takie niemieckie dzieci na przykład? Po co chodzą do szkół, gdzie większość stanowią napływowi obcokrajowcy z Azji i Afryki? Po wpierdol oczywiście, bo przecież nie po naukę i wykształcenie, którego to nowoczesne europejskie społeczeństwo nie potrzebuje. A taki robotnik, albo pracownik niskiego i średniego szczebla? Po co włóczy się po mieście, sklepach, dworcach i centrach handlowych? Winien skupić się na pracy i domu. Po co go ciągnie w miasto jak tam nie ma co szukać? A taka policja, po co jeździ do dzielnic islamskich i tureckich, skoro ma swoich niemieckich bandytów, ich pałować, ich aresztować, ich prześladować, a nie biednych islamskich uchodźców, którzy straciwszy swój dom nie umieją się dostosować i podobnie jak u siebie do tej pory tak i tu wszczynają burdy, wojny i terroryzm?

U nas w sumie jest podobnie. To większość społeczeństwa zawiniła, demokratycznie wybierając PIS. I co? I złamało “demokrację”, bo nie chce daleś pozwolić się okradać, prześladować, mamić i manipulować. To ohydne społeczeństwo wyrządza wielką krzywdę tej zapyziałej garstce postkomunistycznych złodziei, banksterom i korporacyjnym hienom. W obronie tej garstki protestuje już cała Europa, gdyż dzieje się im krzywda. Głupie społeczeństwo nie rozumie, że ma nadstawić drugi pośladek, policzek, czy co tam ma, oddać wszystko w podatkach i zaprosić złodziei ponownie do domów. Taka jest rola społeczeństwa NWO, a nie jakaś tam wolność i swoboda. Co się też w tych głowach urodziło, jakież chore myśli samostanowienia, patriotyzmu i demokracji? Co wy ludzie powariowaliście? Po tylu latach komunistycznej okupacji już dawno powinniście wiedzieć gdzie wasze miejsce. A wy dalej swoje! Wolności się wam zachciewa :D.

PS. Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby Pani jak gołębica Pani Reke! Gwałtu, mordunku – ot germańska logika!

______
#Logika

 

ostatnie z filozoficznie

Ogłupiali świadomością

Ogłupiali świadomością

Ogłupiali świadomością. Zaczyna mi to wyglądać, przynajmniej na tzw. zewnątrz, na kolejny
Decyzja jest tylko jedna

Decyzja jest tylko jedna

Decyzja jest tylko jedna! Często rozmawiam z ludźmi, czasami na nich krzyczę, stawiając
Translate »
idź do góry