Najtrudniej poznać samego siebie

zolte_kamizelki

Gilets jaunes

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Czyli: “Żółte kamizelki we Francji” – “Francja zablokowana” – 282 000 protestujących osób. Jak znam życie to wiele więcej. Idzie nowe! Tak kochani, na to system nie ma już zapory. Komunikatory i portale społecznościowe zapoczątkowały to zjawisko, zbierania i grupowania się ludzi. I dążenia do prawdy i pokoju.

I to jest “Gilets jaunes”?

zolte_kamizelkiJedni mają wspólne pasje i działają grupowo. Drugich zajmuje rozwój świadomości i tych obecnie jest najwięcej, bo nie może być inaczej. I też działają już coraz bardziej grupowo. Tzn łączą się, bez zahamowań, bo cel jest jeden. Rezonans Ziemi wzrasta, tym samym cała ziemska świadomość się budzi. Nie tylko w nas ludziach! Nie jesteśmy wybrani, inni! Jesteśmy częścią całości, jednej świadomości, która doświadcza istnienia /cokolwiek to znaczy/ w różnych formach. Dopuścić do świadomości należy każdą formę życia i ją szanować jak siebie. Każdą formę istnienia, bo jesteśmy jednością. Uwierz!

To nie jest demagogia. To czysta świadomość. Zawsze patrz jakie to uczucie i jak się z nim czujesz. Intuicja Cię nie zdradzi /bo to Twoja świadomość ponad cielesna/, ale ego owszem. Może Cię nie dosyć, że zdradzić, to nawet zabić. Gdyż ego jest tylko zapisem w Tobie – Twojej kreacji, ale poczynań innych. Zatem nie Twoje.

Naturą ludzką jest dążność do szlachetności, szczęścia – miłości, bo człowiek jest naczyniem miłości. Skąd wiem? Bo czuję. Inaczej czuję się jak jestem spokojny, dobry miły – zdecydowanie lepiej, szczęśliwiej, niż jak jestem skurwysynem. Inaczej jest gdy wierzę w siebie, akceptuję siebie i wybaczam sobie, to co złego uczyniłem. Bo mogę startować ponownie od zera, jak tabula rasa, jak dziecko.

System w żaden sposób mi na to nie zezwala, a już w ogóle nie pomaga. Bo system jest pazerny i chory. Chce abym czuł się spętany, zakazami, nakazami, prawem, podatkami, adresami, telefonami, monitoringiem, kredytami, etc. Wnet mi w d… będą zaglądać. System – ten sztuczny twór, który nieustannie się rozrasta, nam zwykłym dobrym ludziom, nie przeszkadza, on nam zagraża. Czasy monarchii, kolonizacji i niewolnictwa już minęły. Czasy wojen mijają na naszych oczach, bo nikt nie chce dla jakiejś tam teorii, już nie idei, ale zwykłej teorii, często wyssanej z palca – ginąć.

Te i wiele innych wspaniałych rzeczy niesie tzw. obudzenie, czy oświecenie, czy buddyzm, czy katolicyzm, czy wiele innych idei. Nie ma jednej drogi – cel jest jeden. Pokój i spokój. Jeżeli je osiągniesz wewnątrz siebie i w całym jestestwie, wówczas masz już wszystko. Ale bez pracy nie ma kołaczy – więc rozważaj, myśl, pochyl się nad każdą ważną dla Ciebie rzeczą i zobacz, czy jest Twoja, czy skądś ją zapożyczyłeś. Jeśli ją pożyczyłeś, to skąd wiesz, że to jest bliskie prawdy? Zgodne z Twoim wewnętrznym głosem i czy jest korzystne dla Ciebie wewnątrz. To chodzi o ten spokój wewnątrz, o harmonię. To ona umożliwia Ci szczęście, miłość, dobrostan, zdrowie, ogólnie wiedzę.

O to tutaj chodzi w tym ruchu i marszach. Ludzie się obudzili i nawet niewiele mówią, bo nie muszą, po prostu tyle ich jest, że nie można ich ominąć. Do nas też to dotrze, oby nie jak w powiedzeniu 50 lat później. Ludzie chcą być szczęśliwi, mili dla siebie, dobrzy, chcą kochać. Nie chcą zakazów, nakazów, podatków i kar. Nie chcą już tutaj na Ziemi cierpieć, z jakiegoś tam gównianego powodu, w żaden sposób. Już nie odpowiada im systemowa medycyna. Chcę żyć pełnią, na całego, do końca w szczęśliwości i miłości. No coś w tym jest! Czyż nie?

PS. Coś w tym jest!

 

 

ostatnie z kwantowo

Co z tą świadomością

Co z tą świadomością?

Jako, że staram się wszystko przedstawiać przystępnie i racjonalnie, i tym razem
świadomość leczy zdrowie

Świadomość leczy zdrowie

Nie ma we wszechświecie potężniejszej siły nad świadomość, która bywa nazywana Bogiem,
Zbiorowa intencja

Zbiorowa intencja

Współczesna nauka kwantowa udowadnia, że nasze, ludzkie, zbiorowe myśli i intencje mają

Kronika Akaszy

„Kronika Akaszy to przestrzeń wspomnień, teraźniejszości i przyszłych projekcji” Zgodnie ze starożytną
Translate »
idź do góry