Najtrudniej poznać samego siebie

Głupich nie sieją

Głupich nie sieją

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Głupich nie sieją. Zastanawiam się już od dłuższego czasu jak wytłumaczyć mojej żonie, że brak oceny innych /subiektywnej oceny/ to nie brak zdania na dany temat, a zwłaszcza na temat napotkanych złych ludzi i że trzeba żywo reagować na świat, kreować go, dostrajać, by w ciszy i spokoju kontemplować miłość, radość, łagodność i małomówność :D. Trzeba umieć oddzielić plewy od ziarna.

Głupich nie sieją

Głupich nie sieją

Trudno rozmawiać o rzeczach takich jak intuicja, wyczucie, kierowanie się czystą świadomością czy zachowanie “świętego” spokoju, mając na uwadze indywidualne trendy osobowe. Nawet nie wiem jak to wyrazić, a co dopiero opisać i wytłumaczyć. Ale uproszczę na maksa. W życiu, jest tak jak na facebooku – pojawiają się znajomi, dołączasz ich bez badania, bez opinii, po prostu. Rozmawiacie, dyskutujecie i wymieniacie życzliwości. Ale jak spotykasz nieuczciwą krytykę, złośliwość, przejaw agresji lub kłamstwa adresowane wprost do ciebie, to ban. BAN to definitywne zakończenie znajomości, bez sentymentów, bez roztrząsania, bez oceny, BAN, usuń z listy znajomych.

Dla ciebie i twojego świata, tego który kreujesz, to ty jesteś najważniejszy, a każda twoja łza, zły humor, a nie daj boże załamanie lub frustracja jest przestępstwem wobec ciebie. A że to ty kreujesz rzeczywistość, ty żyjesz tu i teraz, to i ty definiujesz swój spokój, dlatego właśnie żegnasz się niektórymi bez sentymentów, bez tłumaczeń, bez żalu. Dla świętego spokoju i dla lepszego zrozumienia współrezonującej z tobą rzeczywistości. Mając umysł czysty i otaczając się samymi życzliwymi ci osobami, możesz więcej zdziałać w sprawie ukochanych, przyrody, w sferze samorozwoju, miłości. A co możesz zdziałać wkurwiony – no nic.

PS. Baba z wozu, koniom lżej.

__________
#Niezyczliwi

Tags:

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry