Najtrudniej poznać samego siebie

Głupich nie sieją 1

Głupich nie sieją

w oświecenie/kwantowo/zdrowotnie

Zastanawiam się już od dłuższego czasu jak wytłumaczyć mojej żonie, że brak oceny innych /subiektywnej oceny/ to nie brak zdania na dany temat, a zwłaszcza na temat napotkanych złych ludzi i że trzeba żywo reagować na świat, kreować go, dostrajać, by w ciszy i spokoju kontemplować miłość, radość, łagodność i małomówność :D. Trzeba umieć oddzielić plewy od ziarna i że tak czy inaczej …

głupich nie sieją!

Głupich nie siejąTrudno rozmawiać o rzeczach takich jak intuicja, wyczucie, kierowanie się czystą świadomością czy zachowanie “świętego” spokoju, mając na uwadze indywidualne trendy osobowe. Nawet nie wiem jak to wyrazić, a co dopiero opisać i wytłumaczyć. Ale uproszczę na maksa. W życiu, jest tak jak na facebooku – pojawiają się znajomi, dołączasz ich bez badania, bez opinii, po prostu. Rozmawiacie, dyskutujecie i wymieniacie życzliwości. Ale jak spotykasz nieuczciwą krytykę, złośliwość, przejaw agresji lub kłamstwa adresowane wprost do ciebie, to ban. BAN to definitywne zakończenie znajomości, bez sentymentów, bez roztrząsania, bez oceny, BAN, usuń z listy znajomych.

Dla ciebie i twojego świata, tego który kreujesz, to ty jesteś najważniejszy, a każda twoja łza, zły humor, a nie daj boże załamanie lub frustracja jest przestępstwem wobec ciebie. A że to ty kreujesz rzeczywistość, ty żyjesz tu i teraz, to i ty definiujesz swój spokój, dlatego właśnie żegnasz się niektórymi bez sentymentów, bez tłumaczeń, bez żalu. Dla świętego spokoju i dla lepszego zrozumienia współrezonującej z tobą rzeczywistości. Mając umysł czysty i otaczając się samymi życzliwymi ci osobami, możesz więcej zdziałać w sprawie ukochanych, przyrody, w sferze samorozwoju, miłości. A co możesz zdziałać wkurwiony – no nic.

PS. Baba z wozu, koniom lżej.

__________
#Niezyczliwi

ostatnie z oświecenie

Pożegnanie z facebookiem

Pożegnanie z facebookiem

Podobnież jak papierosy, pragnę rzucić FB i inne portake społecznościowe. Nie żebym
Czym jest świadomość

Czym jest świadomość?

To jedna z największych tajemnic, a za razem wiadoma, bowiem “świadomość jest
Iluzoryczne ja

Iluzoryczne ja

Świadomość jest jednością w wielości. Raz iluzoryczne ja doświadcza świata, a raz
moim ojcem jest diabeł

Moim ojcem jest diabeł

Często stosuję zabieg wiwisekcji, aby unaocznić sobie swoją słabość, aby ją po
Translate »
idź do góry