Najtrudniej poznać samego siebie

Gluten potraktowany butem

Gluten potraktowany butem

w prawdziwie/zdrowotnie

Współczesne uprawy pszenicy to czyste GMO i ze zbożami nie mają nic wspólnego. Obecne uprawy owoców i zbóż są najnormalniej w świecie toksyczne dla naszego organizmu. Stąd też fala nowotworów i chorób układu autoimmunologicznego, która generalnie spowodowana jest nieprawidłowym jedzeniem.

Gluten potraktowany butem.

Gluten potraktowany butem99% społeczeństwa ma zły stan zdrowia spowodowany spożyciem glutenu i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. A wystarczyło by odstawić gluten. Generalnie 50% społeczeństwa źle reaguję na nową formę zmodyfikowanego glutenu. Najczęstsze objawy to ból brzucha, wysypka, egzema, bóle głowy, uczucie ciągłego zmęczenia, splątanie, biegunka, wzdęcia, zaparcia, anemia, drętwienie i bolesność kończyn, osłabienie/omdlenia, pieczenie w przełyku, nudności i wymioty, uczucie przelewania w jelitach, zapalenie języka, itp.

Glutenu /gliadyny/ rozszczelnia jelita i dostaje się do naszego krwiobiegu. Gliadyna, dostawszy się do krwioobiegu, rozpoznana zostaje przez układ odpornościowy jako obce białko. Organizm natychmiastowo zaczyna ją atakować, a przy okazji komórki tarczycy, które są bardzo podobne do gliadyny. Zmodyfikowana pszenica ze zmodyfikowanym glutenem powoduje uszkodzenie komórek, zmienia reakcję na cukier, powoduje tycie, szybsze starzenie organizmu i cukrzycę. Przede wszystkim zaś uzależnia, gdyż ma w sobie glutenomorfiny, pochodne morfiny /opiaty/, przez co ciężko nam zrezygnować z glutenu.

Dawna pszenica /z czasów naszych dziadów/ miała 14 chromosomów, obecna ma ich aż 42. Te rośliny transgeniczne są odporne na owady, grzyby i toksyczne środki ochrony roślin. Czy sam ten fakt nie jest zastanawiający? Nietolerancja glutenu powoduje niedokrwistość z niedoboru żelaza, podwyższony poziom cholesterolu, afty i wrzodziejące zapalenia jamy ustnej, niedorozwój szkliwa zębowego, ciągłe zmęczenie, zaburzenia neurologiczne, uporczywe bóle głowy, depresję, wczesna osteoporozę, bóle kostne i stawowe, problemy ze skórą, nawykowe poronienia, problemy z płodnością, itd. Jednym słowem sajgon.

Zastanawiające jest, że człowiek jest sam dla siebie wrogiem.

PS. Jeść czy nie jeść? Oto jest pytanie.

_______
#Gluten

ostatnie z prawdziwie

Jak być szczęśliwym

Mało kto rozumie czym jest miłość, szczęście, dobrostan. Czasami rozumiemy czym jest
życie bezemocjonalne.

Życie bezemocjonalne

Obecnie, w dobie wszechobecnych komputerów, hipnotyzujących bardziej niż telewizja czy radio, czas
kochać siebie

Co to znaczy kochać siebie

To naprawdę intrygujące pytanie “Jak naprawdę kochasz siebie?”. I na szczęście odpowiedź
Translate »
idź do góry