Najtrudniej poznać samego siebie

Gorączka / Heat

Gorączka / Heat

w anarchistycznie/filmowo/topowo

Gorączka / Heat. Ach co to jest za wspaniały film, co za fenomenalne kino, najlepszych lat Hollywoodu i ani na jotę się nie zestarzał. Robert De Niro i Al Pacino najwybitniejsi aktorzy amerykańscy, spotkali się po raz pierwszy na ekranie razem, właśnie w „Gorączce” Michaela Manna.

Gorączka / Heat

Gorączka / Heat

Intryga jest następująca: Neil McCauley (De Niro) jest pierwszoligowym złodziejem, otaczającym się zdolnymi przestępcami, tworzącymi rodzinę. Spektakularne napady wzbudzają podziw detektywa Vincenta Hanny (Al Pacino). Do tego stopnia, że wymusza spotkanie z McCauleyem, gdzie prowadzi z nim szczerą i autorytarną rozmowę. Wówczas to obiecują sobie śmierć. „Gorączka” zgromadziła samą śmietankę aktorską. Mamy tutaj Roberta De Niro wyglądającego przystojnie i posągowo. Mamy Ala Pacino, który jak zawsze tchnie diabolicznością. Mamy Vala Kilmera, który wygląda jak młody bóg, mamy Jona Voighta, Toma Sizemorea, Wesa Studi, Teda Levinea, Williama Fichtnera, nawet są Tom Noonan i Danny Trejo. Są też piękne kobiety, żony, kochanki i córki bohaterów. Jest Dianea Venora, Amy Brenneman, piękna Ashley Judd i młodziutka Natalie Portman.

Gorączka / Heat – Podsumowanie:

To kino trzyma w napięciu. Ten obraz ma akcję, którą można by było obdzielić kilka współczesnych filmów. Postacie są modelowe i fascynujące. Tym właśnie cechuje się dobre kino. Obrazy i sceny zapadają w pamięć. Moja młodsza żona, oglądała ten film z otwartymi ustami. Nie wiedząc, że w ogóle tak dobry kino powstało i święciło triumfy. Trudno mieć jej to za złe, gdyż chodziła jeszcze do szkoły. A wówczas był to film dla dorosłych :D. Polecam całym sercem „Gorączkę”, obojętne czy kto widział, czy nie. Warto ten film obejrzeć, przede wszystkim żeby przypomnieć sobie na czym wybitne kino polega. Co to znaczy dobra kinowa sensacja. A także jak zachowuje się bohater walczący z systemem. Bo w świetle dzisiejszych wydarzeń na świecie, osoba rabująca banki to prawdziwy bohater i bojownik. Film trwa prawie 3 godziny, a tutaj możecie go oglądnąć w całości!

scenariusz i reżyseria: Michael Mann
gatunek: Sensacyjny
produkcja: USA
aktorzy: Al Pacino, Robert De Niro, Val Kilmer, Jon Voight, Tom Sizemore, Diane Venora, Amy Brenneman, Mykelti Williamson, Wes Studi, Ted Levine, Dennis Haysbert, William Fichtner, Natalie Portman, Tom Noonan, Ashley Judd, Henry Rollins, Hank Azaria, Danny Trejo

PS. Fajny film wczoraj widziałem … Momenty były? … Masz!

_________
#Goraczka

najnowsze z anarchistycznie

Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra. Żadna ze znanych mi osób nie wierzy, że anarchia
Sprzeciw Blockupy

Sprzeciw Blockupy

Sprzeciw Blockupy. To co się pisze w prasie zachodniej, brzmi podobnie jak
Translate »
idź do góry