Gościu z wodociągów

Gościu z wodociągów

w polsko/tradycyjnie

Gościu z wodociągów. Przyjechało trzech, z dłuuugim gumowym wężem, z ciężką sikającą głowicą i z pilotem przy portkach. Włożyli, włączyli /pilotem/ i poszło /50m/ w rury, ot, teoretycznie cała sprawa. W praktyce okazało się, że nie cała, bo w ślad za tym szedł wykład.

Gościu z wodociągów

Gościu z wodociągów

Gości było jak mówiłem trzech, ale profesor jeden. Wykład usłyszeliśmy razem, bo Kaja, moja żona musiała trzymać psy, ogromne bestie rodem z Baskerville, bo profesor się bał i rzucił, że za żadne skarby nie wejdzie. Mniejsza o to. Zatem usłyszeliśmy długą listę czegóż to do kibla nie można wrzucać. Co w zasadzie powinno być zabronione i podejrzewam, że i sankcje powinno się nałożyć. Jak tak dalej pójdzie, to będą i sankcje, spoko, będą.

Pięć minut roboty, opłaconej sowicie, leciutkiej, spokojnej, acz z deczka smrodliwej, a pół godziny wykładu, zjebek i pouczeń. Pan z wodociągów. Przyzwyczailiśmy się do takiego traktowania, do pouczeń, do straszenia, zwłaszcza obcego kapitału, bo z tego co wiem wodociągi są izraelskie. A to my jesteśmy górą, a niech nam odepną np. wodę. To po pierwsze pogwałcenie międzynarodowych praw człowieka, brak stałej kasy za nic, brak nacisku. Niech nam odepną, albo niech zamkną kłapaczki i solidnie pracują, bo jak nie, to bieda. Wracając do tematu.

Nie można wrzucać do kibla:

  1. żadnych ręczników papierowych;
  2. jak papier, to tylko cienki i oszczędnie;
  3. żadnych tamponów, wacików i innych babskich szpejów;
  4. żadnych śmieci;
  5. poza tym wszystko inne też jest na liście zakazanej.

Gościu z wodociągów – Podsumowanie:

Tak, tak, drodzy państwo, kibel to nie śmietnik, śmietnik to zależy do czego, a śmieci drogie jak złoto. Tak proszę państwa, kto ma władzę? Media, proszę państwa. I to nie media elektroniczne, ale te podstawowe, najmniejsze, najbardziej gówniane: śmieci, wodociągi, kanalizacja, prąd, gaz, itp. Tak – kto tam pracuje, ma i rządzi, z dnia na dzień coraz lepiej, coraz bardziej, coraz hardziej.

PS. Wolności i prawa osobiste, wolności i prawa polityczne, wolności i prawa ekonomiczne, socjalne i kulturalne.

_____
#Woda