Najtrudniej poznać samego siebie

Grafen vs rak

Grafen vs rak

w prawdziwie/topowo

Grafen vs rak. O grafenie już każdy słyszał, większość też zna jego bolączki z wykupem przez Rosjan polskich Azotów. A kto nie zna ten powinien się koniecznie dowiedzieć. Ale o sukcesach w leczeniu raka dzięki grafenowi wie mało kto. Zatem grafen vs rak

Grafen vs rak

Grafen vs rak

Ubiegłe lata przyniosły niespotykane zastosowanie grafenu w terapii nowotworowej. Jednoatomowa struktura Grafenu złożona z pojedynczych atomów węgla jest 100-300 razy twardszy od stali, doskonale przewodzi ciepło i elektryczność, ale też doskonale nadaje się do walki z nowotworami. Naukowcy: dr Marta Grodzik, Sławomir Jaworski, Marta Kutwin i Mateusz Wierzbicki pod przewodnictwem prof. Ewy Sawosz Chwalibóg badają właściwości grafenu pod kątem medycznym w zwalczaniu glejaka /nowotworu centralnego układu nerwowego/. Okazuje się, że grafen przylegając do komórek nowotworowych oddziałuje na te komórki, wpływa na dostarczanie składników odżywczych i tlenu do jej wnętrza, a raczej jej brak, powodując apoptozę /śmierć komórki/. Grafen otacza komórę cienką, nieprzepuszczalną warstwą, izolując ją od reszty komórek, w rezultacie czego grafen podany do guza powoduje jego zmniejszenie. W wielu przypadkach grafen powoduję apoptozę komórek rakowych.

W związku z powyższym Grafen wydaje się być uniwersalnym specyfikiem powodującym śmierć komórek nowotworowych, a podany w odpowiednie miejsce w ciele pacjenta, nie działa szkodliwie na tkanki. Jest ponadto nośnikiem innych substancji, np. leków, substancji odżywczych, enzymów czy związków mineralnych, tak potrzebnych w leczeniu. Wszystko to jest w sferze badań, ale badań rokujących nadzieję i bardzo obiecujących.

Grafen vs rak – Podsumowanie:

Póki co pozostaje nam cudowna mieszanka na raka: cytryna + soda oczyszczona, która działa 10.000 razy lepiej niż chemoterapia. Dawno już wykazano, że cytryna ma silne właściwości antynowotworowe, jest też bardzo skuteczna w przypadku torbieli i guzów, a jeśli dodać sodę oczyszczoną to spotęgujemy jej działanie, bo znormalizujemy pH organizmu. Cytryna jest bardzo skutecznym środkiem antybakteryjnym o bardzo szerokim spektrum działania, przeciwko infekcjom bakteryjnym i grzybiczym, ponadto zwalcza pasożyty wewnętrzne i robaki, reguluje ciśnienie krwi i jest silnym środkiem antydepresyjnym, redukuje stres i kryzysy nerwowe. Warunek działanie – stosowanie w nadmiarze :D.

PS. Ciekawe jak to się ma do dekarbonizacji Polski. I czy np. Śląsk ten eksperyment przetrzyma.

_______
#Grafen

najnowsze z prawdziwie

Jak odkryć swoje supermoce?

Jak odkryć swoje supermoce?

Jak odkryć swoje supermoce? Na dźwięk słowa “supermoc”, przypominają nam się współcześni
Lista emocji

Lista emocji

Lista emocji. Oprócz wszystkich podstawowych emocji pojawiają się również emocje połączone oraz
Jak rozpoznać emocje

Jak rozpoznać emocje

Jak rozpoznać emocje. Aby skutecznie zarządzać emocjami, musimy je trafnie rozpoznać. Wielu
Translate »
idź do góry