Hooponopono w pigułce

Hooponopono w pigułce

w kwantowo/oświecenie

Hooponopono w pigułce – to jedna z najwspanialszych metod kwantowych hooponopono wywodzi się ze starożytnych Hawajów. Samo słowo oznacza „poprawiać”, „naprawiać”, ale i „postępować słusznie”. Hooponopono zasadza się na przeszłych myślach, czynach i decyzjach, kształtujących nasze obecne życie. Jest oczyszczeniem negatywnych myśli i wspomnień, poprzez miłość i wybaczenie.

Hooponopono w pigułce

Hooponopono w pigułce

Człowiek kreuje własną rzeczywistość, lecz nie zawsze sobie to uświadamia. Twój umysł kreuje myśli, te zaś odzwierciedlają się we wszechświecie, kreowałeś to wszystko do tej pory zupełnie nieświadomie. Od teraz zacznij kontrolować swoje myśli, ukierunkuj je i zmaterializuj świadomie. Wszystkie twoje dotychczasowe starania to loteria, uda się, albo nie uda. Ograniczenia, które hamują Twoje cele, plany, marzenia, pochodzą wprost od Ciebie. Wygląda na to, że sam sobie nieustannie szkodzisz.

Zaobserwuj jednak, co się stanie, gdy zaczniesz stosować hooponopono? Usuniesz ze swojej głowy przeszkody i wyswobodzisz swój umysł z okowy niemożności, chaosu i mętliku informacji, zastępując je miłością i wybaczeniem. Bo ta metoda, ho’oponopono czyni cuda. Przypuśćmy, że całkowicie oczyszczasz swój umysł. Na nowo stajesz się „tabula rasa”, bez uprzedzeń, bez założeń, bez przewidywań i bez niepowodzeń. Co wówczas się dzieje? Nie wiesz? Spróbuj! Ta metoda daje taką możliwość. Dzięki niej wyzbywamy się blokad ograniczających nasz umysł, czyścimy świadomość i startujemy już ukierunkowani i odpowiednio nastrojeni do nowej rzeczywistości.

Pobudzamy tę rzeczywistość i wprowadzamy „zbiegi okoliczności”. Tworzymy swoją świadomą, pożądaną rzeczywistość, choć nie zawsze jeszcze do końca zrozumiałą, bo nasze oczekiwania z małostkowych, przeradzają się w wielkie i skomplikowane. O co tutaj chodzi? Ano o to, że świat „wie lepiej” co dla nas dobre i nie zawsze nasze zwizualizowane pragnienia urzeczywistniają się w oczekiwanej formie. Zawsze jednak się urzeczywistniają. A to wszystko dzieje się za sprawą powtarzanej myśli, o wielkiej mocy, skierowanej do siebie, nie do wytyczonego celu.

Hooponopono w pigułce – Podsumowanie:

„Kocham Cię, wybacz mi, dziękuję, przepraszam”. Jeżeli uzmysłowimy sobie o czym mówimy, powtarzając te słowa, jeżeli zrozumiemy je w pełni, uświadomimy sobie, że to co mówimy, o co prosimy, jest dla nas ważne, na tyle, że wyzerowuje obecny stan rzeczywistości i przyciąga ten właściwy. Jest to skok kwantowy do innej struny, zawierającej właściwe dla nas rozwiązanie lub stan rzeczywistości. Nie analizuj tego, nie poddawaj w wątpliwość, spróbuj i korzystaj. Co Ci szkodzi?

PS. Cuda jednak się zdarzają, marzenia spełniają. – August Witti

___________
#Ho’oponopono