Najtrudniej poznać samego siebie

I o to chodzi

I o to chodzi

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

I o to chodzi. Coraz bardziej wszędobylska fizyka kwantowa, również jako koncepcja świadomości, mówi, że człowiek posiada intuicję /no bo posiada/, za pomocą której może zobaczyć to, czego nie widać, jakby znikąd. Intuicja podpowiada nam /bo wie/, a my albo słuchamy /a powinniśmy/, albo nie /i to nasz nagminny błąd/. Istnieje ponadto nad intuicja, czyli stan, w którym możemy zobaczyć wszystkie alternatywy wydarzeń rzeczywistości … iiiiiii wybrać tą, która nam odpowiada.

I o to chodzi

I o to chodzi

Z czasem przeradza się to w bezwarunkową miłość i świadomość altruistyczną. EGO, które do tej pory nam przeszkadzało, mieszało szyki i nawet dominowało, rozpada się do zaniku, a my możemy pogrążyć się w zbawianiu świata. I tutaj zaskok, dla tych co oceniają. Zbawienie to nie pseudo altruizm religijno-instytucjonalny, nie wyrywanie na siłę z błądzenia w imię wyższych celów. Nie oświecone pranie mózgu, ale akt odbywający się poprzez miłość, asertywność i altruizm właśnie. Wyciąganie pomocnej dłoni do chcących się obudzić, chcących żyć w prawdzie i miłości. Dążeniem jest osiągnięcie liczby krytycznej entuzjastów, która uruchomi „pole morfogenetyczne”, działające na odległość, zarówno w czasie, jak i przestrzeni. Wydarzenia przeszłe mogą wpływać na wydarzenia gdziekolwiek indziej umiejscowione w dowolnym czasie. Na ten temat przeprowadzono wiele eksperymentów, udowadniając, że taka liczba krytyczna istnieje.

I o to chodzi – Podsumowanie:

Chęć uczynienia świat lepszym i zgodnym z naturą jest ogromna, ale nie za wszelką cenę. Dążenie do oświecenia wszystkich ludzi, skupia się na oświeceniu liczby krytycznej entuzjastów. Uda się – to brawo, będziemy zbawieni, nie – to natura zrealizuje „lepszą wersję ze światów”. Oto prosta zasada życia. Życie, jak mawiał Everett, wybitny fizyk kwantowy, to zbiór scenariuszy z dobrym zakończeniem.

Jeśli człowiek należy do strumienia życia, to należy on do jednego z tych scenariuszy, które na ogół prowadzą do dobra. Oczywiście, niektóre z nich odchylą się i przejdą do zła, jednak to od człowieka zależy, czy zobaczy dokładnie te scenariusze, które prowadzą do dobra. Istnienie dobrych scenariuszy jest zagwarantowane. O tym mówi właśnie transerfing rzeczywistości, o tym mówi ho’oponopono, o tym też mówi dwupunkt etc.

PS. Bo co można uzyskać, stosując energię serca, jak nie dobro? – August Witti

_____________
#EnergiaSerca

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry