Ibogaina - terapia uzależnień

Ibogaina – terapia uzależnień

w polsko/zdrowotnie

Ibogaina – terapia uzależnień. Ibogaina to święta roślina, którą stosuje się w terapii uzależnień, z bardzo pozytywnym skutkiem. Jest to leczniczy alkaloid uzyskiwany z kory korzenia afrykańskiej rośliny Iboga /Tabernanthe Iboga/. Dzięki psychoaktywnym właściwościom Iboga jest „lekarstwem” na problemy z ciałem, psychiką i duszą. Posiada niebywałe zdolności leczenia uzależnień. Terapia ibogainą jest najskuteczniejszą metodą w walce z nałogami. Narkomanii, alkoholizmu, nikotynizmu, obżarstwa.

Ibogaina - terapia uzależnień

Ibogaina – terapia uzależnień

Wysoka skuteczność ibogainy spowodowała zakaz stosowania tej rośliny w wielu krajach /USA, Szwecja, Szwajcaria, Francja, Polska, Węgry, Włochy, Dania/, wszędzie tam, gdzie prawo stanowią koncerny farmaceutyczne. Wszak nałogowcy to najlepsi klienci. Terapia ibogainą daje efekty w leczeniu uzależnień od heroiny, amfetaminy, kokainy, metadonu, alkoholu, nikotyny i innych. Potrafi ona w 24 godzin zmienić narkomana w zdrową osobę. Osoby, które skorzystały z tej terapii twierdzą, że nigdy lepiej się nie czuły.

Terapii ibogainą reguluje równowagę neurochemiczną mózgu. Ibogaina ma silne działanie antydepresyjne, co znacznie wpływa na dosyć częste źródło nałogu. Człowiek pod wpływem ibogainy przeżywa głębokie doznania podróży w głąb siebie. Tym samym może on uleczyć swoje myślenie. Widząc wyraźnie efekty działania uzależnienia, jego katastrofalny wpływ na zdrowie i myślenie, co powoduje zresetowanie tegoż myślenia i postępowania. Likwidacji nałogu pomaga też brak głodu spowodowanego uzależnieniem i brak symptomów odstawiennych, traumy i detoksu.

Ibogaina – terapia uzależnień – Podsumowanie:

Ibogaina pozwala na szybkie przerwanie nałogu oraz ponowne rozpoczęcie nowego, szczęśliwego, zdrowego życia. Tak działa ibogaina, którą stosuje się w klinice Iboga Tree w Hiszpanii. Przed przystąpieniem do ceremonii/terapii niezbędne jest wykonanie badań: EKG serca oraz badanie wątroby. W niektórych przypadkach wymagane są też dodatkowe badania. Zgłoszenia, pytania i rezerwacje można kierować na adres: info@ibogainetreatment.eu lub telefonicznie: +34 689 296 389. Co interesujące i ciekawe, klinikę prowadzą nasi rodacy, Adam Rajba – specjalista terapii naturalnych oraz leczenia uzależnień i Edyta Jambor – certyfikowana akupunkturzystka i fizjoterapeutka.

PS. Co cię nie zabije to cię wzmocni.

_______
#Zdrowie