Najtrudniej poznać samego siebie

Iluzja rzeczywistości

Iluzja rzeczywistości

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Iluzja rzeczywistości to świat, który składa się z elektronów, mionów, kwarków, gluonów, nie mających żadnej struktury wewnętrznej oraz wielkości fizycznej, a to oznacza, że świat składa się z cząstek iluzorycznych, a te zaś są energią. Energia to energia i jest zero wymiarowa, ale jakoś stwarza otaczające nas rzeczy, świat. Oto …

iluzja rzeczywistości.

Iluzja rzeczywistości

Iluzja rzeczywistości – rozważania

Cząstki energetyczne mogą znajdować się w więcej niż jednym miejscu w tym samym czasie. Ta tzw. “superpozycja” pozwala, aby elektrony i inne cząstki, były zdolne do istnienia w setkach miejsc jednocześnie, co zaś jest możliwe wówczas, gdy wszystko jest energią w najbardziej podstawowych poziomach. Sam Einstein opisał to tak: “Byłbym szczęśliwy, gdybym tylko wiedział, czym naprawdę jest elektron”. Teraz znamy i wiemy, że jest to energia w najbardziej podstawowych poziomach.

Nasza rzeczywistość jest o wiele dziwniejsza i obca niż sądzimy. Wszystko jest energią, a energia jest wszystkim. Fizyka kwantowa ma wiele  niesamowitych rzeczy do powiedzenia o energetycznej naturze rzeczywistości. Dzięki nim możemy wreszcie uwolnić nasze zmysły i nasz umysły od przesądów, programów i ograniczeń. Ponadto w tych sub-atomowych poziomach, interakcji i obserwacji wykazano, że obserwacją wpływamy na wyniki zdarzeń.

Innymi słowy, nasz racjonalny umysł przeszkadza w odczytywaniu świata, bo cząstki są prawdopodobieństwem stanu energii fal i nie realizują się w postaci cząstek. Rzeczywistość składa się z czystych fal energii, nie zaś rzeczy. A ta energia jest wszystkim – to informacja w najczystszej postaci.

Kolejną zagadką jest “splątanie kwantowe”. W interakcji cząstki stają się “splątane”, co oznacza, że na zawsze są spięte i połączone. Połączone są niewidzialną siłą energii, która przenika wszystko i wszędzie. To Bóg, Świadomość, Orgon, Eter, etc. Jeśli zaś wszystko jest ze sobą splątane, to jest podłączone i może się komunikować. Ta łączność właśnie jest kluczem do nowego sposobu rozumienia wszechświata. Gdy zmienimy paradygmat i powiemy, że wszystko jest energią, nagle wiele zagadek nam się rozwiąże.

Iluzja rzeczywistości – podsumowanie

Wszystko, co istnieje, to informacja, na dodatek te informacje całego wszechświata są zawarte holograficznie i energetycznie w każdej pojedynczej komórce. To znaczy, że by sięgnąć nie mamy się uczyć, mamy sobie przypomnieć i taki dynks istnieje. Istnieje przełącznik w tobie i tylko ty masz do niego dostęp. Każdą umiejętność, którą poznajesz, możesz w odpowiedni sposób u siebie włączyć.

PS. Materia i energia, informacja i świadomość, to po prostu różne sposoby patrzenia na to samo.

Tags:

ostatnie z kwantowo

Prawda zaufania

Prawda zaufania

Prawda zaufania – Hm. Poruszamy się cały czas w sferze empirycznej, doświadczamy,
Zabawa świadomością

Zabawa świadomością

Zabawa świadomością. Skonkretyzowałem to zagadnienie już jakiś czas temu, że rozwój osobisty
programowanie wody

Programowanie wody

Programowanie wody to temat, którym zajmuję się odkąd poznałem eksperyment z wodą
poziomy świadomości

Poziomy świadomości

Poziomy świadomości. Gdy już podejmiemy się rozwoju świadomości osobistej, wówczas nasza wyższa
Translate »
idź do góry