Najtrudniej poznać samego siebie

Imaginacje umysłu

Imaginacje umysłu

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Imaginacje umysłu. Ostatnio często spotykam się z zagadnieniami ataków paniki, globus histericus, atakiem strachu, depresją. Wszystko to są choroby urojone, nie mające odzwierciedlenia w stanie zdrowia, a niestety bardzo uciążliwe. To wytwory naszego mózgu, które czerpią bez miary z niewłaściwych schematów i organicznego strachu,

Imaginacje umysłu

Imaginacje umysłu

Warto do takiego ataku lub narastającej dolegliwości się przygotować, teoretycznie ją przepracować i próbować ją poskromić. Jak to zrobić? Oczywiście na pierwszy strzał idzie wysokie CBD, RSO i konopie. One może same nie leczą tych dolegliwości, ale znacznie ułatwiają zrozumienie i zagłębienie się mentalne w chorobę, czyli dotarcie do konfliktów i podstaw, na których rozwija się „choroba”.

Drugim etapem jest obserwacja dolegliwości, bez analizy myślowej. Po prostu mimo złego samopoczucia obserwujemy, przyglądamy się uważnie, nie generując żadnych myśli. Trudne? Trudne, ale możliwe. Choroba zdyskredytowana obserwacją powoli się wycofuje, stan napięcia ustępuje, całość zajmuje ok. paru minut. Mamy czas na odpoczynek, na relaks i na uspokojenie. W przypadkach stałych dolegliwości związanych z np. globus histericus bądź depresją, stosujemy dodatkowo wysokie CBD w ilości kilku kropel pod język, RSO /wystarcza jedna na noc/ lub samych palonych konopi w zależności od potrzeby.

Walka z tymi dolegliwościami trwa do momentu pokonania strachu, czyli zrozumienia skąd on się wziął, rozpoznania – kto ewentualnie nam go zaszczepił i zwalczenia – osiągnięcie wiedzy o bezpodstawności działania i istnienia tego strachu. Przyczyn może być bez liku, traumy, schematy, nieustanny stres, presja etc. Nie zastanawiamy nad ich istotą, bo życie niesie ze sobą wiele okazji do zaistnienia tych dolegliwości. A trudno radzić komuś, aby zrezygnował ze stresu i niedogodności życia. Można natomiast zaproponować i polecić np. radykalne wybaczanie w formie listów.

Radykalne wybaczanie robimy bez cenzury słownej i mentalnej, po prostu przekładamy na papier wrażenia, wyobrażenia i epitety pod adresem winnych. Po zakończeniu i „puszczeniu”, które odbywa się na zasadach przelania na papier, składamy list, mniemy i palimy. Oczywiście dbamy o zasady BHP, tak aby nie spalić swego domu. W wypadku, gdy nie czujemy natychmiastowej ulgi i rozliczenia, można powtórzyć nawet kilkakrotnie procedurę radykalnego wybaczania. Bez oceniania, bez hipokryzji.

Imaginacje umysłu – Podsumowanie:

Generalnie uświadomienie sobie każdej choroby, odnalezienie konfliktu, który ją spowodował, bądź samo umiejscowienie w czasie i zdanie sobie strawy z przyczyny zaistnienia, już daje doskonały start w kierunku wyleczenia. Pamiętać należy, że tych konfliktów może być więcej, główny – z dzieciństwa, zaszczepiony np. przez rodziców i nasze, spowodowane strachem przed bólem, złym samopoczuciem, emocjami. Starajmy się zrozumieć wszystkie, ale zacznijmy od głównego.

PS. Strach jest złym doradcą.

_____
#Strach

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry