Najtrudniej poznać samego siebie

Imperium zła

Imperium zła

w prawdziwie/świadomie/topowo

Czy Chiny to imperium zła? Rzadko piszę ostatnio o polityce, bo w sumie nie ma o czym. Obecnie są Chiny i reszta świata. Otóż Chińska Republika Ludowa i Komunistyczna Partia Chin (KPCh) uruchomiła plan zdominowania świata. Historia koronawirusa to testowanie świata. Nigdy dotąd nie stosowano wojny bakteriologicznej wobec całego świata. Ale w całej tej narracji Covid-19 chodzi o to, by przewodzić światu, by nim faktycznie rządzić. Obecnie, gdy administracja Bidena zleciła wywiadowi amerykańskiemu dokładne przyjrzenie się dowodom dotyczącym wycieku z laboratorium, Chiny zasugerowały, że to Ameryka jest odpowiedzialna.

Imperium złaImperium zła

Sztuka wojny mówi o poznaniu wroga. A Chiny to nowoczesny Związek Radziecki, a Xi to nowy Stalin. Prognozy są takie, że chińska waluta zastąpi dolara jako światową walutę rezerwową do 2035 r. Do 2049 r. Chiny staną się najpotężniejszą siłą gospodarczą na świecie. Wkrótce po tym nastąpi dominacja społeczności Han /chińskiej klasy rządzącej/ i podporządkowanie świata Chinom. Obecnie Chiny przechodzi ogromną przemianę. Pekin zerka na świat przez pryzmat systemowej konkurencji.

Chińczycy są przekonani, że nasza demokracja, a wraz z nią prywatna przedsiębiorczość, publiczna kontrola, tzw. wolne media, protesty i debaty osłabią Zachód. A w Chinach rządzi Xi, a on jest Bogiem komunistycznych Chin. I wszelkie opinie przeciwko Chinom to zamachy na Xi. Chińczycy wykupują powoli świat. Malediwy są winne Chinom 1,4 miliarda dolarów /78% zadłużenia/. Czarnogóra zalega 800 milionów jenów. Pakistan jest głęboko zadłużony. Chiny uzyskują przewagę dzięki korytarzom gospodarczym — Chiny, Mongolia, Rosja, Azja Środkowa i Zachodnia, Pakistan i Indochiny.

Chiny naruszyły prawo międzynarodowe, budując bazy wojskowe na sztucznych wyspach, które wybudowały na Morzu Południowochińskim. Australia i kraje UE próbowały zacieśnić więzi handlowe z Chinami. Obecnie Chiny mogą już dyktować warunki. Największe na świecie wojsko z dwoma milionami personelu i drugim co do wielkości budżetem obronnym na świecie w wysokości 202 miliardów dolarów, to Chiny. Najwięcej Chiny wydają na rozwój zaawansowanych systemów uzbrojenia i technologii AI.

Dzisiaj Pekin toczy spory terytorialne z Wietnamem, Filipinami, Japonią i Indiami. Xi ożywił rozwiązane siły rakiet balistycznych i zwiększył możliwości cyberprzestrzeni oraz wojny elektronicznej. Chińskie Siły Powietrzne dysponują nowoczesnymi samolotami bojowymi i największą na świecie marynarką wojenną z okrętami wojennymi uzbrojonymi w rakiety i okrętami podwodnymi ICBM.

Zachodnie media debatują nad realną możliwością istnienia teorii wycieku wirusa z laboratorium Wuhan, a Chiny się zbroją. Chiński przywódca Xi opiera się na chińskim założeniu historycznym, że ujarzmi i zjednoczy wszystkie kraje pod rządami jednego cesarza. Sam uważa się za Syna Niebios, jak nazywano chińskiego cesarza. Wbrew prawu międzynarodowemu Chiny utworzyły bazy wojskowe na Morzu Południowochińskim, bezpośrednio kwestionując potęgę marynarki wojennej USA.

Imperium zła – Podsumowanie:

Xi udzielił ogromnych pożyczek rozwojowych krajom Azji Południowej i Europie, które źle zarządzały lub skorumpowały rządy. Chiny przejmują strategiczne aktywa, gdy nie spłacają pożyczek. Xi chce, aby chińska gospodarka decydowała o sprawach światowych. Aby zmienić liberalny porządek świata, który faworyzuje ekonomię prodemokratyczną, Chiny obiecują bezwarunkowe kredyty bogatym w surowce, strategicznym krajom, które lekceważą podstawowe prawa człowieka i demokrację. Zmienia to równowagę rynkową, zmienia politykę i zmusza państwa zachodnie do negocjowania warunków korzystnych dla Chin.

PS. Wszystko co techniczne produkowane jest w Chinach, również AI. Zadepczą nas klapkami. – August Witti

__________
#ImperiumZla

najnowsze z prawdziwie

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
trójkąt dramatyczny

Trójkąt dramatyczny Karpmana

Trójkąt dramatyczny jest dobrze znanym modelem psychologicznym. Sporo ludzi powiela ten odwieczny, choć
Translate »
idź do góry