Najtrudniej poznać samego siebie

Indica vs Sativa

Indica vs Sativa

w prawdziwie/tradycyjnie/zdrowotnie

Jedna z nich daje nam otwartość, druga luz. Jedna możliwość skupienia, druga relaks. Obie są bardzo podobne, ale potrafią być bardzo różne. Są niczym bliźniaki, czyli identyczne, ale różnice są oczywiste …

Indica vs Sativa.

Indica vs SativaIndica stosowana i uprawiana jest częściej. Zwykle krótsza i szersza, znana jest ze stosowania bardziej na ciało, niż na umysł. Korzystanie ze szczepów Indica ma działanie na ból, stres, bezsenność, itd. Rośliny te są krótkie, gęsto rozgałęzione, mają szersze liście, nadają się doskonale do uprawy zamkniętej.

Sativa jest zdecydowanie wyższa /nawet do 6m/, cieńsza i znana z dużej mocy. Ale Sativa może też powodować stany lękowe i ataki paniki, zwłaszcza u ludzi w złym, niekorzystnym nastroju i stanie zdrowia. Intensywność działania różni się dla różnych osób i szczepów /mocy/. Pozytywem jest zwiększona kreatywność, przez co Sativę stosuje się częściej w ciągu dnia.

Odróżnienie wizualne jest banalne – mała, duża. Sativa w zamknięciu, Indica na zewnątrz, lecz ciągłe krzyżowanie roślin sprawia, że coraz mniej różnic. Naukowa hipoteza głosi, że różnica składu chemicznego tkwi w ilości CBD. Można powiedzieć, że Indica ma wyższą zawartość THC, ale w stosunku do CBD. I odwrotnie, Sativa ma wyższą zawartość CBD, w stosunku do THC. Ot cała magia.

Roślina stale ewoluuje, hodowcy do perfekcji doprowadzili sztukę zhybrydyzowanych uprawy. Wydobywają najlepsze cechy i usuwając inne, poprzez selektywne krzyżowanie tworzą zupełnie nowy świat. W miarę upływu czasu i coraz większej legalizacji, mamy coraz więcej miejsc na świecie, gdzie prowadzi się zaawansowane badania, nie tylko medyczne.

Z dnia na dzień przybywa miłośników, entuzjastów i propagatorów, bo niezaprzeczalny fakt stanowi, że jest to święta, dobroczynna i niesamowicie lecznicza roślina. Na całym zdrowo i mądrze myślącym świecie, naukowcy, hodowcy i zwykli ludzie odkrywają głębię pozytywnego wpływu uwolnionej wreszcie rośliny. A fakt, że poszerza ona świadomość, wcale nie przysparza jej zrozumienia, zwłaszcza w władzach zniewolonych społeczeństw.

PS. I więcej podziałów, tym łatwiej sterować, im więcej zakazów, tym lepiej drenować.

__________
#IndicaSativa

ostatnie z prawdziwie

Zimna woda zdrowia doda

Zimna woda zdrowia doda

Woda jest najczęściej występującą substancją na Ziemi, wchodzącą w skład każdego ziemskiego

Życie jak z bajki

Przypominam sobie swoje młode lata, gdzie wszystko było takie piękne i tajemnicze.

Brak kontroli

Nieustannie, bez przerwy próbujemy kontrować swoje życie. Kontrolujemy wszystkich i wszystko w
Jak to jest?

Jak to jest?

Każdy z nas zadaje sobie pytanie – “Po co mi to?”. Po
idź do góry