Ja - polski wyborca

Ja – polski wyborca

w polsko/prawdziwie/topowo

Ja – polski wyborca …

nigdy co prawda nie głosowałem na Platformę Obywatelską /nie mój klimat/, ale chętnie usłyszałbym przeprosiny od tego pełnego afer ugrupowania, które rządzi moim krajem. Niedoczekanie moje! Natomiast moją uwagę zwróciło skandaliczne wystąpienie premier Ewy Kopacz, podczas konferencji prasowej, na której ogłosiła długo wyczekiwane dymisje w rządzie.

Ja - polski wyborca

Ja – polski wyborca

Najpierw premier Kopacz zagaiła jak wielkimi ofiarami są uczestnicy afery podsłuchowej, jak to straszliwie cierpią i z jakim to poświęceniem opuszczają rząd. A następnie, chwilę po tym, przeprosiła za zachowanie swoich ministrów i członków PO, ale tylko wyborców PO, a nie wszystkich obywateli naszego kraju. “Wiemy, jak wiele trudnych chwil mieli w ostatnim czasie, a może w ciągu ostatniego roku, wyborcy Platformy Obywatelskiej, którzy bardzo często oburzeni, poirytowani, słuchali tych nagrań. Im się należą przeprosiny. I ja dzisiaj w imieniu Platformy Obywatelskiej bardzo serdecznie przepraszam“.

To oburzające, karygodne i fałszywe zachowanie, w pełni ukazuje z kim mamy do czynienia. Kłamstwo, matactwa, afery, złodziejstwo, dwulicowość, obłuda urągająca nam wszystkim i obrażająca nas wszystkich – Polaków. Premier rządu RP uznała za stosowne przeprosić wyłącznie wyborców swojej partii, a nie wszystkich Polaków. I teraz wiem, że w 100% ten rząd i ci ludzi nigdy nie reprezentowali całego społeczeństwa, tylko wąskie grono lemingów. Nie dziwię się zatem licznym wypowiedziom, “że za samą przynależność do tej partii powinno się sadzać w więzieniu i z definicji wszcząć postepowanie karne, sprawdzić dochody, stan majątkowy, konta i bezwzględnie karać, wsadzać i karać”.

Ja – polski wyborca – Podsumowanie:

Ta skorumpowana partia, wraz ze swym wiernopoddańczym elektoratem, wynagradzanym za swą lojalność z naszych społecznych pieniędzy, malwersowała każda kwotę, każdy najdrobniejszy fundusz i każde społeczne pieniądze, ażeby siebie wspierać i wzajemnie hołubić. Teraz już rozumiem wrogość niektórych i chęć rozliczenia, pojąłem już co to jest państwo w państwie, kolesiostwo, nepotyzm i oderwanie od rzeczywistości. Wniosek z tego jeden – Platforma Obywatelska i jej siostrzana PSL reprezentuje tylko siebie i dba tylko o swoich, zatem należy ich traktować jako jeden organizm i jedną bandę złodziei. A ja obywatel polski, nie mam wobec rządu i PO żadnych obowiązków, a już najmniej szacunku, skoro mnie nie przepraszają, to znaczy że mnie olewają.

PS. Zatem ja – pięknym za nadobne.

__________________
#EwyKopaczPrzeprasza