Najtrudniej poznać samego siebie

Ja - polski wyborca 1

Ja – polski wyborca

w polsko/prawdziwie/topowo

Ja – polski wyborca …

nigdy co prawda nie głosowałem na Platformę Obywatelską /nie mój klimat/, ale chętnie usłyszałbym przeprosiny od tego pełnego afer ugrupowania, które rządzi moim krajem. Niedoczekanie moje! Natomiast moją uwagę zwróciło skandaliczne wystąpienie premier Ewy Kopacz, podczas konferencji prasowej, na której ogłosiła długo wyczekiwane dymisje w rządzie.

kopacz2Najpierw premier Kopacz zagaiła jak wielkimi ofiarami są uczestnicy afery podsłuchowej, jak to straszliwie cierpią i z jakim to poświęceniem opuszczają rząd. A następnie, chwilę po tym, przeprosiła za zachowanie swoich ministrów i członków PO, ale tylko wyborców PO, a nie wszystkich obywateli naszego kraju. “Wiemy, jak wiele trudnych chwil mieli w ostatnim czasie, a może w ciągu ostatniego roku, wyborcy Platformy Obywatelskiej, którzy bardzo często oburzeni, poirytowani, słuchali tych nagrań. Im się należą przeprosiny. I ja dzisiaj w imieniu Platformy Obywatelskiej bardzo serdecznie przepraszam“.

To oburzające, karygodne i fałszywe zachowanie, w pełni ukazuje z kim mamy do czynienia. Kłamstwo, matactwa, afery, złodziejstwo, dwulicowość, obłuda urągająca nam wszystkim i obrażająca nas wszystkich – Polaków. Premier rządu RP uznała za stosowne przeprosić wyłącznie wyborców swojej partii, a nie wszystkich Polaków. I teraz wiem, że w 100% ten rząd i ci ludzi nigdy nie reprezentowali całego społeczeństwa, tylko wąskie grono lemingów. Nie dziwię się zatem licznym wypowiedziom, “że za samą przynależność do tej partii powinno się sadzać w więzieniu i z definicji wszcząć postepowanie karne, sprawdzić dochody, stan majątkowy, konta i bezwzględnie karać, wsadzać i karać”.

Ta skorumpowana partia, wraz ze swym wiernopoddańczym elektoratem, wynagradzanym za swą lojalność z naszych społecznych pieniędzy, malwersowała każda kwotę, każdy najdrobniejszy fundusz i każde społeczne pieniądze, ażeby siebie wspierać i wzajemnie hołubić. Teraz już rozumiem wrogość niektórych i chęć rozliczenia, pojąłem już co to jest państwo w państwie, kolesiostwo, nepotyzm i oderwanie od rzeczywistości. Wniosek z tego jeden – Platforma Obywatelska i jej siostrzana PSL reprezentuje tylko siebie i dba tylko o swoich, zatem należy ich traktować jako jeden organizm i jedną bandę złodziei. A ja obywatel polski, nie mam wobec rządu i PO żadnych obowiązków, a już najmniej szacunku, skoro mnie nie przepraszają, to znaczy że mnie olewają.

PS. Zatem ja – pięknym za nadobne.

__________________
#EwyKopaczPrzeprasza

ostatnie z polsko

Botoks

Botoks

Z wielkim zaskoczeniem czytam opinie na temat tego filmu, bo moim zdaniem

Tomek, wracaj!

Powiedziałabym – obejrzyjcie, fajny klip. Ale to jest coś więcej niż film
Tego jeszcze nie grali

Tego jeszcze nie grali

Obecnie już każdy … wie, że silne gospodarki węglem, ropą i gazem
Proszę Państwa, oto Ryś 4

Proszę Państwa, oto Ryś

Kolejnego wskrzeszenia kultowego polskiego auta, po Warszawie, Polonezie i Syrence, doczekał się
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce
Translate »
idź do góry