Najtrudniej poznać samego siebie

Jak ogromną masz władzę

Jak ogromną masz władzę

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Władza to możliwość wywierania rzeczywistego wpływu na otaczające życie, ale tam, gdzie przeważa zgodność interesów i woli współzależnych osób, środowiska, kraju, zbędne są stosunki władcze. Wówczas sama władza traci sens i zastosowanie. Zauważ, na tle współczesnego życia, jak potężnym jesteś człowiekiem i …

jak ogromną masz władzę.

Jak ogromną masz władzęCodziennie rano wstajemy neutralni, ale nawet gdy się tak nie dzieje, przypominamy sobie i mówimy, że jednak tak jest. Dalszy dzień przebiega wg naszej woli, cały czas dbając o “middle” nastroju i zachowań. Gdy wchodzimy w skupisko ludzi – witamy się, kłaniamy, rozmawiamy zagadnięci i cały czas dbamy o spokój, pełnię pozytywu. Gdy pracujemy, skupiamy się, robimy to co do nas należy – tu i teraz – z uwagą, obecnością i zaangażowaniem. Cały czas dbając o pozytywny nastój i świadomość myśli. Nie sięgamy do wczoraj, nie myślimy o jutrze, po prostu jesteśmy. A życie coraz bardziej nam sprzyja. Bo i dlaczego nie?

Otóż taka postawa powoduje, że wszystko się układa po naszej myśli. Ba, wystarczy wesprzeć ją pragnieniem, zdecydowaniem i wiarą w siebie, a rzeczywistość staje się przychylna, łagodna, wesoła i dobra. To nie są żadne cuda, żadna w tym magia. Po prostu dzieje się, wydarza, to co wydarzać się powinno. Prawda jest taka, że sporadycznie zdarzają się tzw. przeciwności losu. Nie zdarzają się one nigdy nie samoistnie, tylko musimy je przyciągnąć np. zachowaniem, myśleniem, mówieniem. Nic się przeciw nam nie sprzysięgło, nic nas nie prześladuje. Bo i po co? A kimże jesteśmy, aby świat w swojej nieskończoności i mnogości zwracał na nas uwagę?

To my go kreujemy, stwarzamy takim jaki jest /dla nas/. Jesteśmy źli, agresywni, bojowi, świat jest zły /tak nam się przynajmniej wydaje/, ludzie agresywni /dla nas, wojują z nami/. Wystarczy tylko odrobina spokoju, harmonii, uśmiechu i od razu wszystko się zmienia. Dlaczego nie? Skoro wszystko w około pragnie spokoju, miłości i radości. Ale zależy to od nas, przynajmniej w naszym otoczeniu. Zadaj sobie pytanie dlaczego skoro nie chcesz wojny, kłopotów, biedy, niedostatku, chorób i przeciwności losu, ciągle o nich mówisz? Tak jakbyś właśnie chciał? No po co?

PS. Skoro masz władzę, to wykorzystaj ją dobrze, nie jak znienawidzeni politycy, biurokraci i złoczyńcy. Wiesz co to znaczy siać niepokój?

_______
#Wladza

Hits: 504

najnowsze z kwantowo

Duchowość w nas

Duchowość w nas. Wszystko co w życiu robimy, wiemy, umiemy opiera się
Każdą rzecz jaką zrobisz

Każdą rzecz jaką zrobisz

Każdą rzecz jaką koło siebie zrobisz. Wszędzie tam gdzie poświęcasz czas swojemu
O szczęście niepojęte

O szczęście niepojęte

O szczęście niepojęte – nie zadziwia już nikogo fakt, że szczęśliwi ludzie
Translate »
idź do góry