Jak płynąć przez życie

Jak płynąć przez życie

w świadomie/kwantowo/prawdziwie

Jak płynąć przez życie? Rozwój świadomości ma swój cel. Jest nim nasze płynięcie przez życie. Co oznacza tutaj płynięcie przez życie? Oznacza to, ni mniej ni więcej, jak prowadzenie życia dostatniego i szczęśliwego, spełniającego wszystkie nasze kreatywne i finansowe potrzeby. Obfitość lub jej brak jest bezpośrednio związana z uczuciami /emocjami/ w nas. Uczucia te pochodzą z naszych przeszłych doświadczeń i wskazówek społecznych.

Jak płynąć przez życie

Płynąć przez życie

Nasze negatywne doświadczenia z dzieciństwa, dosyć często wywołują nasz niedobór. Jeśli w naszym domu nasi rodzice walczyli o pieniądze, trudno się je zarabiało, nasz dostatek jest ograniczony naszymi wspomnieniami niestabilności i strachu. Wszystkie te trudy, dramaty, niedostatek stworzyły w nas wzorce oporu, które teraz działają. Tym głębsze im było trudniej. Wszelkie dawne obawy blokują nas nadal i nie pozwalają dobyć dostatku. Wielu ludzi ma też poczucie winy w związku z tematem pieniędzy. Nadaliśmy pieniądzom zbyt wielką wagę i to teraz odbija się w naszym życiu.

Mamy jednak możliwość zmiany tych ustawień. Istnieje pięć holistycznych sposobów myślenia o pieniądzach z braku na obfitość:

Wizualizacja

To co sobie wyobrażamy ma wpływ na nasze życie. Gdy trwamy w negatywnościach, nie możemy przejść do pozytywów. Zatem musimy ubarwić nasz wewnętrzny świat i ukolorowić go. Wizualizacje maja dotyczyć szczęśliwszego i dostatniego życia, spełniającego nasze potrzeby. Mamy za zadanie wyobrażać sobie stan nieograniczonych możliwości jako możliwy do osiągnięcia przez nas. Zaplanuj swoje wizualizacje i powoli je realizuj. To co obecnie się w naszym życiu dzieje jest wynikiem każdej jednej decyzji i myśli, jakie mieliśmy do teraz. Czas na odmianę.

Pozytywne nastawienie

Zmiana naszego nastawienia to kolejna metoda na zmianę życia. Mamy zakończyć ten trwogi scenariusz i zacząć życie pasjonujące. Zatem wyobrażajmy sobie to pasjonujące życie. Negatywność wyzwala w nas frustrację. Ćwiczmy zatem od początku dnia pozytywne nastawienie do wszystkiego, ale istotnym jest abyśmy nie używali negatywności. Dokonać tego można zmieniając uwagę. Należy ją kierować na pozytywne rzeczy, nie odwrotnie.

Afirmacja

Afirmacja, to przekonywanie siebie w myślach na swój własny temat. Ta metoda polega na powtarzaniu zdań pozytywnych, gwoli ich utrwalenia w podświadomości. Przykładowo: “Jestem inteligentny i mądry, aby odnieść sukces.”, “Uwalniam swoją przeszłość i pozwalam jej odejść.”;”Jestem szczęśliwy.”; “Wszechświat jest dostatni i ja czuję jego dostatek.”; “Jestem skłonny odnosić sukcesy i być szczęśliwym” etc. Powtarzamy swoje zdania mocy nieustannie, ile razy sobie przypomnimy. W ten sposób się pozytywnie programujemy.

Medytacja

Medytacja to zagłębianie się w sobie poprzez całkowite wyciszenie. To ona restartuje niejako mózg, usuwając negatywne, blokujące nas blokady i schematy. Gdy zamykamy oczy i powoli wchodzimy do środka, rozpuszczamy nasze ego i to co zewnętrzne. Relaksujemy się fizycznie, wyciszamy emocje, gasimy myśli. Wchodzimy wówczas w kontakt z naszym wnętrzem, miłością i pokojem. Medytacja przenosi naszą energię do realizacji naszych celów, intencji i wdzięczności.

Jak płynąć przez życie?

Okazuje się jednak, że wszystkie te techniki duchowe i kwantowe. to sposób pomagający nam poruszać się w sferze świadomości. Okazuje się bowiem, że skierowanie uwagi poza obszar problemu jest bardziej skuteczne niż świadome skupianie się na jego rozwiązaniu. Korzystając z technik kwantowych wyzwalamy w sobie uważność, zamysł, cel i puszczenie, co skutkuje zmianami rzeczywistości. Te techniki to dwupunkt, matryca energetyczna, kody transformacji, EFT, ho’oponopono, etc.

PS. Rozwój świadomości to nasz osobisty rozwój, dla naszego zdrowia, szczęścia i miłości. – August Witti

Hits: 54