Jak przestać myśleć

Jak przestać myśleć

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Jak przestać myśleć? Przydarzają się nam różne sytuacje, ale najmocniej odczuwane są te związane ze zdrowiem, bólem, złym samopoczuciem, a wynikające podświadomie z emocji jaką jest strach. Te przejawy naszej bezsilności są tym bardziej dotkliwe, im dłużej nad nimi myślimy. Panika, złość, kurwica i wiele innych stanów, powracających do nas jak bumerang, to przejawy powtarzających się konfliktów /jak głosi Totalna Biologia i moja ukochana Biologika Roberto Barnai/, ale i naszych myśli, a wraz z nimi emocji.

Jak przestać myśleć

Jak przestać myśleć?

Nie ma w tym nic zdrożnego, ani niecnego, nic co by w jakikolwiek sposób naruszało Twoje jestestwo. Musisz zatem sobie uświadomić, że Twój stan np. wkurwienie, wynika z Ciebie samego, z Twoich myśli, emocji, stanu emocjonalnego wnętrza. Co zatem trzeba zrobić, aby przestać o czymś myśleć? Ano zmienić temat, jak robią to koty, liżąc się nagle po łapie. Oderwać się od natrętnej myśli, albo wyimaginowanego strachu. Ale jak? A zmienić diametralnie to co robisz w tej chwili, na np. pracę domową /majsterkowanie, nie zadanie do szkoły/, ogrodową, sportową, już, natychmiast, w tej chwili, tak, aby zająć, zmienić myśli. Zapomnisz, a problem, stan, emocja sama zniknie.

Kiedyś już pisałem, że jeśli o czym nie myślimy, to to z naszego życia znika. Znika z naszego życia, nie w ogóle, bo każdy tworzy swoje, indywidualne, własne życie. Zbyt często to tworzenie jest nieuświadomione, wypływające z wyuczonych schematów i programów, z całej tej mozolnej pracy systemu. Działamy jak roboty, żywe cyborgi, wg zegarka, dni tygodnia, miesięcy, lat. Wystarczy pozbyć się zegarka i nie zwracać uwagi na czas. Wszystko to jest tak proste, że nie mieści nam się w głowie. Dlatego tak niewielu jeszcze to dostrzega i w ogóle widzi, że coś jest nie halo.

Jak przestać myśleć – Podsumowanie:

Wracając do tematu. Jeśli coś, cokolwiek Cię w sobie brzydzi, nie chcesz tego, albo Cię mierzi, to przestań o tym myśleć, robiąc natychmiast coś innego. I nie martw się, nie będziesz tak musiał powtarzać całe życie, jeszcze tylko dwa razy, no może kilka i już. Stworzysz schemat, skuteczny, Twój, autorski i będziesz z niego zadowolony. Banał, bułka z masłem, o ile chcesz i jesteś tego świadomy. Wcale to nie jest trudne, trzeba tylko ruszyć dupsko i samo leci, powoli, po szynach, ruszyła maszyna. I już.

PS. Wariaci i dzieci zawsze mówią prawdę. – August Witti

______
#BezMysli