Najtrudniej poznać samego siebie

Jak żyć na wkurwie?

Jak żyć na wkurwie?

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Jak żyć na wkurwie? No i wydało się! Jest ich dwóch, mistrz i uczeń. Mistrz to świadomość /szlachetna, piękna, mądra, uczciwa, prawa etc./ i ego – jako uczeń /drań dożarty, rozrabiaka, pyskacz, psotnik i nieustannie wkurwiony grzdyl/. A Ty bidoku nie wiesz co jest grane, what the fuck, co do licha? Ale w tym dualizmie i tak trwasz. Jak sobie radzić, jak zrozumieć?

Jak żyć na wkurwie?

Jak żyć na wkurwie?

Życie nieustannie stawia nas przed dualnymi wyborami: dobro – zło, prawość – obłuda, prawda – kłamstwo. Każdy kij ma dwa końce, podobnież każda sytuacja, każde zdarzenie ma wersję przeciwną. Ty możesz wybrać właściwie, będąc świadomym. Niestety w niskich stanach świadomości takiego wyboru nie ma. Panuje tam niepodzielnie wkurw, opinia /na ogół zła/ i ocena /też nie najlepsza/. A szczęśliwe życie i miłość umykają, uciekają wręcz, bo nic tu po nich. Ponadto człowiek niskich wibracji nieustannie żyje przeszłością i przyszłością, zupełnie marginalizując istotę życia, czyli tu i teraz.

Przebudzenie to trzy tryby, które w niskich wibracjach nie występują, to akceptacja, radość i entuzjazm. Jeśli ich nie ma w tym co robisz, oznacza to, że nie jesteś w zgodzie z uniwersalnym celem. Poprzez swój wkurw tworzysz nieszczęście, w takiej czy innej formie. Jest to dysfunkcjonalny związek z chwilą obecną. Do tej pory na naszym globie zdarzało się przebudzenie, ale nie na taką skalę.

Jeśli teraz nie nastąpi ta zmiana w świadomości, zniszczymy siebie i być może naszą planetę, bo jesteśmy na tej właśnie drodze. Szaleństwo egotyzmu, wzmocnione przez naukę i technologię, kieruje Ziemian na skraj katastrofy ekologicznej. Ziemia natomiast w swojej świadomości daje nam wybór – ewoluuj lub giń. Wielkimi krokami zbliżamy się do przekroczenia masy krytycznej lub inaczej liczby krytycznej, aby spowodować powstanie nowej Ziemi. Zatem transformacja świadomości już się dokonuje.

Eckhart Tolle zapowiada pojawienie się świadomości przestrzeni jako kolejnego etapu ewolucji ludzkości. Stajemy się w pełni świadomi rzeczy /spostrzeżeń, myśli, emocji, wydarzeń/. Jesteśmy świadomi rzeczy, przedmiotów i ludzi wokół nas. Ale przede wszystkim jesteśmy świadomi tego, że jesteśmy świadomi. To co odczuwamy wówczas jest bezwarunkowe. Gdy jesteśmy świadomi świadomości przestrzeni, świadomi bycia świadomymi, uwalniamy się od identyfikacji z formą, którą jest ego, powstaje w nas wówczas poczucie jedności ze wszystkim. Teraźniejszość nigdy nie jest ograniczona lub obarczona problemami. Problemy wymagają wprowadzenia pojęcia czasu /przeszłości i przyszłości/. Pojawienie się świadomości przestrzeni – przejście z wertykalnej do horyzontalnej świadomości, jest kolejnym etapem ewolucji ludzkości, ale zmiany te zachodzą tylko, gdy jesteśmy w chwili obecnej.

Jak żyć na wkurwie – Podsumowanie:

Uwaga nasza wymaga czujności. Czujność jest kluczem, ale musimy uwolnić też nasz umysł od myślenia. Dlaczego? Myślenie utrzymuje ego, a wraz z nim negatywne stany umysłu, gniew, urazę, lęk, zawiść i zazdrość. Zwykle za te niskie emocje obwiniamy innych. Potrzebujemy wrogów, a to prowadzi wprost do przemocy, walki i wojny. Alternatywą może być pozytywne myślenie, ale zamiast ciągle myśleć, trwajmy w spokoju i bądźmy świadomi swojej świadomości. Każda negatywna myśl karmi nasz ból i strach. To ego w nas jest nienasycone i wciąż chce więcej, a my pogrążeni w konsumpcjonizmie, zamiast szanować rzeczy, dbać o nie i po prostu kochać, wyrzucamy je wraz z naszą energią i kupujemy nowe /puste/.

Przebudzenie świadomości to proces bezwarunkowy i wolny od iluzji ego. Wówczas świadomość może tworzyć nową formę wartości. Wszystko to co obecnie się dzieje, było zapowiadane zarówno w Starym, jak i w Nowym Testamencie oraz licznych przepowiedniach. Z tego co następuje w pełni sprawę zdaje sobie również system i usilnie broni się przed tymi zmianami. Przebudzenie trwa w każdym z nas dokładnie w tym momencie i nie polega ono na szukaniu przyszłości w oczekiwaniu spełnienia, ale pozostaniu w chwili obecnej /tu i teraz/, tak aby nasze ego rozpuściło się w nas. Wewnętrznym celem jest przebudzenie i bycie świadomym. Cokolwiek w tej kwestii zrobisz, Twój stan świadomości jest najważniejszym czynnikiem w tej chwili.

PS. Znajdź antidotum na rzeczywistość, bo na wkurwie żyć się nie da. – August Witti

_____________
#ZycieNaWkurwie

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry
Skip to content