Jakie tam zaś pendolino

Jakie tam zaś pendolino

w polsko/topowo

Jakie tam zaś pendolino. Mamy kolejne osiągnięcie i kolejny rekord, pociąg Impuls 45WE Nowosądeckiej NEWAG, podczas testów prędkości osiągnął 226 km/h. Obecnie jest najszybszym pociągiem skonstruowanym i wyprodukowanym w Polsce.

Jakie tam zaś pendolino

Jakie tam zaś pendolino

Nowoczesne pociągi Impuls 45WE nowosądeckiego NEWAG, konstrukcyjnie są na poziomie najlepszych producentów kolejowych na świecie. Nie odstępuje im bezpieczeństwem, komfortem, a szybkością niektóre znacznie przewyższa.

W przeprowadzonych testach zweryfikowano parametry pracy głównych takich komponentów jak: wózki /układ biegowy/, układ napędowy, układ hamulcowy i współpracę odbieraków prądu z siecią trakcyjną. Wszystkie testowane parametry były zaskakująco dobre. Pociąg zachowywał się stabilnie, wręcz rewelacyjnie, płynnie przyspieszał do 220 km/h, prowadził się intuicyjnie i prosto. Sama maszyna gwarantuje europejski komfort jazdy i wygodę.

Jakie tam zaś pendolino – Podsumowanie:

Elektryczne Zespoły Trakcyjne z serii Impuls są pojazdami niskopodłogowymi z niepodzieloną ­przestrzenią wnętrza. Wyposażone w monitoring, klimatyzację, system informacji pasażerskiej. Automaty do sprzedaży biletów, kasy biletowe i nowoczesne toalety. Wnętrze pojazdu wyposażone zostało w podjazdy /pochylnie/ dla niepełnosprawnych. Wysuwane stopnie schodowe, windy, szerokie korytarze i miejsca dla wózków dziecięcych i rowerów.

Podwozie pojazdu wyposażone jest w nowoczesny układ biegowy ze stopniem pneumatycznym, który tłumi drgania i gwarantuje wysoki komfort podróży. Jego napęd to 8 silników trakcyjnych o mocy 3200 kW, z tym napędem pociąg swobodnie uzyskuje prędkość 160 km/h. Całkowita długość pojazdu to 113 m, a samego przedziału pasażerskiego to 92 m. Pociąg przystosowany jest do przewozu 922 osób, w tym 218 osób siedzących.

PS. Mam pociąg do radości.

_______
#Pociąg