Najtrudniej poznać samego siebie

Jakie tam zaś pendolino

w polsko/prawdziwie/topowo

Mamy kolejne osiągnięcie i kolejny rekord, pociąg Impuls 45WE Nowosądeckiej NEWAG, podczas testów prędkości osiągnął 226 km/h. Obecnie jest najszybszym pociągiem skonstruowanym i wyprodukowanym w Polsce.

Jakie tam zaś pendolino?

Jakie tam zaś pendolinoNowoczesne pociągi Impuls 45WE nowosądeckiego NEWAG, konstrukcyjnie są na poziomie najlepszych producentów kolejowych na świecie. Nie odstępuje im bezpieczeństwem, komfortem, a szybkością niektóre znacznie przewyższa. W przeprowadzonych testach zweryfikowano parametry pracy głównych takich komponentów jak: wózki /układ biegowy/, układ napędowy, układ hamulcowy i współpracę odbieraków prądu z siecią trakcyjną. Wszystkie testowane parametry były zaskakująco dobre, a pociąg zachowywał się stabilnie, wręcz rewelacyjnie, płynnie przyspieszał do 220 km/h, prowadził się intuicyjnie i prosto. Sama maszyna gwarantuje europejski komfort jazdy i wygodę.

Elektryczne Zespoły Trakcyjne z serii Impuls są pojazdami niskopodłogowymi z niepodzieloną ­przestrzenią wnętrza, wyposażone w monitoring, klimatyzację, system informacji pasażerskiej, automaty do sprzedaży biletów, kasy biletowe i nowoczesne toalety. Wnętrze pojazdu wyposażone zostało w podjazdy /pochylnie/ dla niepełnosprawnych, wysuwane stopnie schodowe, windy, szerokie korytarze i miejsca dla wózków dziecięcych i rowerów. Podwozie pojazdu wyposażone jest w nowoczesny układ biegowy ze stopniem pneumatycznym, który tłumi drgania i gwarantuje wysoki komfort podróży. Jego napęd to 8 silników trakcyjnych o mocy 3200 kW, z tym napędem pociąg swobodnie uzyskuje prędkość 160 km/h. Całkowita długość pojazdu to 113 m, a samego przedziału pasażerskiego to 92 m. Pociąg przystosowany jest do przewozu 922 osób, w tym 218 osób siedzących.

PS. Mam pociąg do radości.

_______
#Pociąg

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi

Brak zasad, demoralizacja, korupcja, ukochanie pieniądza, bezwzględność, aspołeczność, depopulacja, degradacja środowiska etc.,
Amanita muscaria

Amanita muscaria

Amanita muscaria – ważne informacje praktyczne. Książka “Święty Grzybóg” Waldemara Borowskiego to
Translate »
idź do góry