Najtrudniej poznać samego siebie

Jestem Bogiem

Jestem Bogiem

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Jestem Bogiem. W naszym życiu nauczono nas, że nie jesteśmy źródłem swych działań, twórczej kreacji, dzieł – nie jesteśmy stwórcami. Wmówiono nam, że wszystko zostało stworzone wolą kogoś innego, większego, Boga. A to my jesteśmy twórcami tej rzeczywistości, to my jesteśmy rzeczywistością, mamy wolną wolę po to, aby tworzyć, wg własnego wyboru.

Jestem BogiemJestem Bogiem

Dla ludzi zamkniętych to co piszę to niedorzeczność, w najlepszym wypadku. Dla nas, którzy wiedzą, przeczuwają i odczuwają, że wraz ze wzrostem częstotliwość wibracji naszej planety, wzrasta miłość, wybór, moc i odpowiedzialność za wszystko wokoło, jest to prawda. Powraca nasza moc, która zaistniała 26 000 lat temu, a może i wcześniej.

To my jesteśmy boską kreacją, powracającą do najwyższej częstotliwości wibracji, którą jest właśnie miłość. O tym mówili mędrcy, filozofowie i prorocy. Miłość to wszystko, co jest konieczne do tworzenia, uniwersalny czynnik. Nasze wybory i kreacje poddane są działaniu strachu, jak obecnie, albo miłości docelowo. Strachem można nami manipulować, miłością nie.

Żyć zgodnie z prawdą, miłością i wiedzieć, że jesteśmy boscy, to jest nasza moc. Ta moc jest cicha, spokojna, nie potrzebuje poklasku, promocji i wystąpień chełpliwego ego. Ta cicha moc to właśnie miłość. Miłość jest najwyższą wibracją tu na Ziemi, którą emitujesz w świat, pomagając podnieść energię planety, aby uzdrowić wszystko wokół ciebie.

Miłość jest wewnątrz nas wszystkich, gdy ją dostrzeżemy, zaczynamy kochać siebie, a potem wszystkich innych. Zmieniamy świat poprzez siebie. Stajemy się miłością i uświadamiamy sobie, że miłość jest odpowiedzialna za wszystko co czyni. Dualizm trzyma nas w strachu, bo zawsze widzimy drugi koniec kija.

Gdy żyjesz miłością, w miłości, z miłością, jesteś w stanie podejmować właściwe decyzje, wybierać właściwą drogę i być we właściwym miejscu we właściwym czasie i pojmować to wszystko. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, obserwuj miłość. W trakcie trwania w stanie miłości, jesteśmy połączeni z wszechświatem i robimy dokładnie to, co mamy zrobić. Gdy rozumiemy i posiadamy moc miłości, a każdy ją posiada, lecz nie każdy z niej korzysta, wówczas zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy sprawcą wszystkiego co wokół nas. Tym samym umiemy uzdrowić wszystko wokoło. Wszystko, co robimy kierując się miłością, jest bezbłędne, właściwe, potrzebne, a każdy nasz wybór jest doskonały. Wystarczy sobie to uświadomić.

Jestem Bogiem – Podsumowanie:

Bądź wobec siebie szczery, kieruj się prawdą i miłością, a zaskoczenie Twoje będzie wielkie. To tak prosto działa i jest takie banalne. Nie oczekuj natychmiastowych zmian, czarów, w ogóle nie oczekuj, to co ma nadejść, nadejdzie w odpowiedniej chwili, zawsze to możesz też przyśpieszyć.

PS. Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka – bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość. – Paulo Coelho

_____
#Milosc

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry