Każdy musi rozwijać się sam

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Wiele jest dywagacji na temat rozwoju świadomości, coraz chętniej i częściej się o tym mówi. Wzrasta rezonans Ziemii /rezonans Schumanna/. Obecnie jest na poziomie dwa razy większym niż do tej pory. To powoduje, że ludzie czują się inaczej, dziwnie, czują, że coś jest nie tak. Nasze mózgi zmuszone zostają do pracy z coraz większą prędkością. Gdy nasz mózg przekroczy 30 Hz, pojawi się inspiracja i kreatywność. Ci co już to osiągnęli, powinni działać zgodnie z tą częstotliwości. Przed nami faza zen, a osiągniemy to przy częstotliwość drgań mózgu 50 Hz. Kiedy kto to osiągnie trudno oszacować, ale jest jeden pewnik …

każdy musi rozwijać się sam.

Każdy musi rozwijać się samWidzę wiele rozwiązań problemów, wiem na co jest ktoś chory i jaki prawdopodobnie konflikt przeszedł, czuję z czym się człowiek zmaga, a i tam nie mogę nikomu pomóc. Można czytać wiele książek z tej dziedziny, a przybywa ich jak grzybów po deszczu, można mieć wysokie IQ, ale i tak, gdy nie będziesz gotowy, nie przekroczysz pewnej bariery. Obserwuję te zmagania, biorę w nich udział i rozumiem, mimo częstych zaprzeczeń. Mój osobisty rozwój, zanim to wszystko się zaczęło, trwał 12 lat depresji i walki z nią. To, że nadal tu jestem to oznacza, że mam tu być, ale i z własnej i z wielu, wielu innych obserwacji wywodzę, że każdy musi sam przez to przejść. Nie da się tego nauczyć!

Generalnie wszystko polega na łamaniu barier i jasnym określeniu drogi. Albo jesteś za życiem, albo przeciw niemu. Albo wybierasz miłość, albo zło, albo rozwój, albo degradację, konsumpcjonizm. Dobrobyt i powodzenie nic tu nie mają do rzeczy. To wewnętrzna przemiana i taką pozostanie. Jeśli rezonans Schumanna działa harmonicznie, to nasze DNA się zmienia, stąd optymalizacja ciała, o ile się rozwijasz i taką dyrektywę wydasz. Stąd chudnięcie, ozdrowienia, odmłodnienia, ba, nawet regeneracja. Kto wie co jeszcze te zmiany przyniosą… Naukowcy mówią, że przechodzimy krystalizację, ale wiecie co ci naukowcy potrafią 🙂 .

Nie ma idealnych wskazówek dla każdego w stylu “jak podwyższyć świadomość”. Każdy z nas jest inny, bo inni rodzice, inne środowiska, inna kultura, inny kraj, inne pola morfogenetyczne, inne pola morficzne. Zrozumienie tych tematów przybliżył nam internet i współczesne przechowywanie danych w chmurze. Generalnie pole morfogenetyczne rodziny, to to jak ty myślisz, a partner mówi, albo mówicie naraz. To doskonały przykład działania tych pól. Zatem skoro każdy z nas jest zmanipulowany inaczej to jak się można dogadać? Ano można wówczas, gdy jesteś obserwatorem, nie mówcą i działasz bezemocjonalnie.

PS. Albo masz rację, albo jesteś oświecony.

_______
#Samotnie