Najtrudniej poznać samego siebie

Keshe zadziwia świat

Keshe zadziwia świat

w innowacyjnie/prawdziwie/zdrowotnie

Keshe zadziwia świat. Coraz mniej jest ludzi światłych, którzy by nie słyszeli nazwiska Keshe. Mehrana Tavakoli Keshe, bo tak nazywa się jeden z najbardziej znanych ludzi na ziemi. Jest ponoć w „nieustającej konfrontacji” z dotychczasowymi władcami świata, chociaż ja mam odwrotne odczucia. Technologie promowane przez Fundację Keshe zapowiadają koniec dominacji systemów, koniec manipulacji społecznej i koniec dotychczasowego świata. czy niewolnictwo XXI wieku się kończy? Czy na pewno?

Keshe zadziwia świat

Keshe zadziwia świat

Największą siłą w nadchodzącym świecie jest działanie intencji. Myśli, które wraz z emocjami są najpotężniejszą siłą w kosmosie. Zaś kryształ z roztworem „gansów” /gazów w stanie nano-atomowym/, które uzyskać może każdy we własnym domu, obracany za pomocą silniczka, to przełom o jakim do tej pory nikomu się nie śniło. Mehran Keshe wyjaśnia, że w pobliżu działających reaktorów tworzy się bariera ochronna.

Jeśli jest wystarczająco duża, może ochronić całe miasta przed wybuchem nuklearnym, uniemożliwiając jakikolwiek atak zewnętrzny. Natomiast ludzie ze złymi intencjami /ludzie źli/ nie będą mogli przez tę barierę przejść. Brzmi to jak bajka, bo dotychczas ujawnione urządzenia Keshe działają ponoć z powodzeniem i tworzą cuda, w które sceptycy nie mogą uwierzyć. Natomiast ludzie z nich korzystający są zachwyceni, uzdrowieni i płacą coraz mniejsze rachunki – tak przynajmniej mówią.

Nowe reaktory plazmowe – tzw. Magrav’y, zostaną upublicznione już wkrótce. Zostaną też opublikowane schematy usprawnionych urządzeń, bez nanopowłoki. Oczywiście Fundacja Keshe’go będzie produkować te urządzenia, a same systemy reaktorów będą na stałe obciążone małą lampką LCD i wystarczać będzie podłączenie ich do sieci. Działanie plazmy spowoduje redukcję zużycia prądu do 90%, a docelowo do 100%.

Oznacza to, ni mniej ni więcej, że nie będziemy w ogóle płacili za prąd. Reaktory te, podobnie jak już działające, spowodują nie tylko oszczędność energii, ale i poprawę równowagi emocjonalnej i zdrowia domowników. W Chinach, które aktywnie dołączyły do technologii Keshe, dokonano modyfikacji tych systemów i zamiast piłeczki ping-pong z roztworem gansów użyto kryształów. Dało to natychmiastową oszczędność zużycia prądu o 93% i zostało ponoć udokumentowane.

Keshe zadziwia świat – Podsumowanie:

Mehrana Tavakoli Keshe to propagator nowej teorii materii, która mówi, że materia jest jednym ze stanów tzw. plazmy. Może też manifestować się w różnych postaciach. Mówi też, że jedną z podstawowych sił we wszechświecie są emocje i myśli, które są przyczyną działania materii. Ta teoria odwołuje się do fizyki kwantowej, w której to obserwator decyduje o stanie materii.

Keshe pełniej i bardziej logicznie wyjaśnia kreację materii i tzw. świat duchowy. Wolą, myślą możemy wszystko, stwarzać, leczyć, ulepszać, budować. Byle tylko chcieć, byle pragnąć, byle wierzyć. Na razie to Keshe korzysta, gromadząc wokół siebie coraz większy kapitał.

Jako uzupełnienie polecam także – http://www.augustynski.eu/obnazamy-fundacje-keshe/

PS. Przepowiednie podają, a niedowiarkom buty spadają.

______
#Keshe

najnowsze z innowacyjnie

Jak nie pracować?

Jak nie pracować?

Jak nie pracować? Wielu z nas interesuje to zagadnienie, jednak niewielu się
Koherencja Ziemi

Koherencja Ziemi

Koherencja Ziemi, czyli spójność jest dosyć dużym naukowym zagadnieniem. Dotyczy wzajemnego powiązania
Świat jest hologramem

Świat jest hologramem

Świat jest hologramem. Odwieczne pytanie „Skąd pochodzimy – dokąd zmierzamy” wydaje się
Translate »
idź do góry