Najtrudniej poznać samego siebie

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe

w kwantowo/prawdziwie/topowo

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe? Moja intuicja działa fenomenalnie i bez zarzutu. Jakiś czas temu gdy usłyszałem o Keshe, zapaliłem się do pomysłu i „światowego pokoju”, ale nie wziąłem udziału. Obecnie mam zagwozdkę. Z jednej strony szczytne cele /nie wszystkie/, ale szczytne, a z drugiej intuicja krzyczy NIE! Co z tą intuicją i przeczuciami, dlaczego krzyczy NIE?

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe?

Długo interesuję się parapsychologią, radiestezją, a ostatnimi czasy Orgonem, dwupunktem, totalną biologią, fizyką kwantową i oczywiście Keshe. I tutaj rodzą się rozterki i wątpliwości. Kto zacz ten Keshe? Wiele wskazuje na to, że Keshe, jest, bądź stanie się lub staje antychrystem. Skąd taki osąd? Dwie początkowe, wyłapane informacje. W momencie jak pojawia się w mediach Keshe i jego fundacja – wojska izraelskie szturmują meczet Al-Aksa w Jerozolimie.

Meczet ten znajduje się w Jerozolimie na Wzgórzu Świątynnym (Al-Haram as-Sharif) – miejscu świętym zarówno dla wyznawców judaizmu, jak i muzułmanów. Jest to trzecie najświętsze miejsce islamu po Mekce i Medynie. W USA idzie fala informacyjna o bliskim nadejściu Mesjasza. Druga ze spraw to fakt, że Keshe obiecuje ludziom “światowy pokój”, “zniesienie granic państw”, „jeden światowy rząd ze stolicą w Jerozolimie”, oczywiście pod egidą ONZ. Toż to wypisz, wymaluj NWO i jej córcia Unia Europejska.

Drążymy dalej. Okazuje się, iż mimo pozyskanej wiedzy /od kosmitów/ urządzenia Keshe typu magrav nie działają, mimo coraz większych poprawek, niedoskonałości i co gorsza zatajeń. Pojawia się fala niezadowolenia i rozżalenia. Coraz więcej ludzi dostrzega albo działanie niezgodne z założonym, albo zupełną pustkę. Pustka to bardzo dobre określenie, gdyż jest wiele rzeczy, które tę pustkę energetyczną tworzą, chociażby palona biała szałwia. W ten sposób w opróżnione miejsce trzeba wpuścić jakąś pozytywną energię, gdyż pozostawione bez ingerencji samo wpuści energię złą. I to właśnie dzieje się z urządzeniami Keshe, oczyszczają energetycznie, ale nie wypełniają pozytywną, a pozostawiają pustkę do wypełnienia. Co wypełni tą pustkę?

Następna sprawa to niepożądane działanie np. health pena, który jest w stanie doprowadzić do zawału serca, migotania przedsionków i niewydolności tego organu. Zaraz, zaraz, ale on miał leczyć, nie zabijać. Całość tych spraw odbywa się na tle pieniędzy, zazdrości, nieporozumień i zawiści. A skąd takie doznania w przypadku rzeczy „świętych” i dobrych? Toż to ewidentnie wskazuje na zło, podporządkowanie, rywalizację i negatywne zjawiska.

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe? – Podsumowanie:

No i na koniec hejt, który w normalnych warunkach tworzą ludzie z zewnątrz, a tutaj tworzą go sami zawiedzeni lub pozostawieni samym sobie uczestnicy, którzy przeszli fascynację, wiarę i nadzieję, a teraz czują się jak niebożęta pozostawione przez stwórcę. Co to jest? Kto to jest? Wiem, że się narażam, ale nie pierwszy, nie ostatni raz. Dla mnie osobiście prawda o świecie jest najważniejsza, dobro, miłość i szczęście pożądane, nie mam wątpliwości co do bajdurzenia, a kłamcom mówię stanowcze nie. Zwłaszcza tym, którzy jakimś cudem wdrapali się na szczyty medialne i kłamią przez tubę.

I ostatnia rzecz. Dlaczego mimo iż Keshe „walczy” z korporacjami i systemem, nie jest zwalczany, tłamszony i niszczony, jak wszystko inne, przez te korporacje? Hmm? Co sprawia, że jest nietykalny, postrzegany jak zbawiciel, wszechmocny i łaskawy? To oczywiście pytanie retoryczne.

PS. Kim zatem jest Mehran Tavakoli Keshe i kim są Ci ludzie wokół niego?

Polecam także – http://www.augustynski.eu/obnazamy-fundacje-keshe/

______
#Keshe

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry