Najtrudniej poznać samego siebie

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe

w kwantowo/prawdziwie/topowo

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe? Moja intuicja działa fenomenalnie i bez zarzutu. Jakiś czas temu gdy usłyszałem o Keshe, zapaliłem się do pomysłu i „światowego pokoju”, ale nie wziąłem udziału. Obecnie mam zagwozdkę. Z jednej strony szczytne cele /nie wszystkie/, ale szczytne, a z drugiej intuicja krzyczy NIE! Co z tą intuicją i przeczuciami, dlaczego krzyczy NIE?

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe?

Długo interesuję się parapsychologią, radiestezją, a ostatnimi czasy Orgonem, dwupunktem, totalną biologią, fizyką kwantową i oczywiście Keshe. I tutaj rodzą się rozterki i wątpliwości. Kto zacz ten Keshe? Wiele wskazuje na to, że Keshe, jest, bądź stanie się lub staje antychrystem. Skąd taki osąd? Dwie początkowe, wyłapane informacje. W momencie jak pojawia się w mediach Keshe i jego fundacja – wojska izraelskie szturmują meczet Al-Aksa w Jerozolimie.

Meczet ten znajduje się w Jerozolimie na Wzgórzu Świątynnym (Al-Haram as-Sharif) – miejscu świętym zarówno dla wyznawców judaizmu, jak i muzułmanów. Jest to trzecie najświętsze miejsce islamu po Mekce i Medynie. W USA idzie fala informacyjna o bliskim nadejściu Mesjasza. Druga ze spraw to fakt, że Keshe obiecuje ludziom “światowy pokój”, “zniesienie granic państw”, „jeden światowy rząd ze stolicą w Jerozolimie”, oczywiście pod egidą ONZ. Toż to wypisz, wymaluj NWO i jej córcia Unia Europejska.

Drążymy dalej. Okazuje się, iż mimo pozyskanej wiedzy /od kosmitów/ urządzenia Keshe typu magrav nie działają, mimo coraz większych poprawek, niedoskonałości i co gorsza zatajeń. Pojawia się fala niezadowolenia i rozżalenia. Coraz więcej ludzi dostrzega albo działanie niezgodne z założonym, albo zupełną pustkę. Pustka to bardzo dobre określenie, gdyż jest wiele rzeczy, które tę pustkę energetyczną tworzą, chociażby palona biała szałwia. W ten sposób w opróżnione miejsce trzeba wpuścić jakąś pozytywną energię, gdyż pozostawione bez ingerencji samo wpuści energię złą. I to właśnie dzieje się z urządzeniami Keshe, oczyszczają energetycznie, ale nie wypełniają pozytywną, a pozostawiają pustkę do wypełnienia. Co wypełni tą pustkę?

Następna sprawa to niepożądane działanie np. health pena, który jest w stanie doprowadzić do zawału serca, migotania przedsionków i niewydolności tego organu. Zaraz, zaraz, ale on miał leczyć, nie zabijać. Całość tych spraw odbywa się na tle pieniędzy, zazdrości, nieporozumień i zawiści. A skąd takie doznania w przypadku rzeczy „świętych” i dobrych? Toż to ewidentnie wskazuje na zło, podporządkowanie, rywalizację i negatywne zjawiska.

Kim jest Mehran Tavakoli Keshe? – Podsumowanie:

No i na koniec hejt, który w normalnych warunkach tworzą ludzie z zewnątrz, a tutaj tworzą go sami zawiedzeni lub pozostawieni samym sobie uczestnicy, którzy przeszli fascynację, wiarę i nadzieję, a teraz czują się jak niebożęta pozostawione przez stwórcę. Co to jest? Kto to jest? Wiem, że się narażam, ale nie pierwszy, nie ostatni raz. Dla mnie osobiście prawda o świecie jest najważniejsza, dobro, miłość i szczęście pożądane, nie mam wątpliwości co do bajdurzenia, a kłamcom mówię stanowcze nie. Zwłaszcza tym, którzy jakimś cudem wdrapali się na szczyty medialne i kłamią przez tubę.

I ostatnia rzecz. Dlaczego mimo iż Keshe „walczy” z korporacjami i systemem, nie jest zwalczany, tłamszony i niszczony, jak wszystko inne, przez te korporacje? Hmm? Co sprawia, że jest nietykalny, postrzegany jak zbawiciel, wszechmocny i łaskawy? To oczywiście pytanie retoryczne.

PS. Kim zatem jest Mehran Tavakoli Keshe i kim są Ci ludzie wokół niego?

Polecam także – http://www.augustynski.eu/obnazamy-fundacje-keshe/

______
#Keshe

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry