Najtrudniej poznać samego siebie

Kłamstwa MamPrawoWiedziec

w polsko/prawdziwie

Od wczoraj zastanawiam się cóż to za portal, na który tak ochoczo powoływał się Bronisław Komorowski w debacie prezydenckiej. Już wiem i biegnę poinformować, że we “władzach” portalu, na który powoływał się Komorowski zasiada jego córka Zofia, obecnie “zawieszona” w sprawowaniu funkcji. Od wczoraj spora część treści zniknęła z portalu, bo …

kłamstwa MamPrawoWiedziec są kuriozalne.

debata1Sam portal wspierany przez Fundację Batorego, jest ponadto z jakiegoś powodu finansowany z publicznych pieniędzy. Obecnie /od wczoraj/ ze strony portalu zniknęły wszystkie informacje na temat członków zarządu. Niby tam jakiś atak hakerski, a raczej atak śmiechu, na tę konkretną zakładkę. Pojawił się również komunikat “W związku z atakiem hakerskim na MamPrawoWiedziec.pl zawiesiliśmy dostęp do pełnej bazy danych. Większość serwisu jest niedostępna”. W sumie nie ma się co dziwić, ale twarz Komorowskiego zapewne zbladła, gdyż źródła na które się powołał, stały się niewiarygodne. Ponadto kryptoreklama portalu córci /Zofia Komorowska/, która pełniła do niedawna funkcję członka organu nadzoru, chluby mu nie przynosi. Za drobniejsze rzeczy politycy na świecie znikają w nicości.

Mogła by być to doskonała reklama, oglądalność debaty przekroczyła bowiem 10 milionów, problem jednak w tym, że wyszło jak zwykle – szyte grubą nicią ścierwo. Moim zdaniem ta konkretna sprawa i niewiarygodność źródeł powinny pogrzebać Komorowskiego jako kandydata raz na zawsze. Ponadto odpowiednie urzędy powinny mu zarzucić nierzetelność, konfabulacje i kłamstwa wykorzystane w trakcie kampanii. W końcu to kłamstwa dużego kalibru, zniesławiające przeciwnika, ponadto wypowiedziane publicznie przed audytorium 10 milionów Polaków. Czy aby nie jest to przestępstwo?

Zgodnie z art. 271 par. 1 kodeksu karnego funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne, popełnia przestępstwo. Grozi za nie kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat – a Komorowski taki “dokument” przedłożył osobiście w trakcie debaty Dudzie pod nos.

Cały czas zastanawiam się, kto napisał tak beznadziejne pytania otwarte i dlaczego nie pytano o istotę spraw. Ale znam odpowiedź – niewygodne pytania są nie na rękę “Wielkiemu Trzynastemu”.

PS. Uf­ność niewin­nych jest naj­większym da­rem dla kłamcy.

_______
#Debata

 

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi

Brak zasad, demoralizacja, korupcja, ukochanie pieniądza, bezwzględność, aspołeczność, depopulacja, degradacja środowiska etc.,
Amanita muscaria

Amanita muscaria

Amanita muscaria – ważne informacje praktyczne. Książka “Święty Grzybóg” Waldemara Borowskiego to
Translate »
idź do góry