Najtrudniej poznać samego siebie

Koń jaki jest każdy widzi

Koń jaki jest każdy widzi

w filozoficznie/topowo

Koń jaki jest każdy widzi. Postrzeganie, czyli percepcja rzeczywistości, zmienia się wraz z rozwojem duchowym świadomości. Nie zmienia się otaczająca rzeczywistość, zmienia się sposób twojego postrzegania. Rzeczy i sytuacje coraz częściej się stają, sprawy się wydarzają, wiele problemów do niedawna ważnych, przestaje być istotne, a świat jest ci przychylnym i uległym. Tym samym starasz się izolować się od problemów otaczającego, zewnętrznego świata, czyli de facto od środowiska w którym żyjesz, na rzecz poznania, samoświadomości, pełnego zrozumienia. Czy zatem następujące zdanie jest prawdziwe?

Koń jaki jest każdy widzi

Koń jaki jest każdy widzi

Czy na pewno widzi każdy? Czy nie widzimy tylko wielowiekowego wyobrażenie? I czy rzeczy są? Czy może je kreujemy, świadomie tworzymy i stają się na nasze życzenie? W dużym stopniu pomagają nam wizualizacja i afirmacje, także pozytywne myślenie, pogoda ducha i otwartość umysłu. Przeszkadzać może negatywne myślenie lub wewnętrzne ograniczenia typu: co ludzie powiedzą?

Czy to się da zrobić? Nie mogę! To niemożliwe! W jaki sposób to zrobić? A sprawa jest banalnie prosta. Nasza manifestacja, czyli zamiar to pojedynczy obraz, klatka, kadr, który masz zamiar świadomie wykreować. Wizualizujmy ten obraz, realnie, rzeczywiście w swoim umyśle, przez krótką chwilę.

Upewniamy się, że „zamiar”, to o czym myśleliśmy, jest wokół nas i zapominamy o sprawie. Imaginacja, niczym pragnienie, chęć, potrzeba, zaczyna swój proces tworzenia i prowadzi do stworzonego mentalnie „obrazu rzeczywistości”.

Szybkość z jaką manifestacja się ziści zależy od poziomu wiedzy i otwartości, czyli wiary w proces stworzenia. Wówczas fizycznie przedmiot się pojawia i jest. Tyle na temat! Aha, jedno jeszcze, sekret leży w tym, żeby materializować produkt, bądź sytuację końcową, nie drogę do osiągnięcia, nie formę dostarczenia, a fakt, że jest tutaj, obok. Proces kreacji zaczyna się w momencie pomyślenia, wizualizacji obiektu, natychmiast kiedy podejmiesz decyzję i zamiar działania. Po prostu uruchamiasz ciąg wydarzeń, nic więcej. Zauważamy to wielokrotnie w życiu, ale nie zdajemy sobie z tego oczywistej sprawy, że to my kreujemy, nie kto inny, my sami. Tym samym to jest tak proste, że aż niewiarygodne, o ile nie jesteś człowiekiem prawym, dużej wiary, pozytywnie nastawionym.

Koń jaki jest każdy widzi – Podsumowanie:

Tym tematem zajmuje się fizyka kwantowa, zatem nie jest to jakiś wymysł. To wieloletnie obserwacje wybitnych fizyków i ludzi obudzonych w sposób oczywisty tłumaczą nam te zasady. Ale nie musisz być naukowcem, aby zrozumieć. Kreowanie rzeczywistości jest proste, pod warunkiem, że nie szukasz dziury w całym, nie negujesz, nie krytykujesz, a wierzysz. Wówczas zaczynasz postrzegać rzeczywistość z poziomu duchowego i energetycznego, a zmysły fizyczne tylko w tym pomagają. Percepcja staje się inna, ciekawsza, intrygująca, to spełnienie twoich marzeń. Zatem nie zwlekaj, nie ociągaj się, ruszaj w przód, ku miłości, nie ma na co czekać. To już się dzieje!

PS. Ruszaj tedy śmiało przodem, siłą wszelkie zwalcz przeszkody, świeć przykładem przed narodem, ruszaj przodem, bracie młody!

_______
#Kreacja

najnowsze z filozoficznie

Zwierzęta mają duszę

Zwierzęta mają duszę

Zwierzęta mają duszę. Papież Franciszek przedstawił swoje stanowisko w tej kluczowej debacie,
trójkąt dramatyczny

Trójkąt dramatyczny Karpmana

Trójkąt dramatyczny jest dobrze znanym modelem psychologicznym. Sporo ludzi powiela ten odwieczny, choć

Co to jest wiara?

Co to jest wiara? Przekonanie to coś, w co wierzysz lub akceptujesz jako

Jak działa życie?

Jak działa życie? Ludzie często nazywają życie grą, filmem, spektaklem. Aby wygrać,

Są tacy co wiedzą

Są tacy co wiedzą, znają się, przewidują lepiej. Są ludzie, którzy myślą,
Translate »
idź do góry
Skip to content