Najtrudniej poznać samego siebie

Koń jaki jest każdy widzi 1

Koń jaki jest każdy widzi

w filozoficznie/prawdziwie/topowo

Postrzeganie, czyli percepcja rzeczywistości, zmienia się wraz z rozwojem duchowym świadomości. Nie zmienia się otaczająca rzeczywistość, zmienia się sposób twojego postrzegania. Rzeczy i sytuacje coraz częściej się stają, sprawy się wydarzają, wiele problemów do niedawna ważnych, przestaje być istotne, a świat jest ci przychylnym i uległym. Tym samym starasz się izolować się od problemów otaczającego, zewnętrznego świata, czyli de facto od środowiska w którym żyjesz, na rzecz poznania, samoświadomości, pełnego zrozumienia. Czy zatem następujące zdanie jest prawdziwe? …

Koń jaki jest każdy widzi.

Koń jaki jest każdy widziCzy na pewno widzi każdy? Czy nie widzimy tylko wielowiekowego wyobrażenie? Czy rzeczy są? Czy może je kreujemy, świadomie tworzymy i stają się na nasze życzenie? W dużym stopniu pomagają nam wizualizacja i afirmacje, także pozytywne myślenie, pogoda ducha i otwartość umysłu. Przeszkadzać może negatywne myślenie lub wewnętrzne ograniczenia typu: co ludzie powiedzą? Czy to się da zrobić? Nie mogę! To niemożliwe! W jaki sposób to zrobić? A sprawa jest banalnie prosta. Nasza manifestacja, czyli zamiar to pojedynczy obraz, klatka, kadr, który masz zamiar świadomie wykreować. Wizualizujmy ten obraz, realnie, rzeczywiście w swoim umyśle, przez krótką chwilę. Upewniamy się, że “zamiar”, to o czym myśleliśmy, jest wokół nas i zapominamy o sprawie. Imaginacja, niczym pragnienie, chęć, potrzeba, zaczyna swój proces tworzenia i prowadzi do stworzonego mentalnie “obrazu rzeczywistości”.

Szybkość z jaką manifestacja się ziści zależy od poziomu wiedzy i otwartości, czyli wiary w proces stworzenia. Wówczas fizycznie przedmiot się pojawia i jest. Tyle na temat! Aha, jedno jeszcze, sekret leży w tym, żeby materializować produkt, bądź sytuację końcową, nie drogę do osiągnięcia, nie formę dostarczenia, a fakt, że jest tutaj, obok. Proces kreacji zaczyna się w momencie pomyślenia, wizualizacji obiektu, natychmiast kiedy podejmiesz decyzję i zamiar działania. Po prostu uruchamiasz ciąg wydarzeń, nic więcej. Zauważamy to wielokrotnie w życiu, ale nie zdajemy sobie z tego oczywistej sprawy, że to my kreujemy, nie kto inny, my sami. Tym samym to jest tak proste, że aż niewiarygodne, o ile nie jesteś człowiekiem prawym, dużej wiary, pozytywnie nastawionym.

Tym tematem zajmuje się fizyka kwantowa, zatem nie jest to jakiś wymysł. To wieloletnie obserwacje wybitnych fizyków i ludzi obudzonych w sposób oczywisty tłumaczą nam te zasady. Ale nie musisz być naukowcem, aby zrozumieć. Kreowanie rzeczywistości jest proste, pod warunkiem, że nie szukasz dziury w całym, nie negujesz, nie krytykujesz, a wierzysz. Wówczas zaczynasz postrzegać rzeczywistość z poziomu duchowego i energetycznego, a zmysły fizyczne tylko w tym pomagają. Percepcja staje się inna, ciekawsza, intrygująca, to spełnienie twoich marzeń. Zatem nie zwlekaj, nie ociągaj się, ruszaj w przód, ku miłości, nie ma na co czekać. To już się dzieje!

PS. Ruszaj tedy śmiało przodem, siłą wszelkie zwalcz przeszkody, świeć przykładem przed narodem, ruszaj przodem, bracie młody!

_______
#Kreacja

ostatnie z filozoficznie

Ziemski bąbel

Ziemski bąbel

Wyobraź sobie ziemski bąbel, taka mała piłeczka ziemia, która zawieszona jest w
Co z oczu to z serca

Co z oczu to z serca

Z serca wam mówię, na tej nowej drodze świadomego rozwoju, przede wszystkim
Ziemskie rozmyślania

Ziemskie rozmyślania

Ziemskie rozmyślania to być może seria, ale się okaże. Przyszła do mnie
Translate »
idź do góry