Najtrudniej poznać samego siebie

Koniec świata

Koniec świata

w filozoficznie/prawdziwie/topowo

Koniec świata pani Malinowska … koniec świata. Tak mogła by się zacząć złowróżbna zapowiedź, o której ćwierkają już wróble i cały świat psychotroniczny. Ale koniec świata nie jest tym czym się wydaje.

Koniec świata

Koniec świata

Naukowcy usilnie dążą do zaglądnięcia w “zaświaty”. Po teorii strun, pojawiła się chęć przekroczenia do innych wymiarów, nie bacząc na konsekwencje. A przecież religie wyraźnie mówią o innych światach, o piekle, o niebie i o demonach, które czasami tutaj na ten ziemski padół zaglądają. Oczywiście ateiści i niedowiarkowie zaprzeczają, ale fizycy już coraz mniej.

A wiecie, że ateistą się jest do momentu, aż samolot zacznie spadać. I oto w CERNie w Genewie, w Kompleksie Wielkiego Zderzacza Hadronów LHC, w Szwajcarii, po raz pierwszy sięgnięte będą najwyższe poziomy energetyczne i stworzone czarne dziury, które mają być wrotami do innych wymiarów i rzeczywistości równoległych. Jeśli eksperyment się powiedzie to zostanie ujawniony zupełnie nowy wszechświat, każący przepisać nie tylko książki od fizyki, ale także filozofii. Może się to okazać także ciut niebezpieczne i o tym właśnie mówią proroctwa.

Eksperyment już dziś aktywuje krytyków LHC, z których wielu ostrzega, że zderzacz cząstek wysokiej energii tworząc czarną dziurę może rozpocząć koniec naszego wszechświata. “Podobnie jak wiele równoległych arkuszy papieru, które są dwuwymiarowymi obiektami /szerokość i długość/, mogą istnieć w trzecim wymiarze /wysokość/, podobnie równoległe światy mogą również występować w wyższych wymiarach“. “Spodziewamy się, że grawitacja będzie przepływała do dodatkowych wymiarów i jeśli do tego dojdzie to w LHC mogą powstawać miniaturowe czarne dziury”.

Koniec świata – Podsumowanie:

Może też to zjawisko, te czarne dziury, zainicjować połączenie się światów. Może stać się tak jak przewidywali to różni mędrcy dawni i współcześni. Świat zła /ludzie działający w imię szatana/ połącz się ze sobą, a dobro pozostanie. Ludzie wierzący i dobrzy, i tak nie maja się co obawiać, bo wiara i kreacjonizm zaprowadzi na wprost do raju. W najgorszym razie, pozostawi tu i teraz w tym samym miejscu, ale w o wiele bardziej sprzyjającej rzeczywistości. Zatem wiara jest gwarantem, nie tyle końca świata, co lepszego życia, a dobroć i miłość kartą pokładową. I o to chodzi, i o to chodzi!

PS. Przyszedł anioł i stała się jasność, przyszedł diabeł i stała się ciemność … odezwał się Bóg … odp… się od tego kontaktu!

____________
#KoniecSwiata

najnowsze z filozoficznie

Pieprzenie

Pieprzenie we świat

Pieprzenie we świat to objaw lekkości języka i myśli. Już wiesz, że
Mądrość

Mądrość

Mądrość jest nabyta, a nie wrodzona. Ludzie na Ziemi nie rodzą się
Być uduchowionym

Być uduchowionym

Być uduchowionym. To, że często się modlimy, medytujemy lub praktykujemy religię, nie
Translate »
idź do góry