Najtrudniej poznać samego siebie

Koniec świata

Koniec świata

w filozoficznie/prawdziwie/topowo

Koniec świata pani Malinowska … koniec świata. Tak mogła by się zacząć złowróżbna zapowiedź, o której ćwierkają już wróble i cały świat psychotroniczny. Ale koniec świata nie jest tym czym się wydaje.

Koniec świata

Koniec świata

Naukowcy usilnie dążą do zaglądnięcia w „zaświaty”. Po teorii strun, pojawiła się chęć przekroczenia do innych wymiarów, nie bacząc na konsekwencje. A przecież religie wyraźnie mówią o innych światach, o piekle, o niebie i o demonach, które czasami tutaj na ten ziemski padół zaglądają. Oczywiście ateiści i niedowiarkowie zaprzeczają, ale fizycy już coraz mniej.

A wiecie, że ateistą się jest do momentu, aż samolot zacznie spadać. I oto w CERNie w Genewie, w Kompleksie Wielkiego Zderzacza Hadronów LHC, w Szwajcarii, po raz pierwszy sięgnięte będą najwyższe poziomy energetyczne i stworzone czarne dziury, które mają być wrotami do innych wymiarów i rzeczywistości równoległych. Jeśli eksperyment się powiedzie to zostanie ujawniony zupełnie nowy wszechświat, każący przepisać nie tylko książki od fizyki, ale także filozofii. Może się to okazać także ciut niebezpieczne i o tym właśnie mówią proroctwa.

Eksperyment już dziś aktywuje krytyków LHC, z których wielu ostrzega, że zderzacz cząstek wysokiej energii tworząc czarną dziurę może rozpocząć koniec naszego wszechświata. „Podobnie jak wiele równoległych arkuszy papieru, które są dwuwymiarowymi obiektami /szerokość i długość/, mogą istnieć w trzecim wymiarze /wysokość/, podobnie równoległe światy mogą również występować w wyższych wymiarach„. „Spodziewamy się, że grawitacja będzie przepływała do dodatkowych wymiarów i jeśli do tego dojdzie to w LHC mogą powstawać miniaturowe czarne dziury”.

Koniec świata – Podsumowanie:

Może też to zjawisko, te czarne dziury, zainicjować połączenie się światów. Może stać się tak jak przewidywali to różni mędrcy dawni i współcześni. Świat zła /ludzie działający w imię szatana/ połącz się ze sobą, a dobro pozostanie. Ludzie wierzący i dobrzy, i tak nie maja się co obawiać, bo wiara i kreacjonizm zaprowadzi na wprost do raju. W najgorszym razie, pozostawi tu i teraz w tym samym miejscu, ale w o wiele bardziej sprzyjającej rzeczywistości. Zatem wiara jest gwarantem, nie tyle końca świata, co lepszego życia, a dobroć i miłość kartą pokładową. I o to chodzi, i o to chodzi!

PS. Przyszedł anioł i stała się jasność, przyszedł diabeł i stała się ciemność … odezwał się Bóg … odp… się od tego kontaktu!

____________
#KoniecSwiata

najnowsze z filozoficznie

Czym jest intencja?

Czym jest intencja? Intencja /zamiar, dobra chęć/ to stan psychiczny, w którym
Bóg jest nauką

Bóg jest nauką

Bóg jest nauką. Nauka to odwieczna chęć zrozumienia wszechrzeczy, a wszechrzecz to

Motywacja

Motywacja to stan gotowości do podjęcia określonego działania. Wzbudzony zostaje zespół procesów
Czy mówisz do siebie?

Czy mówisz do siebie?

Czy mówisz do siebie? Nauka określa nawyk mówienia do siebie na głos
Translate »
idź do góry