Konopie mają boską moc

Konopie mają boską moc

w święte rośliny i grzyby

Konopie mają boską moc. Marihuana jest traktowana przez niedouczonych jako niebezpieczny narkotyk, przez innych zaś, którzy z jej właściwości korzystają, jako zbawienne lekarstwo pomocne w leczeniu wielu groźnych i bolesnych chorób. Lecznicze właściwości marihuany powodują wiele dyskusji, ale też nie można zaprzeczyć, że skuteczne nie są. Kontrowersje budzą, o dziwo, nie silnie uzależniające opiaty, które stosuje nagminnie medycyna w leczeniu poważnych chorób, do łagodzenia ostrych bólów, ale właśnie marihuana. Dlaczegóż to tak bezcenne zioło ma tylu przeciwników co zwolenników? Czyżby było to wyrachowane działanie środowisk koncernowych NWO, podobnie jak w przypadku konopi jako budulca i chyba najbardziej ekologicznego materiału na ziemi?

Konopie mają boską moc

Konopie mają boską moc

Od wielu wieków marihuana była używanym w medycynie ludowej. Współczesne badania tylko potwierdziły jej lecznicze właściwości. Lista schorzeń, które ta roślina leczy jest długa jak papier toaletowy. Wymienię tylko kilka z nich: ADHD, AIDS, alkoholizm, alzheimer, anoreksja, astma, arterioskleroza, artretyzm, bezsenność, biegunki, wszelkiego rodzaju bóle, bóle menstruacyjne.

Bóle mięśniowe, bóle nowotworowe, bóle reumatyczne, crohn (Leśniowski), demencja, depresja, dermatozy, dyskinezje, dystonia. Egzemy, epilepsja, glejak wielopostaciowy, gronkowiec złocisty MRSA, MSSA, grzybica, HBV, hemoroidy. HCV, HIV, huntington, wszelkiego rodzaju infekcje, jaskra, jęczmień oka. Kacheksja, leukemia, łuszczyca, miażdżyca, migreny, nerwica. Nowotwory mózgu, nowotwory piersi, nowotwory płuc, nowotwory skóry. Odleżyny, oparzenia, padaczka, paraplegia, parkinson, plamica wątrobowa, porażenie mózgowe, PTSD.

Rretinopatia cukrzycowa, skurcze spastyczne, stwardnienie rozsiane, szumy uszne, świąd, tetraplegia, tiki nerwowe. Tinnitus, tourett, trądzik, udary mózgu, urazy mózgu, wymioty, wytrzeszcz. Zapalenie gardła, zapalenie oskrzeli, zapalenie wątroby typu B, zapalenie wątroby typu C, zapalenie węzłów chłonnych. Zapalenie żyły, zawał serca, zespół napięcia przedmiesiączkowego, zespół stresu pourazowego, żylaki. Jak widać, to boski dar dla nas – ludzi, którego nam zabraniają używać. Jakiż kataklizm wydarzyłby się wówczas, gdyby większość społeczeństwa nie korzystała ze służby medycznej. Przede wszystkim z wyrobów farmakologicznych wielkich koncernów?

Konopie mają boską moc – Podsumowanie:

Jednocześnie zawarte w marihuanie kannabinoidy mogą powodować zbyt dobre samopoczucie. THC, działając na mózg, łagodzi wszelkie bóle, ale też poprawia nastrój. Przy przedawkowaniu może doprowadzić do ataku śmiechu i związanej z tym zupełniej niekomunikatywności. W wielu przypadkach chorobowych trawka łagodzi objawy bólowe i dzięki niej można spokojnie przespać noc. A spokojny sen, jak wiemy, leczy. Ale na straży naszej niemocy i szybkiego zgonu stoi rząd, prawo i organy ścigania.

Komu opłaca się pacjent zdrowy, który nie pójdzie do lekarza? Nie wykupi recepty? Na końcu nie zwolni urzędu z dotowania śmierci? Toż to już nie pacjent, ale zdrowy osobnik i jeszcze może się czegoś domagać, choćby legalizacji marihuany, bo już zna jej dobroczynne działanie, a może też obalenia kleptokracyjnego rządu lub wydalenia imigrantów. Zgroza!

O innych dobrodziejstwach konopi i ich rewelacyjnym wpływie na życie pisałem w felietonie FILIP Z KONOPI.

PS. Palenie zabija – choroby, zimno i grzyba!

__________
#Marihuana

Tags: