Najtrudniej poznać samego siebie

Konsekwencja podstawą oświecenia

Konsekwencja podstawą oświecenia

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Konsekwencja podstawą oświecenia. W każdej nauce i zdobywanej wiedzy liczy się konsekwencja. Ćwicząc regularnie tabliczkę mnożenia, stajesz się chodzącym kalkulatorem. Wirtuozem stajesz się, poświęcając na wprawki po 6-10 godzin dziennie. Kaloryfer, bicepsy i tricepsy wyćwiczysz  inwestując parę godzin dziennie, ale oczywiście musisz mieć masę. Najpierw masa, później rzeźba :o. Natomiast oświeconym możesz zostać zrozumiawszy manipulacyjną konstrukcję systemu. W tym wypadku walczysz z błędnymi schematami, ludzkimi przywarami, a przede wszystkim z lenistwem.

Konsekwencja podstawą oświecenia

Konsekwencja podstawą oświecenia

Wbrew temu co słyszymy, nie pomoże ci nic innego jak nieustanne napominanie swojej świadomości i ego. Żadne urządzenia, nieustanne czytanie, słuchanie i książki nie pomogą, a właściwie nie wystarczą. Ciało bolesne jest naprawdę bolesne i zaborcze. Cierpi za każdym razem, gdy je dotkniesz. Wyzbycie się go graniczy z cudem, ale da się ponoć zrobić. Przede wszystkim musisz ograniczyć do minimum własne ja. No i dodatkowo kasa, kasa utrudnia wszystko. Pieniądze, zachłanność, władza, pazerność, to najwięksi przeciwnicy. O dziwo jak się już ich pozbędziesz, to kasy wszędy pełno. Nie zależy ci już, a kasa jest, władza, zachłanność i pazerność już nie, wszak szerzysz dobro.

Oświecenie to specyficzny stan zrozumienia rzeczywistości, a gdy uda ci się go osiągnąć, to na pewno będziesz pierwszą osobą, która się tego dowie. Nie ma czegoś takiego jak definicja oświecenia, ale jest ten specyficzny stan świadomości. Wszystko wydaje się łatwe i klarowne. Mechanizmy funkcjonowania przyrody oczywiste. Pogoda ta duchowa i ta realna sprzyja maksymalnie, a ludzie, no cóż, zupełnie cię nie rozumieją, ani ty ich. Oświecenie to oderwanie. Jeszcze nie tam, ale już nie tutaj. Myśli biegną swobodnie i pełnym strumieniem.

Wiedza w tematach ganoterapii, peyotlu, odmiennych stanów świadomości, psychoaktywnych substancjach roślinnych przybliża cię do tematu. Lubi też być diabolizowana i zupełnie niezrozumiała dla laików. Faktem jest, że wszystkie, także te najstarsze kultury, stosowały te środki w celu poszerzenia świadomości i z lubością je wykorzystywały w sposób mądry i świadomy. Jak myślicie dlaczego wdzianka królów, papieży i kardynałów wyglądają jak “rasowy” muchomor? Skąd taka fascynacja tą rośliną? Mniejsza zresztą o to.

Konsekwencja podstawą oświecenia – Podsumowanie:

Zatem jeżeli za cel wyznaczyliśmy sobie rozwój świadomości to konsekwentnie podążajmy tą drogą, bacząc na nasz cel z poziomu serca. Oświecenie, poszerzona świadomość i umiejętność kreowania rzeczywistości są twoją prywatną sprawą i nikomu nic do tego. Aura dobroci, zrozumienia i miłości jaka od ciebie bije, twoja wiedza i rozsądek, twoje powodzenie i szczęśliwa gwiazda, rekompensują wszystkie początkowe niedogodności. Co istotne, nie pozostawisz  za sobą skrzywdzonych i wykorzystanych, a wręcz przeciwnie, jak najlepsze wrażenie. Kiedyś i tak dla świata znikniesz.

PS. Konsekwencją i pracą ludzie się bogacą :).

__________
#Oswiecenie

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry