Najtrudniej poznać samego siebie

Kontrola umysłów jest faktem

w prawdziwie/filozoficznie/topowo

Ciekawe, bardzo ciekawe, że to, co do tej pory było określane mianem teorii spiskowych, stało się faktem, a wszystkie te chemistralis, czyli samolotowe smugi chemiczne, anteny Haarp, o których mówił Max Kolonko i mikrofale wysyłane za pomocą anten telefonii komórkowej, a także wiele, wiele innych o których nam się nie śniło, działa w najlepsze i pozwala sterować ludźmi jak marionetkami.

Kontrola umysłów jest faktem!

Kontrola umysłów jest faktemW takich sytuacjach człowiek szuka ratunku, pomocy i leków lub metod przeciwdziałania. Na chemistralis mamy chembustery, na podsłuchy i inwigilację aplikacje antypodsłuchowe, klatki Faradaya i stosy wyrzuconych baterii, a na pranie mózgu i programowanie społeczeństw jest cannabis. Żyjemy w świecie tak abstrakcyjnym i wirtualnym, że wielu tego w ogóle nie pojmuje, a jednocześnie świat ten jest pełen żądzy władzy, podporządkowania innych i zniewolenia. Każda metoda jest dobra, począwszy od wirtualnych pieniędzy, których nikt nigdy nie widział, a o parytecie złota nawet nie śnił, a wszyscy płacą, spłacają, opłacają – absurd, a skończywszy na stałej inwigilacji i kontroli umysłów. Ludziom wydaje się, że są wolni, gdy tymczasem są niewolnikami totalnymi, ogłupiałymi do kwadratu, a nawet n-tej i do tego niezdającymi sobie z tego sprawy.

Kontrola umysłu, czyli najbardziej inwazyjne i niehumanitarne podsłuchiwanie i nakazywanie są blokowane przez marihuanę. Z czasem jej stosowania oddziaływanie manipulatorów przestaje działać /manipulowanie umysłem opiera się na ograniczeniu myślenia do minimum, zatrzymywaniu myśli i kasowaniu pamięci krótkotrwałej/, marihuana pobudza myślenie, uczy myślenia pozazmysłowego i rozszerza odczuwanie, tworzy też nowe synapsy, tym samym neutralizuje kontrolę umysłu. Dzięki świadomemu jej używaniu rozwija się sensytywne odczuwanie i telepatia, tym samym odczuwasz zanim poznasz fałszywych ludzi, stalkerów, wrogów i tych, co tobą kierują, odczuwasz i ignorujesz /pomijasz/. Konopie w tym przypadku są bardzo skutecznym remedium na obce myśli i dostęp do własnych. Stosowanie konopi powoduje rozwój duchowy i poszerza widzenie świata, ale furtka raz otworzona nigdy się nie zamyka i możesz ją poszerzać świadomie. Konopie to niesamowita roślina i jej niezliczone medyczne zastosowanie przytłacza, a fakt, że podczas palenia korzystamy z kannabinoidów, które nasz organizm zna już z dzieciństwa i umie je wykorzystać i przyswoić jest nieoceniony. Konopie /marihuana/ są jednym z elementów przywracania ludzkiej psychiki do normalności i mają tę zdolność, że ludziom mądrym pozwalają stać się jeszcze mądrzejszym i uduchowionym, przez co świat z całą pewnością staje się piękniejszy i lepszy.

Niestety zahamowania i kontrola umysłów obejmuje również cannabis, przez co ludzie podchodzą do marihuany z dużą rezerwą, nieświadomością i wręcz strachliwie. Zamiast sprawdzić jej lecznicze i zbawienne działanie, to żywią się bajkami, a raczej horrorami na jej temat i strachem przed odpowiedzialnością. A przecież o ile jesteśmy ludźmi, to naszą sprawą jest co robimy z naszym życiem. Nikt nam nie zabrania pić alkoholu, palić papierosów, pić kawy, zjadać chemicznie zatrutą żywność, pić coca coli i tym podobnych wynalazków, ba, uprawiać sportów ekstremalnych, jeździć samochodem, czy nawet popełnić samobójstwa. Dlaczego miałby zabraniać nam korzystać z dobrodziejstw przyrody? Wszak świadomie robimy to dla zdrowia, aby je ratować, odzyskać i ulepszyć, o czym pisałem już w felietonach: KONOPIE MAJĄ BOSKĄ MOCMARYŚKA WAS POZDRAWIA I ŚCISKA i FILIP Z KONOPI, a nie żeby je niszczyć jak w poprzednio opisanych przypadkach.

PS. Umysł nie jest książką, którą można ot­worzyć i przeczytać.

______________
#KontrolaUmyslu

najnowsze z prawdziwie

Różne typy świadomości

Różne typy świadomości

Różne typy świadomości. Samoświadomość obejmuje bycie świadomym różnych aspektów siebie, w tym
12 korzyści z medytacji

12 korzyści z medytacji

12 korzyści z medytacji. Medytacja to zagłębianie się w myślach, rozważanie, namysł.
Translate »
idź do góry