Najtrudniej poznać samego siebie

Korzystanie z prawa przyciągania

Korzystanie z prawa przyciągania

w filozoficznie/prawdziwie/świadomie

Korzystanie z prawa przyciągania. Wszyscy żyjemy pod wpływem uniwersalnych praw, bez względu czy w to wierzymy, czy nie. Najpotężniejszym z tych praw jest prawo przyciągania, które podobnie jak grawitacja, zawsze działa. Naszym zadaniem w rozwoju jest zrozumienie i poznanie tych uniwersalnych praw.

W tym wszystkim chodzi tylko o nas, o ciebie. Bez względu też czy w to wierzysz, czy nie, w każdej chwili kreujemy swoją rzeczywistość. Z każdą myślą, świadomie lub nie, kreujemy swoją przyszłość. I dobrze by było, by ona była świetlana, taka jak chcemy, a nie przypadkowa. Dlatego to prawo przyciągania jest tak istotne, aby bez wysiłku przyciągać to, czego chcemy.

Korzystanie z prawa przyciąganiaKorzystanie z prawa przyciągania

Kiedy zrozumiemy jak działa to prawo, możemy je zacząć używać i zacząć kreować swoje życie jak chcemy. Gdy skupimy się na obfitości dobrych rzeczy w swoim życiu, przyciągamy je. Negatywne myśli nieustannie burzą to co tworzymy pozytywem. Trwając zaś w negatywie, przyciągamy do swojego życia negatywność. Czas to wreszcie zauważyć, a przede wszystkim uwierzyć. Najprostszym wytłumaczeniem tego prawa jest to, że podobne przyciąga podobne.

Nasza pozytywna energia przyciąga ludzi, zasoby i możliwości, które rezonują z nami w pozytywie na tej samej długości fal energetycznych. Optymizm, który wprowadzamy w swoje życie, pozwala nam osiągać swoje cele. Negatywna energia zaś odpycha pozytywy i przyciąga pesymizm – toksycznych ludzi i złe wydarzenia. Dla wszechświata jest wszystko jedno co wysyłamy, czy negatyw, czy też pozytyw. On po prostu odpowiada na to, co wysyłamy do niego. Zmieniając swoją energetyczną wibrację na pozytyw, możesz zmienić sposób, w jaki wszechświat na ciebie reaguje. A że reaguje, to widać.

Prawo Przyciągania możemy podzielić na siedem praw, które wpływają na to, jak świat na nas reaguje i na rezultaty, jakie otrzymujemy w życiu. Jak już pisałem wielokrotnie, jeśli w coś wierzysz – to istnieje, jeśli nie – to nie. I nie ma znaczenia, czy w to wierzymy, czy nie. Jest jak jest i jest tak, jaką energię wysyłasz do świata. Ot i wszystko. Pierwszym z praw jest prawo manifestacji. Mówi ono, że ​​nasze myśli i uczucia tworzą naszą rzeczywistość. Drugim jest prawo magnetyzmu, które mówi, że wszystko, co wydarzyło się w naszym życiu jest wynikiem energii, którą wkładamy w świat. A prościej – przyciągasz to, kim jesteś.

Trzecim prawem jest prawo niezachwianego pragnienia, które mówi, że pragnienie lub chęć przyciągnięcia czegoś musi być silne i nieustępliwe. Gdy pragnienia są słabe i bez podstaw, nie są w stanie przyciągnąć niczego. Czwartym prawem jest prawo delikatnej równowagi. Mówi ono, że wszechświat trwa w równowadze. Gdy trwamy w równowadze, możemy doświadczyć prawdziwego pokoju i radości. Ale aby to osiągnąć, musimy uznać te zasady i być wdzięczni.

Kolejnym, piątym jest prawo harmonii, które mówi o wzajemnym oddziaływaniu sił i elementów wszechświata. Gdy jesteśmy w zgodzie z nim, wszystko wydaje się łatwe, tak jakbyśmy płynęli z prądem. Następnym prawem jest prawo właściwego działania, które mówi, że słowa i czyny wpływają na otaczający nas świat i określają jakość doświadczeń życiowych.

Gdy działamy właściwie i jesteśmy uprzejmi dla innych, przyciągamy do swojego życia więcej pozytywnego nastawienia. Następne, siódme prawo to prawo uniwersalnego wpływu, które mówi, że wpływamy na świat wszystkim, co myślimy i robimy. Dlatego ważne jest, abyśmy byli świadomi swych myśli, uczuć i działań.

Korzystanie z prawa przyciągania – Podsumowanie:

Aby aktywować moc uniwersalnego prawa przyciągania, musimy wykonać trzy proste etapy. Pierwszy to zapytać wszechświat o to, czego chcemy. Każdego dnia wysyłamy prośby do wszechświata i podświadomości w formie myśli. Wszystko, o czym myślimy, czytamy, mówimy, zwracamy uwagę, to mówienie wszechświatowi, czego chcemy więcej przyciągnąć do swojego życia. Drugim etapem jest uwierzenie, że dostaniemy to, czego chcemy. Musimy uwierzyć, że to możliwe.

Kolejnym etapem jest odebranie tego, czego chcemy. Najprostszym sposobem jest tworzenie pozytywnych emocji miłości, radości, uznania i wdzięczności przez cały dzień. Istotne jest tutaj aktywowanie podświadomości tak, aby te wyimaginowane uczucia stały się rzeczywistością. Nie zapominajmy o konsekwentnych działaniach zmierzających do osiągnięcia celów. Intencje są silne, ale trzeba podjąć działania, aby uzyskać rezultaty.

PS. Prawo przyciągania działa zawsze przy odrobinie wiary i zainteresowania. – August Witti

_______________
#PrawoPrzyciągania

najnowsze z filozoficznie

trójkąt dramatyczny

Trójkąt dramatyczny Karpmana

Trójkąt dramatyczny jest dobrze znanym modelem psychologicznym. Sporo ludzi powiela ten odwieczny, choć

Wielkie pragnienie

Wielkie pragnienie. Motywacja bez pragnienia jest zmarnowana. Motywacja musi przyjść do ciebie.

Czym jest intencja?

Czym jest intencja? Intencja /zamiar, dobra chęć/ to stan psychiczny, w którym
Translate »
idź do góry