Najtrudniej poznać samego siebie

Kosmiczna wiedza

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Człowiek odwiecznie kieruje wzrok w niebo, zastanawiając się, czy jest tam gdzieś życie. A wystarczy spojrzeć pod nogi, aby zauważyć kosmitę, ba, on chce nam coś powiedzieć, a my jak ślepcy, ani go nie widzimy, ani też nie słuchamy. A przecież to cała …

kosmiczna wiedza.

Kosmiczna wiedzaOtóż tymi kosmitami są święte rośliny i grzyby, a zawłaszcza grzyby. Nie dosyć, że dają nam wiedzę o nas samych, to jeszcze uzdrawiają. To wyjątkowe, naturalne leki, które działają spektakularnie, podają nam odpowiednią wiedzę, zachęcają do dbania o zdrowie, rozumienia siebie, większego uczłowieczenia.

Na ceremoniach np. ayahuasci przeżycia i wizje bywają dość zdumiewające. Często już na początku święte rośliny zmieniają nasze doświadczenia i przekonania, ale wymagają zaangażowania z naszej strony. To my musimy za ich pomocą zrozumieć siebie i obecny swój stan, musimy wyciągnąć wnioski i skorygować nasze błędne zachowania. Istotnym jest też należyte przygotowanie, gdyż niejednokrotnie uczestnicy takich ceremonii otrzymują olbrzymi dar informacji o sobie, ale go bagatelizują i zapominają. Ważnym jest należyte przeżycie ceremonii, ale też zrozumienie do czego i czemu ona służy.

Święte rośliny i grzyby umożliwiają wchodzenie w stany wyższej, poszerzonej świadomości. Ale jak sam fakt przebywania w pałacu, nie świadczy to o tym, że to nasz dom. Tak i tutaj wejście w stan poszerzonej świadomości nie sprawi, że nasza świadomość pozostanie poszerzona. Tego się trzeba nauczyć, a przede wszystkim zrozumieć. Wszystko dookoła nas wpływa na nasze postrzeganie, ale wiele ze schematów i programów naszego umysłu odcina nas od świadomego istnienia. Poprzez uzdrawianie siebie, uzdrawiamy również świat, współtworzony z innymi.

PS. Zacznij od siebie, a będziesz jak w niebie :).

_____________
#SwieteRosliny

ostatnie z oświecenie

dywagacja kreacja

Dywagacja kreacja

Fizyka kwantowa dowodzi, że nic nie istnieje bez obserwatora. Obserwator zaś ma
Wiara - co to jest

Wiara – co to jest

Wiara – co to jest? Psychologia Religia Chrześcijaństwo No NIE koniecznie!

Dlaczego to sobie robimy

Dlaczego trwamy przy swoich przywarach? Dlaczego towarzyszy nam upór i opór? Dlaczego
Translate »
idź do góry