felietony ześwirowanego bufona

Kosmiczna wiedza

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Człowiek odwiecznie kieruje wzrok w niebo, zastanawiając się, czy jest tam gdzieś życie. A wystarczy spojrzeć pod nogi, aby zauważyć kosmitę, ba, on chce nam coś powiedzieć, a my jak ślepcy, ani go nie widzimy, ani też nie słuchamy. A przecież to cała …

kosmiczna wiedza.

Kosmiczna wiedzaOtóż tymi kosmitami są święte rośliny i grzyby, a zawłaszcza grzyby. Nie dosyć, że dają nam wiedzę o nas samych, to jeszcze uzdrawiają. To wyjątkowe, naturalne leki, które działają spektakularnie, podają nam odpowiednią wiedzę, zachęcają do dbania o zdrowie, rozumienia siebie, większego uczłowieczenia.

Na ceremoniach np. ayahuasci przeżycia i wizje bywają dość zdumiewające. Często już na początku święte rośliny zmieniają nasze doświadczenia i przekonania, ale wymagają zaangażowania z naszej strony. To my musimy za ich pomocą zrozumieć siebie i obecny swój stan, musimy wyciągnąć wnioski i skorygować nasze błędne zachowania. Istotnym jest też należyte przygotowanie, gdyż niejednokrotnie uczestnicy takich ceremonii otrzymują olbrzymi dar informacji o sobie, ale go bagatelizują i zapominają. Ważnym jest należyte przeżycie ceremonii, ale też zrozumienie do czego i czemu ona służy.

Święte rośliny i grzyby umożliwiają wchodzenie w stany wyższej, poszerzonej świadomości. Ale jak sam fakt przebywania w pałacu, nie świadczy to o tym, że to nasz dom. Tak i tutaj wejście w stan poszerzonej świadomości nie sprawi, że nasza świadomość pozostanie poszerzona. Tego się trzeba nauczyć, a przede wszystkim zrozumieć. Wszystko dookoła nas wpływa na nasze postrzeganie, ale wiele ze schematów i programów naszego umysłu odcina nas od świadomego istnienia. Poprzez uzdrawianie siebie, uzdrawiamy również świat, współtworzony z innymi.

PS. Zacznij od siebie, a będziesz jak w niebie :).

_____________
#SwieteRosliny

ostatnie z oświecenie

Autopilot

Autopilot

Większość sądzi, że wie co dzieje się w ich głowie. Nic bardziej

Kochaj i już

Kochaj siebie i dla samego siebie, wybaczaj, nie chowaj urazy, a nie
Jak przestać myśleć

Jak przestać myśleć

Przydarzają się nam różne sytuacje, ale najmocniej odczuwane są te związane ze
Jak kreować rzeczywistość

Jak kreować rzeczywistość

Dzięki ogromnemu zainteresowaniu kontynuuję temat świadomej kreacji rzeczywistości. Zanim tę kreację wdrożysz,
idź do góry