Najtrudniej poznać samego siebie

Dlaczego to sobie robimy

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Dlaczego trwamy przy swoich przywarach? Dlaczego towarzyszy nam upór i opór? Dlaczego kreujemy niechęć i złe myśli, skoro możemy w każdej chwili przestać, ot tak, ad hoc i już.

Dlaczego to sobie robimy?

Dlaczego to sobie robimyOwszem grasz w swoim filmie, bierzesz udział w swojej grze, ale TY nie jesteś aktorem, ty jesteś twórcą, stwórcą baranku. Czasami już gardło boli, albo palce. Ile razy trzeba powtarzać – sobie, bo komuż by innemu. To JA kreuję swoją rzeczywistość, wszystko, od A aż do Z. Uwaga nasza nie skupia się na świadomej kreacji, a na tym co nam mówią i jak mamy kreować. Kto nam mówi? Wszyscy, których kreujemy, podświadomie, bezwolnie, na autopilocie. To JA – JA mówię.

Tak trudno to przyswoić? JA kreuję wszystko, ale dopóki sobie tego nie uświadomię, nie zacznę stosować higieny myśli, aż do ich wycofania, dopóty będzie życie mi się wydarzać, nie zawsze tak jak świadomie chcę. Mogę np. nie chcieć słuchać paplania żony i ogłuchnąć, mogę nie chcieć widzieć tego co wokół, np. choroby bliskiej osoby i oślepnąć. Ale, mogę też, wmówić sobie chorobę i uwierzyć i umrzeć. Taaaa, mogę i często tak robię 🙂 .

Jeszcze raz sobie powtórzę – myślisz, mówisz, kreujesz. Myślisz źle i brutalnie, kreujesz zło i brutalność. Myślisz z miłością, kreujesz miłość. Tak w dużym skrócie. Że co? Że są też inni? Jacy inni? Jak nazwiesz siebie wewnętrznie nie używając imienia, bądź ksywy? No JA! Zatem kto kreuje wszystko? No JA! A kto odpowiada, za wszystko? JA! To kto do cholery robi taki syf w koło? No JA! Zatem co masz zrobić durna pało? Myśleć pozytywnie na TAK! A jak? No TAK!

PS. Jeśli o czymś myślisz, to istnieje. Jeśli nie, to nie! – sprawdź, spróbuj, nie sprawdzaj co chwilę czy myślisz, czy nie. Nie myśl.

____
#Kreacja

ostatnie z kwantowo

rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Mnoży się coraz więcej ludzi, którzy pretendują do miana guru, wróża, maga.
10 elementów szczęścia

10 elementów szczęścia

Szczęście jest emocją, spowodowaną doświadczeniami ocenianymi przez podmiot jako pozytywne. “Mieć szczęście” oznacza sprzyjający zbieg, splot okoliczności,
tu i teraz

Tu i teraz

Tylko tu i teraz, i na dodatek z miłością. Ameryki może nie
Translate »
idź do góry