Najtrudniej poznać samego siebie

Dlaczego to sobie robimy

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Dlaczego trwamy przy swoich przywarach? Dlaczego towarzyszy nam upór i opór? Dlaczego kreujemy niechęć i złe myśli, skoro możemy w każdej chwili przestać, ot tak, ad hoc i już.

Dlaczego to sobie robimy?

Dlaczego to sobie robimyOwszem grasz w swoim filmie, bierzesz udział w swojej grze, ale TY nie jesteś aktorem, ty jesteś twórcą, stwórcą baranku. Czasami już gardło boli, albo palce. Ile razy trzeba powtarzać – sobie, bo komuż by innemu. To JA kreuję swoją rzeczywistość, wszystko, od A aż do Z. Uwaga nasza nie skupia się na świadomej kreacji, a na tym co nam mówią i jak mamy kreować. Kto nam mówi? Wszyscy, których kreujemy, podświadomie, bezwolnie, na autopilocie. To JA – JA mówię.

Tak trudno to przyswoić? JA kreuję wszystko, ale dopóki sobie tego nie uświadomię, nie zacznę stosować higieny myśli, aż do ich wycofania, dopóty będzie życie mi się wydarzać, nie zawsze tak jak świadomie chcę. Mogę np. nie chcieć słuchać paplania żony i ogłuchnąć, mogę nie chcieć widzieć tego co wokół, np. choroby bliskiej osoby i oślepnąć. Ale, mogę też, wmówić sobie chorobę i uwierzyć i umrzeć. Taaaa, mogę i często tak robię 🙂 .

Jeszcze raz sobie powtórzę – myślisz, mówisz, kreujesz. Myślisz źle i brutalnie, kreujesz zło i brutalność. Myślisz z miłością, kreujesz miłość. Tak w dużym skrócie. Że co? Że są też inni? Jacy inni? Jak nazwiesz siebie wewnętrznie nie używając imienia, bądź ksywy? No JA! Zatem kto kreuje wszystko? No JA! A kto odpowiada, za wszystko? JA! To kto do cholery robi taki syf w koło? No JA! Zatem co masz zrobić durna pało? Myśleć pozytywnie na TAK! A jak? No TAK!

PS. Jeśli o czymś myślisz, to istnieje. Jeśli nie, to nie! – sprawdź, spróbuj, nie sprawdzaj co chwilę czy myślisz, czy nie. Nie myśl.

____
#Kreacja

ostatnie z kwantowo

Co z tą świadomością

Co z tą świadomością?

Jako, że staram się wszystko przedstawiać przystępnie i racjonalnie, i tym razem
świadomość leczy zdrowie

Świadomość leczy zdrowie

Nie ma we wszechświecie potężniejszej siły nad świadomość, która bywa nazywana Bogiem,
Zbiorowa intencja

Zbiorowa intencja

Współczesna nauka kwantowa udowadnia, że nasze, ludzkie, zbiorowe myśli i intencje mają

Kronika Akaszy

„Kronika Akaszy to przestrzeń wspomnień, teraźniejszości i przyszłych projekcji” Zgodnie ze starożytną
Translate »
idź do góry