Najtrudniej poznać samego siebie

Kreatywność

Kreatywność wspomaga świadomość

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Kreatywność wspomaga świadomość, ale też urozmaica życie i powoduje, że ​​życie jest nieskończenie ciekawe i satysfakcjonujące. To sposób na życie, który zawiera w sobie oryginalność i indywidualność, tworząc unikalne połączenia między pozornie odmiennymi pomysłami. Bywa oparta na logice, ale niejednokrotnie poza nią wykracza. Droga kreatywności wiedzie przez życie pełne niespodzianek, ciekawych podróży, dostrzegania i komunikowania niezwykłości najprostszych, najbardziej codziennych rzeczy i spraw, ubogacając je, modernizując i upiększając. Wszystko można zmodernizować i ulepszyć, zatem kreacja nie ma końca, ani też nie uznaje rzeczy niemożliwych.

KreatywnośćPrzywołując słowo kreatywność, często rozumiemy je jako tworzeniu czegoś konkretnego, a tak naprawdę oznacza ono “wzrastać”. Gdy stajemy się kreatywni, odczuwamy świat i wszystko, co w nim jest. Dostrzegamy powiązania i wspólne cechy, aby następnie stworzyć coś całkiem nowego, ulepszyć, wzbogacić, lub po prostu wzrastamy w środku.

To ona pcha ludzi do tworzenia, wymyślania, udoskonalania, pcha do szlachetności. Ale nie ogranicza się do materii. Tworzy także, a w zasadzie głównie sztukę, czyli magię. To sztuka, poprzez kreatywność, zarządza wzniosłymi i pięknymi emocjami, ubogaca każdego z nas i łagodzi obyczaje.

Warto zwrócić się ku kreacji, aby dopełnić swoje obecne życie. Kreacja jest bazą radości i szczęścia, przez co także miłości. Podnosi nas wewnętrznie na tyle, że odczuwamy swoją wartość i piękno, a przez co człowieczeństwo.

To w nią zaopatrzeni jesteśmy od niemowlęctwa , za każdym razem znajdując innowacyjne sposoby negocjowania życia. Kreacja nie zna przeszkód, ponieważ dostrzega je nie jako przeszkody, ale jako możliwości zmiany rzeczywistości. Poszerza naszą percepcję i sposoby rozwiązywania problemów. I co najważniejsze uaktywnia nasze intuicyjne wyczucie i świadome działania. Nie da się specjalnie nic osiągnąć bez celu i konsekwencji, a kreatywność te cechy po prostu kreuje.

Nasza ludzka kreatywność jest fenomenalna i prowadzi nas do wielkich osiągnięć, ale także pomniejszych sprawiających radość. W wieku prawdy kreatywności jest dobrem, którym należy się dzielić, ba, nawet cieszyć z tego, że ktoś ubogacił nasze dzieło i zracjonalizował. To czas otwartych kodów i współdziałania.

Wszelkie patenty i własności idą do kosza, gdy okazuje się, że świadomość jest wspólna dla wszystkich, a jest. Zatem wszyscy mamy brać udział w jej rozwoju i nie można mieć patentu na wiedzę, bo ona należy do wszystkich. Aby być kreatywnym, trzeba wyjść za ramy rozumu i jestestwa, i poczuć pasję, czyli motor naszego rozwoju. Do dzieła!

PS. Jedynym z głównych powodów, dla których tak wielu ludzi myśli, że nie są kreatywni, jest edukacja. – Ken Robinson

__________
#Kreatywnosc

najnowsze z prawdziwie

Jak być człowiekiem

Jak być człowiekiem?

Jak być człowiekiem? Życie to wieczna nauka. Możemy z niego wyciągnąć ważne
Życie vs myśl

Życie vs myśl

Życie vs myśl. To nie jakiś magiczny rytuał ani też żadna tajemnica.
Pieprzenie

Pieprzenie we świat

Pieprzenie we świat to objaw lekkości języka i myśli. Już wiesz, że
Translate »
idź do góry