Najtrudniej poznać samego siebie

Kreatywność wspomaga świadomość

Kreatywność wspomaga świadomość

w świadomie/zdrowotnie

Kreatywność wspomaga świadomość, ale też urozmaica życie i powoduje, że ​​życie jest nieskończenie ciekawe i satysfakcjonujące. To sposób na życie, który zawiera w sobie oryginalność i indywidualność, tworząc unikalne połączenia między pozornie odmiennymi pomysłami. Bywa oparta na logice, ale niejednokrotnie poza nią wykracza. Droga kreatywności wiedzie przez życie pełne niespodzianek, ciekawych podróży, dostrzegania i komunikowania niezwykłości najprostszych, najbardziej codziennych rzeczy i spraw, ubogacając je, modernizując i upiększając. Wszystko można zmodernizować i ulepszyć, zatem kreacja nie ma końca, ani też nie uznaje rzeczy niemożliwych.

Kreatywność wspomaga świadomość

Kreatywność wspomaga świadomość

Przywołując słowo kreatywność, często rozumiemy je jako tworzeniu czegoś konkretnego, a tak naprawdę oznacza ono „wzrastać”. Gdy stajemy się kreatywni, odczuwamy świat i wszystko, co w nim jest. Dostrzegamy powiązania i wspólne cechy, aby następnie stworzyć coś całkiem nowego, ulepszyć, wzbogacić, lub po prostu wzrastamy w środku.

To ona pcha ludzi do tworzenia, wymyślania, udoskonalania, pcha do szlachetności. Ale nie ogranicza się do materii. Tworzy także, a w zasadzie głównie sztukę, czyli magię. To sztuka, poprzez kreatywność, zarządza wzniosłymi i pięknymi emocjami, ubogaca każdego z nas i łagodzi obyczaje.

Warto zwrócić się ku kreacji, aby dopełnić swoje obecne życie. Kreacja jest bazą radości i szczęścia, przez co także miłości. Podnosi nas wewnętrznie na tyle, że odczuwamy swoją wartość i piękno, a przez co człowieczeństwo.

To w nią zaopatrzeni jesteśmy od niemowlęctwa , za każdym razem znajdując innowacyjne sposoby negocjowania życia. Kreacja nie zna przeszkód, ponieważ dostrzega je nie jako przeszkody, ale jako możliwości zmiany rzeczywistości. Poszerza naszą percepcję i sposoby rozwiązywania problemów. I co najważniejsze uaktywnia nasze intuicyjne wyczucie i świadome działania. Nie da się specjalnie nic osiągnąć bez celu i konsekwencji, a kreatywność te cechy po prostu kreuje.

Kreatywność wspomaga świadomość – Podsumowanie:

Nasza ludzka kreatywność jest fenomenalna i prowadzi nas do wielkich osiągnięć, ale także pomniejszych sprawiających radość. W wieku prawdy kreatywności jest dobrem, którym należy się dzielić, ba, nawet cieszyć z tego, że ktoś ubogacił nasze dzieło i zracjonalizował. To czas otwartych kodów i współdziałania.

Wszelkie patenty i własności idą do kosza, gdy okazuje się, że świadomość jest wspólna dla wszystkich, a jest. Zatem wszyscy mamy brać udział w jej rozwoju i nie można mieć patentu na wiedzę, bo ona należy do wszystkich. Aby być kreatywnym, trzeba wyjść za ramy rozumu i jestestwa, i poczuć pasję, czyli motor naszego rozwoju. Do dzieła!

PS. Jedynym z głównych powodów, dla których tak wielu ludzi myśli, że nie są kreatywni, jest edukacja. – Ken Robinson

__________
#Kreatywnosc

najnowsze z świadomie

Kochaj świat

W rozwoju świadomości to bardzo ważne postanowienie: kochaj świat. To sposób na

Czym jest szacunek?

Czym jest szacunek? Szacunek to pozytywny sposób traktowania lub myślenia o kimś
Translate »
idź do góry
Skip to content