Najtrudniej poznać samego siebie

Krótko na temat

Krótko na temat

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Krótko na temat. To ty ustalasz co jakie jest – nikt inny. Ty określasz ramy swego świata. Zatem nie bój nic. Zrozumiałeś już to – widzisz? Jeśli nie, to opowiem to jeszcze raz, …

Krótko na temat

Krótko na temat

David R. Hawkins /mistrz nad mistrzami/ mówi krótko – „Co dla jednego jest pokarmem, dla drugiego trucizną.”. Fizyka kwantowa wprost mówi – „to ty jesteś obserwatorem”, świadomi mówią – „twój świat zewnętrzny, jest twoim odbiciem” – tym jaki ty jesteś w środku – a system dalej swoje „rodź, pracuj, umieraj” i myśl, ale o bzdurach. Co to oznacza? Ni mniej ni więcej, że istotą jest twój stosunek do. „Jeśli uważasz, że coś jest trujące, to dla ciebie z pewnością jest”.

Zatem jeszcze raz, krótko i z pełną świadomością powiem. Jeśli twój świat jest światem strachu – tzn. szczepionki, katastrofy, chemtrails, teorie spiskowe, plus stały niedostatek poparty postawą, która wynika bezpośrednio stąd, że się wszystkiego nieustannie boisz, to taką masz rzeczywistość. A jeszcze bardziej boisz się potępienia, ale nie uświadomiłeś sobie, że to ty jesteś świadomością i to tylko ty siebie możesz potępiać. Śmierć zaś nie istnieje, bo świadomość jest wieczna, a sama śmierć to przejście do kolejnego etapu /wcielenia/ i to przeczuwasz. Nikt ci jednak tego nie mówi, bo okazało by się, że jesteś wolny.

Z drugiej zaś strony, biorąc pod uwagę fakt, że tak naprawdę ktosia nie ma, co oznacza, że dla ciebie innych nie ma i ważna jest w twoim życiu wyłącznie twoja postawa. Jeżeli chcesz być szczęśliwy, to musisz wyrazić to swoją postawą, a nie tylko słowem lub myślą. Zatem życie złośnika, złośliwca, malkontenta, panikarza, strachajły, donosiciela i tchórza – jest nikczemne i sam sobie je wybrał własną postawą. Zaś życie osoby świadomej to spory komfort, im bardziej świadomej tym większy. Świadomość rośnie wraz z pozbyciem się strachu, ale serce i ciało rośnie wraz z przybywaniem miłości.

Krótko na temat – Podsumowanie:

Ciało każdego człowieka jest naczyniem miłości i należy to rozumieć literalnie. Gdy to ciało napełniasz miłością /tu nie ma rodzajów/ sprawiasz, że stajesz się zdrów – jeśli chcesz, szczęśliwy – jeśli pragniesz, opływasz dostatkiem /nie mylić z bogactwem/ i zaczynasz wreszcie świadomie istnieć dla siebie. Być dla siebie i żyć dla siebie. To de facto oznacza, że możesz robić to co chcesz. Ale w miłości. Niektórzy mówią w Chrystusie. Mowa tu o bezwarunkowej miłości. Bo kim jesteś, aby wszystko oceniać? I po co ci ocena czegokolwiek, skoro ta ocena to ograniczenie? Sam siebie będziesz ograniczał? Nie widzisz, że narzekając, oceniając, strasząc, robisz tylko sobie krzywdę? Bo stwarzasz właśnie taki swój mały, ohydny świat.

Należy wreszcie dostrzec, że los jaki niesiemy jest tylko i wyłącznie naszą zasługą, naszego wnętrza, naszych rozterek i wątpliwości, naszych niemożności i wszystkiego na co jesteśmy zamknięci, co zdecydowanie odrzucamy. To co rodzi się w naszej głowie, te myśli i konstrukty myślowe to nasze ograniczenia, często przekłamania, zakłamania, mylne osądy i blokady. I nikt inny za nie nie ponosi żadnej odpowiedzialności, bo nikogo innego nie ma. Nic i nikt nie ma nad nami władzy, jeśli jesteśmy wolni. I jednocześnie będąc w środku w pokoju i spokoju. Czyli wolni, możemy tę miłość i wolność szerzyć, jeśli nam się wydaje, że jest komu.

Warto to wszystko rozważyć, aby nie popełnić kolejnego błędu i dalszego nieświadomego niewolnictwa. Nie ma na ziemi niewolnictwa – jest tylko niewolnictwo umysłu. Ale to także nie stanowi problemu, gdyż mamy w zasięgu świadomość. A świadomość jest poza umysłem i poza ciałem, mimo iż mamy nieustanny z nią kontakt. Zatem to my też może jesteśmy poza ciałem i poza umysłem. Tylko gramy w jakąś zajefajną grę, która jest tak realistyczna, jak prawdziwe życie. I aby gra przebiegała jak trzeba musimy sobą, swoją postawą, myślą i działaniem wskazać jaką tę grę chcemy mieć. Wszak świat nieustannie oczekuje naszej reakcji.

PS. Polak mądry po szkodzie – jednej, nie dwóch lub więcej – mówiąc krótko. – August Witti

________
#NaTemat

najnowsze z kwantowo

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry