Najtrudniej poznać samego siebie

Kto kreuje rzeczywistość

Kto kreuje rzeczywistość

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Kto kreuje rzeczywistość? Bardzo lubię dywagacje na temat moich skromnych felietonów, bo znaczy to, że myślicie coraz śmielej. Ja także, a co? Czas się zatem rozprawić z kwestią rzeczywistości w jakiej żyjemy. Rzucam zasadnicze i bardzo istotne kwantowe pytanie, kto tak naprawdę kreuje rzeczywistość?

Kto kreuje rzeczywistość

Kto kreuje rzeczywistość?

Z mojej strony to pytanie retoryczne. Rzeczywistość w jakiej żyjemy kreujemy my sami, każdy jeden szczegół naszego życia, każdą jedną emocję, każdy stan naszego ciała i ducha, bo świat jest naszym indywidualnym hologramem. Ale sama ta wiedza nie wystarczy, aby zacząć tę rzeczywistość zmieniać. Potrzebna jest jeszcze wiara, miłość i świadomość, że to my zadecydowaliśmy, że tutaj na Ziemi żyjemy, my podjęliśmy tę grę, to wyzwanie, bo chcemy doświadczać i to my w każdym jednym szczególe projektujemy swoje życie. Fakt, że nieświadomie, ale projektujemy.

Za to zewnętrzne struktury typu systemy, religie, społeczeństwo, narodowości, kultura na bazie ugruntowanych schematów, programów i całej tej biurokracji, nieźle nas do tego życia przygotowały, zaszufladkowały i osadziły. Do pewnego wieku, w zasadzie do pełnoletności, nic tak naprawdę świadomie i samodzielnie nie zrobiliśmy. Później też niewiele ze względu na zasady, stereotypy, kulturę, światopogląd i całe to beleco. A teraz pojawia się szansa na świadome projektowanie i świadomą kreację własnego życia. Tą szansą jest właśnie rozwój świadomości.

Kto kreuje rzeczywistość – Podsumowanie:

Gdy zaczniesz zauważać, że Twoja świadomość się rozwija, wykażesz zainteresowanie np. teorią płaskiej ziemi lub niebocentryzmu. Gdy zaczniesz się zastanawiać i rozważać to, co do tej pory nie śmiało być przez Ciebie rozważalne, np. że cała nauka opiera swoją wiedzę na aksjomatach. Oznaczać to będzie, że czas zająć się również świadomą kreacją swojego życia. Do tego możesz posłużyć się znanymi narzędziami kwantowymi, technikami, teoriami, metodami i wszelkiego rodzaju pomocami, które uaktywnią Twoje do tej pory nieświadome możliwości. Możesz próbować to osiągnąć także i bez tej wiedzy, sam na sam ze świadomością. Ale możesz!

Skąd wiem, że to ja sam kreuję swoją rzeczywistość? Ano stąd, że gdy jestem wkurwiony, psują się duże rzeczy, gdy zły – małe, gdy jestem smutny – mój świat zamiera i wszystko wokół, ale gdy wesoły, to gro i bucy, gdy radosny to przyroda kwitnie, a gdy szczęśliwy, kochający i kochany, to dzieją się cuda. Utrzymując ten stan /wysokich wibracji/ jestem szczęśliwy. Oczywiście to enigmatyczny opis, ale szczery i uczciwy. Czyż trzeba więcej? Jest jedna rzecz, którą należy sobie uświadomić – śmierć nie istnieje, a strachy przed śmiercią to manipulacja. To w zasadzie wystarczy, aby ruszyć z kopyta.

PS. Czy gadam od rzeczy, czy do rzeczy, to nikt nie zaprzeczy, że gadam 😀 .

__________
#Rzeczywistosc

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry