Najtrudniej poznać samego siebie

Kto wróg, kto przyjaciel 1

Kto wróg, kto przyjaciel

w polsko/europejsko/filozoficznie

W kraju od wielu pokoleń rodów, z wiekowymi tradycjami, trwa przekonanie że Polska powinna liczyć tylko na siebie, a wszelkie sojusze są nietrwałe, bezwartościowe i nie dające żadnego oparcia. Niestety w dużej mierze, wojenna i powojenna historia, uszczupliła liczebność tych rodów, a do głosu doszli lewacy, wywodzący się z marginesu społecznego, którzy nagminnie sprzedają Polskę za garść srebrników, których do tej pory ich oczy nie widziały. W 1989 roku gdy komuna upadła /na cztery łapy/ polityka stała się bardziej zakłamana i obłudna, działa pod płaszczykiem demokracji, w świetle matackiego prawa, z poparciem mediów, a omamione społeczeństwo zupełnie nie wie …

kto wróg, kto przyjaciel.

Kto wróg, kto przyjacielDemokracja to fikcja, równość to blaga, a o wolności możemy tylko poczytać. I nie są to czcze stwierdzenia, mamy całą masę przykładów, gdzie ludzie establishmentu i z koneksjami, są traktowani jakby byli poza prawem. Całości tego typu niedemokratycznych zachowań sprzyja lewacka Unia Europejska, która kontrolowana jest przez kukiełkowy rząd w Brukseli. Kto mocny dostaje najwięcej, kto słaby żebra i prosi. Unii Europejskiej, zbudowana od podstaw na ideologii marksistowskiej, centralnie sterowanej i w oparciu o system lepszy, gorszy, narzuca swoje idiotyczne zakazy i nakazy, nie znając naszych realiów, często nie wiedząc nawet gdzie Polska leży. Polska w tym układzie jest krajem zbytu, usłużnym i uległym, mającym za zadanie importować, absolutnie jak najmniej produkować, zaopatrywać kraje starego kontynentu w tanią siłę roboczą i tworzyć miejsca do osiedlania innych nacji z krajów trzeciego świata, bądź odpadów społecznych. Unii, a co za tym idzie naszej służalczej władzy zależy na słabości Polski, wyprzedaniu wszystkiego co stanowi jakąkolwiek wartość, tak aby społeczeństwo było zdegradowane, osłabione i zastraszone.  Z silnym partnerem, silną Polską, trzeba by było się liczyć, a ze słabą nie. Zatem krajem póki co rządzą pozbawione honoru, patriotyzmu i wyzute z sumienia marionetki, zapatrzone w swoje kiesy i swój zasrany interes, mające gdzieś społeczeństwo. Na miejsce każdego wyjeżdżającego Polaka znajdzie się dwóch lub trzech Ukraińców, Żydów lub jak ostatnio Murzynów.

Współczesna Polska to “teoretyczny kraj”, “chuj, dupa i kamieni kupa”, a starsze pokolenie Polaków to słabi zastraszeni, skłóceni ze sobą ludzie, analfabeci internetowi i lemingi polityczne. W opozycji do lewactwa, jest prawica, nacjonalizm, religia, przyjaźń, honor i wspólne działanie. Wystarczy by większość powróciła do zasad wiary, do uczciwości, podniosła głowę i pogoniła tą komunistyczną malutką bandę złodziejaszków. To okazuje się jest możliwe, bo rosną młodzi idealiści, rośnie nowa rasa panów – Polaków z krwi i kości, którzy mają dosyć czerwonych, dosyć kłamców i dosyć zdrajców. Nawet nie za bardzo wiedzą co to lewactwo i komunizm, ale widzą brak możliwości i szans, widzą niesprawiedliwość i kłamstwa, widzą różnice społeczne i rozdźwięk.

Wy młodzi, młode pokolenie, którzy dopiero zaczynacie życie, nie słuchajcie swoich starych stetryczałych rodziców, nie liczcie się z lemingami władzy, nakazami i zakazami, nie dajcie wtłoczyć się w ramy systemu, założyć sobie kagańca. To wasze życie, wasza przyszłość, wasz kraj, wasz język ojczysty, wasze miejsce na ziemi. Starym czas odejść, usunąć się na bok lub wymrzeć. Czas pojąć również i zrozumieć, kto wróg, kto przyjaciel, komu można zaufać, a kogo należy spacyfikować.

PS. Sta­rość we wszys­tko wie­rzy. Wiek śred­ni we wszys­tko wątpi. Młodość wie wszys­tko.

_____________
#MlodePokolenie

ostatnie z polsko

Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi

Brak zasad, demoralizacja, korupcja, ukochanie pieniądza, bezwzględność, aspołeczność, depopulacja, degradacja środowiska etc.,
Amanita muscaria

Amanita muscaria

Amanita muscaria – ważne informacje praktyczne. Książka “Święty Grzybóg” Waldemara Borowskiego to
seks po polsku

Seks po polsku

Długo zastanawiałem się nad tym felietonem, czy taka wiwisekcja nie wstrząśnie przede
Botoks

Botoks

Z wielkim zaskoczeniem czytam opinie na temat tego filmu, bo moim zdaniem

Tomek, wracaj!

Powiedziałabym – obejrzyjcie, fajny klip. Ale to jest coś więcej niż film
Translate »
idź do góry