Najtrudniej poznać samego siebie

Kwantowa metoda dwupunktowa

Kwantowa metoda dwupunktowa

w filozoficznie/prawdziwie/topowo

Kwantowa metoda dwupunktowa. Rozwój to droga każdego myślącego człowieka. Każdy mniej lub bardziej poszukuje swojej drogi, a tylko bezwolni nie korzystają z tej metody. Nad tymi ostatnimi trochę ubolewam, ale pozostawiam ich w spokoju. Co dzień doświadczamy większych lub mniejszych kwantowych cudów życia na skinienie. Nabrało ono realnych barw, piękna, znacznie w nim jest więcej miłości, radości, poczucia spełnienia. Jak kamfora znika wysiłek, lęki i walka o przetrwanie, czyli nieustanny dotąd niepokój. Co czyni takie zmiany?

Kwantowa metoda dwupunktowa

Kwantowa metoda dwupunktowa

Czym ta metoda w istocie jest, tłumaczą o wiele bardziej wtajemniczeni. Dla mnie to forma szczęśliwego, spokojnego życia, pełnego miłości, satysfakcji, bez bólu, bez wysiłku, bez trosk. Najistotniejszym założeniem Metody Dwupunktowej jest przekonanie, że wszystko jest możliwe, absolutnie wszystko. Podstawą zaś nie rozum, nie doświadczenie, nie założenie, teza, dowód, a wiara, bo wiara przenosi góry.

Mózg człowieka tak bardzo zmanipulowany przez rodziców, nauczycieli, otaczający świat, media, politykę, zakazy i nakazy, błędnie myśli i analizuje wszystko. Powstają myśli, rzekomo twoje myśli i osądy, którym ufasz bezgranicznie. Co stało by się gdyby w mózgu były inne schematy, dane, inny obraz rzeczywistości? I właśnie na tym polega metoda dwupunktowa, na zmianie danych, a w zasadzie na rozwiązaniach końcowych, przez co doświadczasz innych rozwiązań “problemów”.

Przywiązanie do narzuconych nam schematów, jest tak wielkie, że za każdym razem mózg broni się przed szczęściem. Ba, narzuca nam wizję tego szczęścia w sposób apodyktyczny i błędny, bo oparty na nieprawdziwych schematach, podpowiada nie całkiem dobre rozwiązania. Tak właśnie narasta system błędów.

Błędów, które rzutują na twoje życie. Nie musisz wszak wiedzieć, dlaczego coś się dzieje, a coś innego nie. Roztrząsać spraw, wracać do przeszłości, analizować jej, snuć schematy rozwiązań. Nie musisz przez to wciąż na nowo przeżywać przykrości, niepowodzeń, przeszkód. Wystarczy chcieć zmian, być na nie otwartym i gotowym, a zmiany nadchodzą przez proces kwantowej transformacji, ot tak jak w bajce. Uwierz w bajkę, uwierz w “niemożliwe”, zapragnij tego jak nigdy dotąd i to jest wszystko o co musisz się postarać. Prawda, że proste i póki co tak niewiarygodne, że aż wydaje się niemożliwe. A dlaczego tak ma być? Przecież chcesz w głębi być pięknym, zdrowym i bogatym. Co ci stoi na przeszkodzie?

PS. Rzeczy niemożliwe robimy od ręki! Na cuda trzeba trochę poczekać!

________
#Dwupunkt

Hits: 2033

najnowsze z filozoficznie

Wewnętrzny komfort

Wewnętrzny komfort

Wewnętrzny komfort, rozpatrzony w kategoriach “Czym jest ten wewnętrzny komfort” i “Jak
Analiza świadomości

Analiza świadomości

Analiza świadomości – w dosłownym sensie “conscientia” /łać./ oznacza wiedzę z wiedzą,
Wolność świadomości

Wolność świadomości

Wolność świadomości zaczyna się, gdy nasze myśli zwalniają, rozmywają się, wówczas wchodzimy
Translate »
idź do góry