Kwantowe cuda

Kwantowe cuda

w różne

Kwantowe cuda. Wpojono nam, że cuda nie istnieją, bo stary świat fizyki klasycznej /newtonowskiej/ przedstawia nam wszechświat, jako działający jak w zegarku. A świat jak to świat jest wszechistniejący, wszechwiedzący i wszechmogący. Dla Newtona każda część obserwowalnego wszechświata wchodziła w interakcje z innymi częściami zgodnie z deterministycznymi, nienaruszalnymi prawami. Naukowcy więc wierzyli i nadal jeszcze wierzą, że teoretycznie mogą przewidzieć całą historię wszechświata, znając początkowe pozycje i prędkości każdej cząstki na samym początku. Wielu wykorzystało ten klasyczny pogląd na wszechświat, aby poprzeć nieistnienie cudów i rzekomą niemożliwość boskiej interwencji. Jednak ten argument ostatecznie zależy od tego czy wszechświat jest w rzeczywistości systemem zamkniętym. I chociaż większość obserwowalnego wszechświata jest mierzalna i rządzi się przewidywalnymi prawami, okazuje się, że za wszystkim istnieje świat maleńkich cząstek subatomowych. Te zaś wykazują całkowicie losowe, nieprzewidywalne zachowanie. Mechanika kwantowa dała początek zasadzie nieoznaczoności Heisenberga, która mówi, że nie można jednocześnie znać zarówno prędkości, jak i położenia cząstki.

Kwantowe cudaKwantowe cuda – Obserwacja:

Pomimo naszej zaawansowanej nauki, która może mierzyć cząstki subatomowe z wystarczającą precyzją, zasada Heisenberga stwierdza, że ​​nie jest to możliwe, bez względu na to, jak zaawansowana jest nasza technologia. Einstein zmagał się z zasadą nieoznaczoności uważając, że musi istnieć jakieś prawo natury, które definiuje cząstki i umożliwia obliczanie ich prędkości i położenia. To skłoniło go do słynnego cytatu „Bóg nie gra w kości z wszechświatem”. Mechanika kwantowa mówi, że prawa fizyczne, nawet te klasyczne, są określone przez prawdopodobieństwo. Klasyczne cząstki poruszają się tylko po jednej przewidywalnej ścieżce, podczas gdy cząstki kwantowe poruszają się wszystkimi ścieżkami jednocześnie. A jakby tego było mało, to w nieskończoność możliwych trajektorii kwantowo-mechanicznych. Prawdopodobieństwo wystąpienia normalnych ścieżek /mechanika klasyczna/ jest niewielkie.

Kwantowe cuda – Rozważania:

Ta klasyczna fizyka pozwala twierdzić, że pewne zdarzenia są po prostu „niemożliwe zgodnie z prawami fizyki”. Zaś mechanika kwantowa wyklucza takie twierdzenie. Zatem możemy powiedzieć, że jakiekolwiek zdarzenie, niezgodnie z prawami fizyki, „jest wysoce nieprawdopodobne, ale nie niemożliwe”. Ta nowa wiedza naukowa wyjaśnia nam, że ​​boskie działania są zgodne z nauką. Zatem to mechanika kwantowa sprawia, że ​​nawet najbardziej zdumiewające cuda nie stoją w wyraźnej sprzeczności z prawami głoszonymi przez naukę. Otóż Prawo Przyciągania już działa w tobie i przez ciebie. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie wydają się mieć wszystko, a inni nie? Zdrowie, bogactwo i dobre samopoczucie można osiągnąć wykorzystując skupioną intencję i fizykę kwantową. Wówczas stajesz się własnym mistrzem, bogiem, dzięki któremu Wszechświat współtworzy dla ciebie cuda. Na dobrą sprawę wystarczy wiara w siebie, bo to główna siła sprawcza. Ale tej wiary nie osiągniesz bez miłości własnej.

Kwantowe cuda – Podsumowanie:

Czym właściwie jest cud? To moc wibracji i jej zastosowanie zarówno do fizyki kwantowej, jak i do najgłębszych tajemnic starożytnych tradycji duchowych. Prawo Przyciągania działa. Dzięki niemu możesz naprawdę przyciągnąć do siebie co tylko zechcesz. Dzięki niemu możesz kreować swoją rzeczywistość i  to, czego pragniesz. Pomocnym są też inne techniki kwantowe, które na Prawie Przyciągania bazują, choć działają w inny sposób. Dwupunkt jest dobry do małych rzeczy, EFT dla zdrowia, medytacja zaś wspiera Prawo Przyciągania, a rytuałami możesz zmieniać przyzwyczajenia i regulować siebie. Te narzędzia dają niesamowite możliwości, ale należy o nich pamiętać i chętnie stosować. Te techniki działają jak każdy specyfik, gdyż wymagają regularności, otwartości i braku strachu. I właśnie tym brakiem strachu, a jednocześnie podwyższającą się samooceną zmieniamy, uzdrawiamy i ubogacamy siebie. Bo siebie kochamy, o siebie dbamy, siebie staramy się zrozumieć i odkryć. Wszystko zasadza się na zmianie myślenia i wierze w siebie. Ale trzeba chcieć.

PS. Jeśli nie wiesz, że coś jest niemożliwe, przychodzisz i robisz. – August Witti

____________
#KwantoweCuda