Kwantowe uzdrawianie na topie

Kwantowe uzdrawianie na topie

w zdrowotnie

Kwantowe uzdrawianie pojawia się na topie, a duchowość to świadome dysponowanie własną energią. A te energie to energie subtelne, bardzo istotne dla naszego organizmu, acz mało znane. Poza tym nasza rzeczywistość jest oparta o liniowe postrzeganie czasu, co nie daje nam najlepszego obrazu tzw. rzeczywistości. Fizyka kwantowa określiła tę rzeczywistość jako iluzję. Stwierdziła, że nie ma nic fizycznego. Jak? Po prostu – foton uderza w źródło energii i odbija się z powrotem. Ponieważ nasze ciało jest strukturą energii odbijającą światło. Zatem teraz …

kwantowe uzdrawianie na topie.

Kwantowe uzdrawianie na topieAlbert Einstein wskazał nam co jest istotą materii. Jest nią energia wokół nas. Gdzie ona jest? Jest niewidoczna, bo to energia, ale jest polem energetycznym, wokół nas, na kształt torusa. W tym momencie to fizyka kwantowa dyktuje reguły, a tych na ogół brak. Zatem nie żyjemy w prawdziwym świecie, tylko wykreowanym, fikcyjnym – mówią też „w Matriksie”, chociaż to bujda.

Pewna jest tylko energia! Wszystko nią jest i jest pojęciem, którego energia każdej formy łączy się z energią każdej innej formy. Zatem materia jest nie tyle formą energii, co nią samą, a pola energetyczne każdego z nas wpływają na tę otaczającą nas materię.

Kwantowe uzdrawianie – Spostrzeżenie?

Zatem to nasze szerokie, wyższe myślenie, świadomość – jest dokładnie polem energii, które kształtuje materię? No tak! Oczywiście. Mało tego, energia podąża za uwagą. Zatem jeśli czegoś w życiu nie chcesz, nie obdarzaj tego uwagą. Nie myśl o tym! I vice versa. Jeśli chcesz czegoś, bądź pragniesz, to bądź również w tej sprawie uważny.

Być może w tej chwili odczuwasz to wraz ze mną, dostrzegasz to wreszcie, że jeśli zmienisz pole danej sprawy, wydarzenia, to zmienisz samą sprawę, bądź wydarzenie. Twoje myślenie jest wyrazem pola energetycznego. Twoja uwaga. Więc jeśli zmienisz pole, zmienisz biologię swoim postrzeganiem.

Kwantowe uzdrawianie – Co to dokładnie oznacza?

Znaczy to ni mniej ni więcej, że podstawą wszystkiego jest wiara w coś, czyli konkretna emocja, poparta przekonaniem, 100% pewnością. Na wskutek tejże głębokiej emocji powstają nasze myśli, a z nich tworzy się nasza tzw. rzeczywistość. I wystarczy odpiąć się od tzw. ogólnej rzeczywistości, aby swobodnie tworzyć własną. Co to dokładnie oznacza, to już kwestia prywatna.

Wszelkie problemy i choroby początek swój mają w myślach, naszych myślach. Te myśli, a raczej konflikty w których nasze ciało i umysł bierze udział, przekładają się na ciało fizyczne w postaci bólu i cierpienia ciała. Naszego ciała. Zatem uzdrowić możemy zmieniając pole, czyli myśli. Jak to zrobić? Ano poprzez wiarę.

Kwantowe uzdrawianie – Podsumowanie:

Wszelkie narzędzia i techniki kwantowe i uwaga – duchowe czy terapeutyczne, wspierające naszą wiarę w siebie, są w stanie nas uzdrowić, gdyż wynikają z wiary, że nas uzdrowią. Również modlitwa, o ile głęboko wierzysz. To jest właśnie ta siła umysłu, którą warto posiąść. Najpierw wiara, później cuda.

Jest jednak małe ale. Nie da się tego stosować z rozmysłem, kontrolować sytuacji, przestrzegać uważnie bez miłości, bo każdy na tym polegnie. Jak w życiu. Da się natomiast pokochać wszystko bezwarunkowo, bo to automatycznie zmienia pole, czyli rzeczywistość i jakoś tak jesteśmy od razu szczęśliwi.

Co byśmy nie mówili, co nie myśleli i tak zawsze z tymi czynnościami wiąże się cierpienie i ból. Przeciwność uzdrawiania i w ogóle zdrowia. Wszelka konfabulacja, wymyślanie, stwarzanie nieustannej fikcji w głowie, w którą na dodatek wierzymy! Bo dlaczego? Bo ktoś nam powiedział, skądś wiemy? A czy dobrze ten ktoś powiedział? Czy dobrze wiemy, czy się mylimy i upieramy? Czy aby przypadkiem nie wierzymy w bzdury, które sami wymyśliliśmy? Przecież świat się zmienia, nasza rzeczywistość się zmienia, na naszych oczach. Zmieniajmy się wraz z nią.

Otwórzmy się na rzeczywistość i wszelkie zmiany, bo to jest życie. Nie tkwijmy w swoich skorupach.

PS. Brak miłości to zawsze choroba. – August Witti

_________________
#KwantoweUzdrawianie