Kwantowość jest w modzie

Kwantowość jest w modzie

w kwantowo/zdrowotnie

Kwantowość jest w modzie. Coraz większy splendor zyskują tematy Keshe, orgonu, oświeconych, dwupunktu, medycyny fantomowej itp. Fascynacja, zainteresowanie, zdobywanie wiedzy, budowanie i pytania, pytania, pytania.

Kwantowość jest w modzie

Kwantowość jest w modzie

Pojawia się coraz więcej stron informacyjnych typu www.pokolenie3000.blogspot.com, pojawiają się nowi zapaleńcy do zbawiania świata. Teraz ja zadam pytanie. Czy istotnie chcą oni zbawienia świata, czy tylko dbają o swoją d…? W moim świecie ludzi się nie ocenia, jednak zauważać pewne sprawy można. Otóż z przykrością stwierdzam, że bez WIARY, wybaczenia i miłości, niewiele wyjdzie z tych eksperymentów.

To my jesteśmy siłą sprawczą, zatem to najpierw my osobiście musimy się zmienić, poprawić, zrozumieć i dojrzeć. Nikt i nic za nas niczego nie zrobi. A co najważniejsze samo się nie zrobi. Schematy i matrix, które stoją nam na przeszkodzie, nie znikną jak kamfora. Ba, jeśli się z nimi osobiście nie rozprawimy, to będzie jak było, albo jeszcze gorzej, bo zło jednak coraz częściej dochodzi do głosu.

Za zło uważamy wszystko co nie jest miłością, empatią i wybaczeniem. W zło również można wierzyć, co zademonstrował nam Obama, wprowadzając satanizm jako religię w USA. Wiara nie rozwiązuje niczego, przebaczenie i miłość tak. Podłym uczuciom też zdarza się budować świat, ale co to za świat? Miłość do siebie i wiara w siebie powodują, że stajemy się lepsi.

Kwantowość jest w modzie – Podsumowanie:

Nie krzywdzimy, aby nas nie krzywdzono, pomagamy, bo ta chęć w nas jest, kochamy, bo jesteśmy miłością. O tym samym mówił Chrystus, a także wielu innych i co z tego wyszło? To nie tak! Egoizm, pogoń za władzą i pieniędzmi nie są drogą rozwoju i nigdy nie będą. Natomiast wiara w siebie, miłość i intencja są sprawcze. Jak sprawcze, tego dowiecie się idąc tą drogą.

Mam świadomość, że dla wielu brzmi to jak nawiedzony bełkot, ale dla nielicznych jest to muzyka duszy i droga, o której do tej pory tylko śnili i marzyli, a teraz staje się realna. Nie oznacza to bynajmniej, że będąc dobrymi i prawymi, kochającymi i wierzącymi, jesteśmy bezbronni. Absolutnie nie! Gdy zachodzi potrzeba możemy się swobodnie bronić. To oczywiste.

PS. Gdzie moda panią, rozum sługą.

Polecam także – http://www.augustynski.eu/obnazamy-fundacje-keshe/

___________
#Kwantowosc