Najtrudniej poznać samego siebie

Las cmentarny

Las cmentarny

w kwantowo/oświecenie/polsko/zdrowotnie

Mam wielkie marzenie, cel a zarazem wizję, którą chciałbym realizować. Coś co pobudza moją wyobraźnię, a jednocześnie jest związane z tym co obecnie czuję, co nakręca mnie do rozwoju, do rozważań, do przemyśleń, co szalenie mi imponuje i pobudza do działania, a mianowicie …

las cmentarny.

Las cmentarnyKiedyś już wspominałem o tym pomyśle, który mnie nieustannie nawiedza. Nie jest oryginalny, gdyż samą koncepcja jest już znana i istnieje w kilku miejscach świata, nawet całkiem blisko, ale jest pomysłem szlachetnym, dostojnym i szalenie rozwijającym. Marzy mi się las cmentarny jako miejsce kontemplacji, rozważań i odosobnienia. Miejsce, w którym kult i hołd są na pierwszym miejscu. Miejsce gdzie można na łonie natury, pośród roślinności, lasu, wśród zwierząt zagłębić się w sobie, pozostawiając EGO, zjednoczyć się z przyrodą; oddać cześć zmarłym, którzy dla nas coś znaczyli, a jednocześnie poznać samego siebie, poprzez poznanie przeszłości. Bez wszędobylskiej cywilizacji, bez pośpiechu, bez pogoni, bez przymusu.

Marzy mi się las cmentarny, jako pomnik przyrody. Pomnik dla przeszłych, minionych dziejów i pomnik dla naszej wspólnej przyszłości. Wśród tradycji lechickich, pierwszych Słowian, w otoczeniu wiedzy kwantowej i nowoczesnych sposobów myślenia o zdrowiu, celu i sposobie życia. Wokół niezmierzonej przyrody i pomocnych zwierząt, z możliwością sięgnięcia po święte rośliny, z możliwością odbycia rytuału dziadów i porozmawiania z przodkami w celu wyjaśnienia niewiadomych, lepszego poznania siebie, w celu zamiany życia z konsumpcyjnego na duchowe, przy zachowaniu porządku świata i podziwu dla wielkości przyrody i wszelkiego stworzenia.

Marzy mi się las cmentarny, jako miejsce spotkań ludzi światłych. Marzy mi się miejsce, gdzie nowoczesna wiedza kwantowa, wszystkie nurtujące tematy: dwupunkt, totalna biologia, medycyna informacyjna i potęga miłości będą na wyciągnięcie ręki, w granicach dostępności umysłu ; gdzie każdy znajdzie pomocną dłoń i wsparcie we własnym zrozumieniu i pojęciu prostej zasady, że wszystko jest miłością.

PS. Gdy człowiek nie marzy, umiera.

___________
#Zrozumienie

ostatnie z kwantowo

Jak być szczęśliwym

Mało kto rozumie czym jest miłość, szczęście, dobrostan. Czasami rozumiemy czym jest
życie bezemocjonalne.

Życie bezemocjonalne

Obecnie, w dobie wszechobecnych komputerów, hipnotyzujących bardziej niż telewizja czy radio, czas
Gdy jesteś świadomy

Gdy jesteś świadomy

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi “czym jest świadomość”, bo “wszystkim”. Nie ma też
Życie to nie teatr

Życie to nie teatr

Życie jest nieustającą zmianą. Nic nie dzieje się samo, a już na
Translate »
idź do góry