Najtrudniej poznać samego siebie

Las cmentarny

Las cmentarny

w oświecenie/kwantowo/polsko/zdrowotnie

Mam wielkie marzenie, cel a zarazem wizję, którą chciałbym realizować. Coś co pobudza moją wyobraźnię, a jednocześnie jest związane z tym co obecnie czuję, co nakręca mnie do rozwoju, do rozważań, do przemyśleń, co szalenie mi imponuje i pobudza do działania, a mianowicie …

las cmentarny.

Las cmentarnyKiedyś już wspominałem o tym pomyśle, który mnie nieustannie nawiedza. Nie jest oryginalny, gdyż samą koncepcja jest już znana i istnieje w kilku miejscach świata, nawet całkiem blisko, ale jest pomysłem szlachetnym, dostojnym i szalenie rozwijającym. Marzy mi się las cmentarny jako miejsce kontemplacji, rozważań i odosobnienia. Miejsce, w którym kult i hołd są na pierwszym miejscu. Miejsce gdzie można na łonie natury, pośród roślinności, lasu, wśród zwierząt zagłębić się w sobie, pozostawiając EGO, zjednoczyć się z przyrodą; oddać cześć zmarłym, którzy dla nas coś znaczyli, a jednocześnie poznać samego siebie, poprzez poznanie przeszłości. Bez wszędobylskiej cywilizacji, bez pośpiechu, bez pogoni, bez przymusu.

Marzy mi się las cmentarny, jako pomnik przyrody. Pomnik dla przeszłych, minionych dziejów i pomnik dla naszej wspólnej przyszłości. Wśród tradycji lechickich, pierwszych Słowian, w otoczeniu wiedzy kwantowej i nowoczesnych sposobów myślenia o zdrowiu, celu i sposobie życia. Wokół niezmierzonej przyrody i pomocnych zwierząt, z możliwością sięgnięcia po święte rośliny, z możliwością odbycia rytuału dziadów i porozmawiania z przodkami w celu wyjaśnienia niewiadomych, lepszego poznania siebie, w celu zamiany życia z konsumpcyjnego na duchowe, przy zachowaniu porządku świata i podziwu dla wielkości przyrody i wszelkiego stworzenia.

Marzy mi się las cmentarny, jako miejsce spotkań ludzi światłych. Marzy mi się miejsce, gdzie nowoczesna wiedza kwantowa, wszystkie nurtujące tematy: dwupunkt, totalna biologia, medycyna informacyjna i potęga miłości będą na wyciągnięcie ręki, w granicach dostępności umysłu ; gdzie każdy znajdzie pomocną dłoń i wsparcie we własnym zrozumieniu i pojęciu prostej zasady, że wszystko jest miłością.

PS. Gdy człowiek nie marzy, umiera.

___________
#Zrozumienie

najnowsze z oświecenie

Żyć w oświeceniu

Żyć w oświeceniu. Pragnienie oświecenia jest zakorzenione w naszej duszy. Człowiek nieustannie
Translate »
idź do góry