Najtrudniej poznać samego siebie

Ludziom się wydaje

Ludziom się wydaje

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Ludziom się wydaje, że żyją z nawyku chyba i że życie jest długie, szare i do dupy. A to życie doświadczane świadomie daje szczęście niepojęte i zmienia się całe, na to wymarzone, gdzie autentycznie robisz co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Bo możesz. Ale zapewniam cię nie wiesz jeszcze, co chcesz. Dobrze mi idzie dzisiaj pisanie.

Ludziom się wydajeLudziom się wydaje

Wielu, naprawdę wielu z tej upartej swojej nieświadomości, odgradza się wręcz od świadomości. Dlaczego? Bo lepiej kłamać, niż wziąć to na klatę. Lepiej zełgać, niż wyjawić prawdę, zwłaszcza o sobie i to przed sobą. Ta wielopostaciowa nieustanna gra, bo dla wielu tym jest życie, niesie pewien tragiczny w skutkach feler. Nigdy nie jesteś sobą. A nawet jeśli, to na krótko. I klops. W tym cały jest ambaras, aby prawdę wyjawić. A niestety, gdzie nie ma prawdy, nie ma miłości – koniec kropka.

Wielu ludziom się wydaje, że jakaś tam boska świadomość, w skrócie bóg, nie istnieje, chociaż już nauka mówi, że jednak jest. Wszyscy jesteśmy zmanipulowani na strach, a zwłaszcza strach przed śmiercią, a nauka mówi, że nasza świadomość, jest nieśmiertelna. Ba, jedna nasza maluteńka komóreczka niesie nasz zapis, do siódme… a tam, do nowości, zalążka, początku. I na koniec – reinkarnacja jest faktem. Jeśli nasz mózg przyswoi te informacje, zrozumie je, co to tak dokładnie oznacza, wówczas się budzimy. Jeżeli pojmie, że zapisy są całego naszego życia i tego co robimy /zapisy komórkowe/, a karma to nic innego jak zrównanie bilansu, który musi być na zero, to stanie się świadomym.

Ludziom się wydaje – Rozważania:

To są te istotne informacje, a nie chwalenie się chorobą, cierpieniem, bycie cierpiącym, bycie ofiarą. Ofiara to ofiara i tyle. Kogóż ona interesuje, zwłaszcza ta która sama sobie to co ma zrobiła. Owszem współczujemy, stajemy pomocni – i tyle. Ludziom się wydaje, że żebranie, czyli bycie ofiarą, chorym, cierpiącym, smutnym, to coś gdzie wszyscy powinni służyć. Nie! Ofiara to ofiara i tylko ewentualne współczucie. Jeśliś człekiem nie bydlęciem, to zmień myślenie, bo możesz, zmień nawyki, bo możesz, zmień siebie, bo możesz. A od świata się odpierpapier.

Ludziom się wydaje, że system ich chroni. A to największa na świecie bzdura, bo system, jaki by nie był, tylko okłamuje, gwałci, manipuluje, okrada, kara i zabija – nic więcej. Jaki idiota chce systemu i na dodatek go broni? To naprawdę strzelanie sobie w kolano. System wykorzystując nasz strach, jedzie na tym jak na gniadym rumaku. A my ciemnota, bez znajomości świata, niepoprawnie ufni jak dzieci, fundujemy sobie tylko traumy.

Ludziom się wydaje – Podsumowanie:

Podobnież jest w naszym życiu, kierując się niskimi emocjami, płacimy za złość, zawiść, zazdrość, agresję, nikczemność i podłość swoją lub swojej rodziny zdrowiem – tworząc jednocześnie swoją karmę.

PS. Karma to suka – nie odpuszcza. – August Witti

______
#Karma

Tags:

najnowsze z kwantowo

Zmiana rzeczywistości

Zmiana rzeczywistości. Każdy kreuje własne życie. Wielu robi to już świadomie, ale

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Translate »
idź do góry