Najtrudniej poznać samego siebie

Gdzie się podziały ludzkie reakcje

Gdzie się podziały ludzkie reakcje?

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Gdzie się podziały ludzkie reakcje? Zadziwiające jest w jaki sposób nasze reakcje, odczucia i zachowania zostały stłumione ostatnimi czasy. Część z nich jest naszą sprawką, ale dominująca część wynika ze zmian w otaczającym świecie. Manipulacja, kontrola umysłu, negatywne oddziaływanie, zobojętnienie, ignorancja i tumiwisizm to największe przeszkody rozwoju świadomości.

Gdzie się podziały ludzkie reakcje

Gdzie się podziały ludzkie reakcje?

Zostałem wychowany w czasach, gdy niewiele złego można było zrobić „oficjalnie”. Zewsząd padała na ignorantów i wichrzycieli krytyka. Ocenie też podlegali ludzie dorośli. Ci zaś z nich, którzy posunęli się do bezeceństw byli społecznie wykluczani. Miano bandyty, złodzieja lub przestępcy, gdy przyschło do człowieka, trzeba było nosić oficjalnie lub się wynieść gdzieś daleko. Obecnie to żaden obciach. Ba, nawet niektóre negatywne cechy stały się cnotami. A to za sprawą wszelkich nieformalnych i formalnych grup społecznych, ale i politycznych.

Nie wszystko wynika z naszej, ludzkiej winy. Za część odpowiedzialny jest system, który stworzony został na potrzeby nieuczciwości, władzy i bogactwa zagrabionego innym. To po prostu wandalizm, złodziejstwo i nieuczciwość hołubiona przez spryciarzy i hochsztaplerów. W wyniku tych zabiegów społeczeństwo zobojętniało, przestało prawidłowo myśleć, odłożyło na bok zdroworozsądkową logikę, intuicję, a nawet chłopski rozum. Ta najprostsza forma ochrony osobistej i społecznej została zachwiana i stłumiona, bo tak jest dla wielu „lepiej”.

Nasze umysły zostały chemicznie osłabione, poprzez śmieciowe jedzenie i fakt, że do ust wkładamy strawę bezmyślnie, za czym świadomie pozwalamy się oszukiwać. GMO, ulepszacze smaku, konserwanty, sztuczne chemiczne dodatki, ale i zatrute środowisko, chemtrails, fluor, ołów, rtęć w produktach żywnościowych, medycznych i kosmetycznych, wszystko to, co przybliża nas do śmierci. Do tego dochodzi alkohol, narkotyki i leki uzależniające tak samo jak narkotyki. Byle więcej, byle szybciej.

Następnym modulatorem obojętności jest kontrola umysłu, do tej pory traktowana jako teoria spiskowa, obecnie oficjalnie publikowana na stronach systemu. Kontrola przeprowadzana jest od najmłodszych lat. Im wcześniej, tym lepiej dla systemu. Tworzeni są tym sposobem niewolnicy, wyrobnicy i bezkrytyczna masa. I mimo zastraszających zjawisk, jak islamizacja, bezrobocie, życie na granicy ubóstwa, bezprawie i związane z tym oszustwa, łapówkarstwo, fałsz, kolejne wielomilionowe i miliardowe afery, nikt, albo niewielu reaguje.

Na nasze zachowanie duży wpływ ma elektromagnetyzm. WiFi, HAARP, telefonia komórkowa, oddziaływanie prądu elektrycznego i cały ten elektroniczny bajzel, którym jesteśmy wciąż i na okrągło napromieniowani, a nasze życie skracane i degradowane. Następną na tapecie jest dezinformacja. Kiedyś stosowana tylko przez obce wywiady, obecnie już przez „swoich”. Kolejnym są kompromisy i ignorancja. Świat zmierza do NWO i totalnego zniewolenia, a społeczeństwo się tym nie interesuje, nie zastanawia się nad konsekwencjami, ignoruje, a na światło dzienne wychodzi nieskrywana już, antyspołeczna postawa rządzących.

Największe w negatywnych skutkach ma nasz strach. Strach jest obecnie wszędzie, strach o naukę i egzaminy, strach o pracę, strach bankowy, strach przed biedą, strach chorobowy, strach kalectwa, strach jestestwa i największy strach o życie. Niestety wykreowane jest to przez nas samych i wyolbrzymione do granic możliwości. Strach przed utratą, strach przed zmianą, strach przed nowym. To absurdalne i zupełnie niebiologiczne postawy.

Źle pojęte zachowania stadne nie pomagają nam w naszym życiu. Często słyszane słowa „to normalne, bo ludzie nie reagują” – prowadzą wprost do katastrofy. Bo gdy znajdziemy się „po przeciwnej stronie barykady” i to my potrzebujemy pomocy, ludzie reagują podobnie, nie angażują się i są zobojętniali. Następną przeszkodą jest egoizm i zachłanność, jakbyśmy w życiu nie tworzyli społeczeństwa, grupy, narodowości i swoich. Jakby tylko z rzeczy i finansowego dostatku składało się życie. Cnoty typu współczucie, życzliwość, troska, zrozumienie, altruizm, świadomość, a przede wszystkim miłość, stały się archaiczne i niewygodne. Bo do ich posiadania i zastosowania trzeba żyć w prawdzie, uczciwości, być empatycznym i normalnie zdrowo myślącym.

Następną przeszkodą do oświecenia jest nadmiar informacji i brak umiejętności właściwej oceny rzeczy. Negatywne informacje płyną zewsząd, pozytywów brak, sądząc po analizie medialnej. A to przecież nieprawda. Żyjemy co dnia, a nie co dzień spotyka nas tragedia. Zatem skąd taki osąd w ogóle, że świat jest zły, skoro nie jest. Kolejną z przeciwności jest stres. To on prowadzi nas do niewłaściwych zachowań i ogólnego ogłupienia, niemocy i poddania się. Ale przecież stres to wymysł ludzi. Stres, depresja, stupor, szok to niewłaściwe funkcjonowanie mózgu, autodestrukcja i brak właściwej oceny.

Gdzie się podziały ludzkie reakcje – Podsumowanie:

Pamiętajmy, że świat jest piękny, wspaniały, cudowny i pełen miłości. Przypominajmy sobie to co dzień obserwując przyrodę, jej zachowania i zasady tam panujące. Szukajmy swojego ustronnego schronienia, gdzie będziemy mogli swobodnie oddychać, przemyśleć to co konieczne i podjąć właściwe decyzje. Jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że „czas leczy rany”, „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, a przede wszystkim „szanuj bliźniego swego jak siebie samego”.

Tutaj nie chodzi o innych, tu chodzi o nas samych. To my chcemy lepszego świata, zdrowia, szczęścia, powodzenia i miłości. Nie możemy ich ukraść, bo nie dadzą nam satysfakcji. Natomiast jak sami zrozumiemy o co tutaj chodzi, dojdziemy do słusznych wniosków i popracujemy nad sobą, otrzymamy dar który nas uwzniośli, da satysfakcję i dumę z własnej postawy, miłość i przyjaźń, dobre i spokojne życie. A na koniec miłość, szczęście i spełnienie. To takie proste.

PS. Jeden oświecony wart jest tysiąca obojętnych.

_____________
#Czlowieczenstwo

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry