felietony ześwirowanego bufona

Magia oczyszczająca

Magia oczyszczająca rzeczy

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Jak raz na zawsze oczyścić mentalnie rzeczy oraz sprawić by nam właściwie służyły i nie stwarzały nam energetycznych problemów? Na ten temat powstał również bestseller „Magia Czyszczenia” Marie Kondo. Książka ta została przetłumaczona na 27 języków. Co to jest zatem …

magia oczyszczająca rzeczy?

Magia oczyszczającaMagia oczyszczająca jest znana jak świat i znów powraca do łask. Biorąc pod uwagę, że wszystko ma świadomość, również rzeczy, należy o te rzeczy odpowiednio zadbać, aby pełniły właściwie swoją rolę. W ten sposób otoczymy się uporządkowanymi, oczyszczonymi rzeczami, które sprawią, że pozytywna energia będzie nas otaczać, a rzeczy będą we właściwym użyciu. Okazuje się, że odpowiednie przechowywanie rzeczy potrafią zmienić nie tylko relacje międzyludzkie, ale także utrzymywać optymalny stan użytkowania. Oczyszczamy je wg ścisłych reguł, wg stopnia używalności. Najpierw odzież, książki, dokumenty, pamiątki, później całą resztę.

Całość zaczynamy systematycznym sprzątaniem wg filozofii Marie Kondo. Najpierw rzeczy, które możemy stosunkowo łatwo oddzielić od innych. Sam proces oczyszczania trwa kilka miesięcy – ale działa rewelacyjnie i zapewnia trwały sukces. Jeżeli pokusimy się na takie oczyszczenie rzeczy, nigdy więcej nie będziemy musieli robić tego ponownie.

  1. Przede wszystkim pozbywamy się rzeczy niepotrzebnych, zbędnych, których fizycznie nie używamy;
  2. Wszystkie pozostałe rzeczy otrzymują stałą, własną lokalizację. Każda rzecz ma swoje „miejsce stałego pobytu”, zatem utrzymanie porządku staje się łatwe.
  3. Wszystko sortujemy wg kategorii. Zapewnia nam to należyte uporządkowanie i i zapobiega niepotrzebnemu poszukiwaniu zaginionych.
  4. Powinniśmy też zadbać o to, aby schowek był prosty, użyteczny i sprytny, w taki sposób, aby nie pomagał powstawać chaosowi.
  5. Nie należy układać rzeczy. Ubrania powinny być jak najbardziej rozłożone.
  6. Pamiętajmy, że po użyciu rzeczy powinny powrócić na swoje miejsce.
  7. Kupujemy tylko to, co jest nam potrzebne. Nie składujemy, nie gromadzimy, kupujemy w miarę potrzeb. Stwarza to większy ład i porządek.

Okazuje się, że te z rzeczy, z którymi obchodzimy się należycie, zyskują długowieczność i blask użytkowania, a my sami no cóż, wreszcie jesteśmy spokojni.

PS. Goni krzyczy pan Hilary, gdzie są moje okulary.

___________
#Oczyszczanie

ostatnie z kwantowo

pozytywna kreacja

Pozytywna kreacja

Do pozytywnej kreacji nie dochodzimy w prosty sposób, a moglibyśmy. Nie dochodzimy
kształtuj swój świat

Kształtuj swój świat

Nieustannie kształtujemy swój świat, wedle woli, choć czasem nieświadomie i z niezadowoleniem.
kot Schrödingera

Kot Schrödingera

Erwin Schrödinger urodził się w Wiedniu 12 sierpnia 1887 roku. Był znamienitym

Mechanika kwantowa

Wczorajszy felieton o fizyce kwantowej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wobec powyższego dzisiaj
idź do góry