Najtrudniej poznać samego siebie

Mam prawo wiedzieć 1

Mam prawo wiedzieć

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Polecam stronę www.mamprawowiedziec.pl dla obywateli niezdecydowanych, nieznających się na polityce i nie mających zdania na temat polityki. Strona pomoże, poprzez zadawane pytania, wybrać ugrupowanie, najbliższe naszym poglądom i zapoznać się z ludźmi, którzy reprezentują te ugrupowania.

Mam prawo wiedzieć!

wybory1Do 25 października zostało nam trzy dni, czyli bardzo mało, aby ktokolwiek pozwolił sobie na niewiedzę, bądź działania nierozważne w wyborach do Sejmu i Senatu. Każdy, ale to każdy głos się liczy, o ile jest przemyślany, nie podyktowany strachem i jest to nasz samodzielny wybór. Na tym wszak polega demokracja, na świadomych wyborach i głosie większości. Polecam zatem całym sercem stronę, która przybliży nam te zagadnienia i pomoże skonkretyzować nasz wybór, nie zawsze bez zaznajomienia się tak, jak byśmy naprawdę chcieli. Tegoroczne wybory to być albo nie być dla Polski, to albo pozostawienie partyjnych struktur u władzy, a za tym dalsza wyprzedaż Polski i ubezwłasnowolnienie, albo też możliwość zagłosowania na ruchy nacjonalistyczne i patriotyczne, a tym sposobem wybór aktywnego uczestnictwa w społeczeństwie i poprawy gospodarczej. Zatem zapoznajcie się z tym co nam oferują z uśmiechniętą, kłamliwą miną i tymi ludźmi, którzy nasz kraj traktują poważnie i nie myślą tylko o swoim interesie. Ważne, naprawdę ważne jest, aby nasz głos był przemyślany i wynikał z naszej chęci odbudowy kraju.

wybory3Nie ma mowy o absencji i nie uczestnictwie w wyborach, bo taka postawa to nieodpowiedzialność o losy swoje, swojej rodziny i znajomych. Co tu dużo mówić, władza państwowa to ustawy, podatki, zakazy i nakazy, które budują nasze życie, to być albo nie być rodzin, grup zawodowych i całych społeczności. Jeżeli my sami tego nie zrozumiemy i na dodatek trafnie nie wybierzemy, to wszystko, ale to wszystko będzie się dalej staczać po równi pochyłej, a kryzys, o którym inne kraje już zdążyły zapomnieć, dosięgnie nas ze zdwojoną siłą.

PS. Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!

________
#Wybory

ostatnie z patriotycznie

Na co nam polityka

Na co nam polityka

Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore emocje. Świat nie chce
Wiara przyrodzona 4

Wiara przyrodzona

Polskością interesuję się od dziecka, bo zostałem tak wychowany, zgodnie z tradycją. Od
Jesteś Polakiem?

Jesteś Polakiem?

Co to właściwie oznacza? Co sprawia, że wraz z tym słowem odczuwamy?
Odrobiona lekcja

Odrobiona lekcja

Wnioski polityczne, które nasuwają się po ostatnim, kończącym się roku, są bardzo
Translate »
idź do góry