Manifestacja sukcesu

Manifestacja sukcesu

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Manifestacja sukcesu następuje wówczas, gdy nasza świadomość skieruje umysł na osiągniecie sukcesu. To stan oczekiwania sukcesu, kiedy uważa się go za niezaprzeczalny fakt. Skupienie się na pozytywnych wynikach, bez akceptacji myśli o porażce. To stan pełnej koncentracji na sukcesie. Bardzo pozytywny i optymistyczny stan umysłu. W tym stanie umysłu każda myśl staje się potężna. Przyczyną jest brak w umyśle sprzecznych myśli, wątpliwości i rozterek czy też lęków. Trwa tam cisza.

Manifestacja sukcesuManifestacja sukcesu

Skupienie umysłu na sukcesie wypełnia świadomość poczuciem tegoż sukcesu, a to powoduje, że dobre rzeczy zaczynają się dziać. Nazywam to „aktem woli”, która się materializuje. Coś w tym jest. Ale nie ma co wyczekiwać cudu, gdyż nasz umysł jest mistrzem zakrywania prawdy i z pewnością zrobi to trywialnie, pokazując nam tylko fragment. Jeśli chcemy coś osiągnąć, nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości co do sukcesu. Po to skupiamy swoją świadomość na sukcesie, aby mieć pewność, że osiągniemy lub dostaniemy to, czego chcemy. To prawo nazwano prawem przyciągania i jest ono bardziej kwantowe niż nam się wydaje.

Uważać należy na myśli, które myślimy i związane z nimi uczucia /emocje/. Nie tyle mogą się spełnić, co się po prostu spełniają. Nie widzimy tego w czasie. Oznacza to, że musimy naprawdę uważać, aby myśleć i wyobrażać sobie, czego naprawdę chcemy, a nie czego nie chcemy, czego chcemy uniknąć i czego przestać się bać. Bardzo często realizują się nasze nieświadome myśli. To, co sobie wyobrażamy w naszych umysłach, może stać się prawdą w naszym życiu. Toteż warto na to zwrócić uwagę i postarać się manifestować rzeczy, których chcemy.

Manifestacja sukcesu – Podsumowanie:

Cokolwiek pragniemy spowodować, postarajmy się to poczuć jakby już się stało, wydarzyło. To wyobrażenie pozwala nam przeżyć szczęście, wynikłe ze zrealizowanej ambicji, celu, marzenia. Nasz umysł wierzy we wszystko, obojętnie czy na jawie, we śnie, czy w wyobraźni. Dlatego tak często materializują się nam rzeczy niechciane, gdyż ego naszym przyjacielem nie jest. Ego nieustannie walczy z nami, mówiąc, że nie umiemy, nie da się, nie ma czasu, brak pomysłu, a jutro, kiedyś, za rok, generalnie jest niemożliwe do wykonania. Jest to przeszkoda, którą należy pokonać, to zaś wymaga wytrwałości i wielu prób.

Oto kilka sugestii:

  • wybieraj najpierw małe cele, w zasięgu,
  • wyobraź sobie, że sukces się zrealizował,
  • ciesz się tym pozytywnym uczuciem,
  • odrzuć negację,
  • bądź świadomy sukcesu, gdyż to powoduje realizację,
  • wszystko jest możliwe,
  • sny stają się rzeczywistością,
  • wątpliwości znikają, a pewność siebie wypełnia umysł,
  • gdy jesteś świadomy, rzeczy zaczynają się dziać.

Ta postawa może pomóc ci zamanifestować rzeczy, których pragniesz.

PS. Aktem woli jest przebaczenie i miłość. – August Witti

________________
#ManifestacjaSukcesu